• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

kochanamoniczka  

Do陰czy豉: 23 Pa 2007

Wys豉ny: 2007-10-29, 15:52   Gdzie Ci m篹czy幡i? Or造? Soko造? Herosy? Gdzie te ch這py?

Nie wiem ja wy ale ja nie pami皻am kiedy ostatni raz spotka豉bym prawdziwego faceta, kt鏎y potrafi zaci庵n望 kobiet do 堯磬a i nie p豉ka potem.
Ostatnio kole mnie ju kompletnie zaskoczy: na drugim spotkaniu mi ju o ma鹵e雟twie i dzieciach m闚i:P hehe Osobi軼ie nie szukam faceta na sta貫 (wyplata豉m sie z 4-letniego zwi您ku i trza odetchn望:) Ale czasem by sie poszala這 z kim, to wiadome :hyhy: Ale facet闚 jakby jaki wirus dopad:O Za choler porz康nego nie mo積a znale潭. Jakby si bali? ale czego? sama ju nie rozumiem;/ i nie chodzi mi tu o zbocze鎍闚 z czata, chodzi o kulturaln zabaw:) ciekaw znajomo嗆.... Czy my郵icie 瞠 naprawd jest co nie tak, czy tylko ja 幢e trafiam?:P

bro  

Do陰czy: 08 Wrz 2007

Wys豉ny: 2007-10-29, 16:28   

Zawsze mi si wydawa這, 瞠 kole m闚i帷y o ma鹵e雟twie i dzieciach to porz康ny facet, wz鏎 itd. Co si zmieni這?

fazi  

Do陰czy: 16 Pa 2005
Sk康: Kielce

Wys豉ny: 2007-10-29, 16:39   

kochanamoniczka napisa/a:
Nie wiem ja wy ale ja nie pami皻am kiedy ostatni raz spotka豉bym prawdziwego faceta, kt鏎y potrafi zaci庵n望 kobiet do 堯磬a i nie p豉ka potem.

No przecie tu jestem! :P

bro napisa/a:
Zawsze mi si wydawa這, 瞠 kole m闚i帷y o ma鹵e雟twie i dzieciach to porz康ny facet, wz鏎 itd. Co si zmieni這?

XVIII wiek si sko鎍zy.

www: https://domvolvo.volvocars-partner.pl/

Kurczol  

Do陰czy豉: 13 Lis 2005
Sk康: z nienacka

Wys豉ny: 2007-10-29, 17:32   
   Polecaj帷y: baba jaga ;P

bro napisa/a:

no dobrze ale nie proponowac tego osobie ktora widzisz 2 raz w zyciu czy trzeci ;) lekka przesada aj ? ;)

i coz .. owszem mezczyzni jakby to okreslic lekko zniewiescieli, nie twierdze ze wsyscy, ale dosc duza polowa [albo ja mam cholera pecha ;p ], kobiety zas staly sie harpiowate wrecz modliszkowe co tez nie jest za bardzo pozytywne, no powiedzmy ze role sie powoli zmieniaja i to zwierzyna staje sie 這wca [ ze tak wszystko uproszcze ] ale wcale mi sie to niepodoba :niepewny:

tak wynika z moich obserwacji, to tylko i wylacznie moje zdanie i pozwalam wam sie ze mna nie zgadzac :P :luka:

kochanamoniczka  

Wys豉ny: 2007-10-29, 17:42   

ja nie mowie ze tak zawsze ju ma by- oczywi軼ie jak ju sie w kim zakocham to b璠zie tak jak ma by powinno (kapcioszki, kochany m篹u, dzieci, s這dkie s堯wka, zawsze razem) ale narazie p鏦i jest sie m這dym trza szale:) tylko z kim???

femme  

Do陰czy豉: 27 Pa 2007
Sk康: 鏚

Wys豉ny: 2007-10-29, 17:43   
   Polecaj帷y: sama znalaz豉m =)

bro napisa/a:

Kole m闚i帷y o tym na drugiej czy trzeciej randce to faktycznie przesada, mnie si kojarzy z jakims desperatem i mam wtedy nieodpart ochot uciec ;)

prawdziwego faceta, kt鏎y potrafi zaci庵n望 kobiet do 堯磬a i nie p豉ka potem.

Z tym, 瞠 to swiadczy o tym czy facet jest prawdziwym facetem czy nie, to si nie zgodz, ale z tym, 瞠 o faceta w og鏊e z prawdziwego zdarzenia, jest dzi trudno to na pewno..
Ech... :zdegustowany:
Ostatnio zmieniony przez femme 2007-11-04, 09:34, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Tynka88  

Do陰czy豉: 20 Sie 2007

Wys豉ny: 2007-10-30, 21:08   

Cytat:

mi takze, lecz teraz najwazniejsze by zaliczyc panienke i leciec do nastepnej ...
nie chodzi mi tu o zbocze鎍闚 z czata, chodzi o kulturaln zabaw:)
dziwne jest to zdanie .. ty masz na celu umawianie sie z obcymi facetami by sie z nimi przespac tak ?? tylko na czacie takich znajdziesz :)

kochanamoniczka  

Wys豉ny: 2007-10-30, 22:37   

w豉郾ie nie!
chodzi o wolne zwi您ki, faceci boja si kobiet kt鏎e takowe proponuj, nie chodzi o to by przespa sie z byle kim
faceci boja sie tego 瞠 to ja dyktuje warunki, a nie oni
i nie chodzi tylko o seks, chodzi o przygod, o zdobywanie do鈍iadcze a przy tym 鈍ietn zabaw
ci篹ko to wyt逝maczy:D

niesamowity_ 

Do陰czy: 30 Pa 2007
Sk康: D帳rowianin = `

Wys豉ny: 2007-10-30, 22:57   
   Polecaj帷y: www.google.pl

Dziwne jest to co napisalas troche. Najwyrazniej trafialas na delikatnych, wrazliwych, powaznie myslacych o zyciu facetow, a nie takich co chca miec nastepna na liscie . To ze ty takie szukasz to tez nic zlego . W sumie to powinnas poprostu dobrze poszukac. Moze szukasz tam dzie nie powinnas? :cool: Ahh.. i herosy tylko w filmach...jak chcesz takiego to obejrzec Supermana polecam :wstyd: orly maja orli wzrok wiec jak na takiego wpadniesz na pewno cie zauwazy a sokoly to sam nie wiem :cwaniak:

kochanamoniczka  

Wys豉ny: 2007-10-30, 23:06   

hehe
ale w豉郾ie ci庵le d捫 do tego 瞠 nigdzie nie mo積a w tych czasach takich znale潭
takich subtelnych, prawdziwych m篹czyzn, z wyobra幡i, kt鏎zy potrafi si bawi:D

Colorblind  

Tytu: zielona maupa
Do陰czy豉: 20 Cze 2007
Sk康: Bimini iiii Finimini

Wys豉ny: 2007-10-30, 23:07   

prawdziwego faceta, kt鏎y potrafi zaci庵n望 kobiet do 堯磬a i nie p豉ka potem.

nie wiedzia豉m, 瞠 bycie prawdziwym facetem polega na umiej皻no軼i zaci庵ni璚ia kobiety do 堯磬a

Ostatnio kole mnie ju kompletnie zaskoczy: na drugim spotkaniu mi ju o ma鹵e雟twie i dzieciach m闚i

je瞠li Tobie proponowa ma鹵e雟two to rzeczywi軼ie troch si pospieszy, ale je郵i m闚i, 瞠 marzy mu si 郵ub i przypu嗆my pi徠ka dzieci to co w tym a tak z貫go? Wi瘯szo嗆 z nas ma jakie wyobra瞠nia dotycz帷e swojej przysz這軼i, a w tym kwesti 郵ubu, dzieci.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzgl璠nie inteligentny."

bo w 篡ciu wa積e jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

fazi  

Wys豉ny: 2007-10-30, 23:51   

Ale z Was zakonnice.. ;)
Chyba mylicie fascynuj帷y flirt, przygod, nami皻no嗆, szale雟two i kontrolowan-utrat-kontroli* z "chono lala w krzaki".

Autorce z pewno軼i nie chodzi這 o amanta tego pokroju: http://www.youtube.com/watch?v=IWUCKmsPvkk
:D

* m鎩 autorski wymys, prawa zastrze穎ne :P

Kurczol  

Do陰czy豉: 13 Lis 2005
Sk康: z nienacka

Wys豉ny: 2007-10-31, 00:37   
   Polecaj帷y: baba jaga ;P

fazi napisa/a:
Ale z Was zakonnice..

ze co prosze ? :niepewny:

takich subtelnych, prawdziwych m篹czyzn, z wyobra幡i, kt鏎zy potrafi si bawi:D

z nimi to jak z dinozaurami ;p dawno wygineli

no chyba ze jest sie Michasiem ;p :luka:

fazi  

Wys豉ny: 2007-10-31, 01:33   

Kurczol napisa/a:
ze co prosze ? :niepewny:

No nie wszystkie przecie. Nie chce pokazywa palcami. :P

kochanamoniczka  

Wys豉ny: 2007-10-31, 08:14   

fazi napisa/a:
Ale z Was zakonnice.. ;)
Chyba mylicie fascynuj帷y flirt, przygod, nami皻no嗆, szale雟two i kontrolowan-utrat-kontroli* z "chono lala w krzaki".

Autorce z pewno軼i nie chodzi這 o amanta tego pokroju: http://www.youtube.com/watch?v=IWUCKmsPvkk
:D

* m鎩 autorski wymys, prawa zastrze穎ne :P

Fazi jako jedyny chyba rozumiesz o co chodzi.... :D

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum