• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Skof 

Wysłany: 2008-11-12, 19:46   hmm mam problem

Siemka :)
Hmmm nie wiem od czego by tu zacząć. To może opowiem wszystko od początku.
siedze sobie spokojnie w pokoju i nagle mam takie dziwne uczucie, jakos mi ciezko na duchu i czuje jakby mi czas szybciej leciał, gdy chodze albo cos robie, tak samo gdy reką rusze to tak samo jakby szybciej wszystko sie dzialo.
Spojrzalem na zegarek i wskazówka (ta od sekund) troche szybciej sie przesuwa. To nie pierwszy raz gdy tak mam pierwszy raz tak mialem jak chodzilem do klasy 1-3 podstawowki, a teraz mam 18 lat. nie wiem co ze mna jest nie tak.
Moze wy cos wiece o tym ? To od stresu może?

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-11-12, 21:14   
   Polecający: Paulinaaa

Pierwsze pytanie: bierzesz jakies drugi?
Jak tak to wszystko jasne;] a jeśli nie, to jest juz większy problem. Zapewne jest to problem natury psychicznej, radze skonsultować się ze specjalistą.

ola250  

Wysłany: 2008-11-12, 21:46   

To chore!!! idź do lekarza!!! :chytry: może masz dar panowania nad czasem co?? :chytry:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-11-13, 14:19   

ja mam taki problem z czasem, że czasem myślę 'gdzie u diabła przeleciało mi tych 18 lat życia?'. nie potrafię sobie z tym poradzić, to myślenie powoduje u mnie stany lękowe, że całe życie mi tak ucieknie i umrę, a śmierci boję się strasznie.
co do takiego ot zwykłego, teraźniejszego czasu że szybciej czy wolniej leci, to mi się zawsze niesamowicie dłuży w szkole - dziwne, nie? wtedy 45 minut trwa zawsze co najmniej 2 godziny ^^ z kolei jak robię coś przyjemnego, to w ciągu kilku minut znika z zegarka godzina czy półtorej ;>

Fansy  

Wysłany: 2008-11-14, 18:34   
   Polecający: Żyrafa

Z takim przypadkiem się jeszcze nie spotkałam. Jasne, że jak robimy coś nudnego, to czas się dłuży, a jak się świetnie bawimy - leci bardzo szybko, ale w Twoim przypadku to raczej nie to. Nie mam pojęcia, co Ci poradzić.
Tak na marginesie, to ja czasem mam tak, że (postaram się to jakoś wytłumaczyć) wszystko nagle staje się takie... agresywne. ^^ Tzn. jak ktoś coś mówi, to wydaje mi się, że jest na mnie zły, że mówi to nienaturalnie szybko... Jak się poruszę, to tak, jakbym robiła to ze złością. W głowie słyszę szum (dodaję, że nie piję, nie biorę ^^). Wszystko jest takie dziwne... nie cierpię tego! :zalamany: Teraz już mi się to nie zdarza, kilka lat temu było częstsze. Co nie oznacza, że bardzo częste. Miałam to w swoim życiu jakieś... 4-7 razy. Może o coś podobnego chodziło autorowi tematu? Może ktos z Was coś takiego ma?

Katharsis  

Wysłany: 2008-11-14, 18:49   
   Polecający: Lewiatan

Nie, mam to samo co autor - czasami czas przebiega szybciej, czasami wolniej - inaczej odbieramy przebieg czasu.

Tez sie zastanawialem nad przyczyna...

Teorie:
1. Poziom cukru we krwi
2. Metlik w glowie po dezorientacji (mieszkam w Niemczech, czasami mam lekcje, z ktorych nie rozumiem wiele z powodu braku slownictwa - biologia itp.) - wtedy czas tez plynie szybciej ;p
3. Oddawanie sie uzaleznieniu (jak PC). Wtedy wskazowki dosyc szybko potrafia sie szybciej krecic.
4. Wyczerpanie fizyczne (normalny objaw)
Ostatnio zmieniony przez Katharsis 2008-11-14, 18:50, w całości zmieniany 1 raz  

Violl  

Wysłany: 2008-11-22, 12:18   

"Życie: Ktoś powiedział że jest krótkie, ale w stosunku do czego?"
wlasnie moznaby poprowadzic niezla debate na ten temat :) kazda minuta trwa tyle samo sekund. Czyli sęk w tym w zalezy w jaki sposob spedzamy dany czas. Czy mamy jakies zajecie ktore pochłania troche czasu czy nie. A czas i tak czy siak upłynie... Mi natomiast wiecznie go brakuje... :P

[ Dodano: 2008-11-22, 11:19 ]
po 2 mysle ze jest to tez pewien objaw nerwicy a juz jest niefajna sprawa...
Ostatnio zmieniony przez Violl 2008-11-22, 12:19, w całości zmieniany 1 raz  

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2008-11-22, 12:25   

To dowód na to, że czas jest cykliczny i obrotowy, i że sążnie czasu się na siebie nakładają.
Dzięki!

IPeggyBrownI  

Wysłany: 2008-11-24, 14:37   

:zdziwko: [quote="kanarinho18"]Pierwsze pytanie: bierzesz jakies drugi?
no wlasnie? bo ze stresem to sie raczej nie wiaze.
pierwszy raz o czyms takim slysze.... a jakies wizje masz moze masz jakis dar nadprzyrodzony? :] hehe a tak na serio to to bardzo ciekawe jest...mozesz cos wiecej o tym napisac?

Odpowiedz do tematu