• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

scandal  

Wysłany: 2015-10-22, 22:19   Impreza tematyczna

Organizuję urodziny tematyczne. Temat: Czasy prohibicji. Czyli lata 20 - 30 XX wieku. Mamy ze współlokatorami pomysł na przebranie za bandę Ala Capone ;) Ewentualnie za pisarzy z tamtego okresu: Ernest Hemingway, Agata Christie, Francis Scott Fitzgerald.
Tak więc potrzebne nam są rózne gadżety stylizowane na tamte czasy. Kapelusze w stylu Ala Capone mamy, różne ubrania stylizowane na tamte czasy również.
Nie bardzo jednak wiem jak zrobić stylizację mieszkania - ma ktoś jakieś pomysły?

A drugi problem: nie palimy na co dzień cygar (chociaż są wśród nas palacze papierosów) - jakie cygara więc kupić? http://www.trafika.pl/cygara-sklep (ktoś coś podpowie?)

daglezja 

Wysłany: 2015-11-04, 00:02   

Powiem Ci, że świetny pomysł na imprezę. I niestety, jeśli chodzi o cygara, to nie doradzę, bo sama też się nie znam, ale raczej nie kupowałabym najtańszych (no chyba, że mają być tylko rekwizytem, bez palenia)
Ale chętnie sama zorganizuję taką imprezę na sylwestra! Daj znać, jak się udała. Na kiedy planujesz?

owsiana  

Wysłany: 2016-07-19, 07:25   

Mi ostatnio chodzi wigilia firmowa w jakimś dobrym hotelu w poznaniu. Chciałabym żeby pracownicy poczuli się wyjątkowo. Bardzo ciężko pracują i zasługują na wspaniałą wigilię i prezenty od firmy :) A wy organizujecie firmowe wigilie? Wiem, ze jest jeszcze na to czas ale chciałabym dopiąć wszystko na ostatni guzik jak najszybciej żeby się później nie martwić.

[ Dodano: 2016-07-22, 09:00 ]
Może zorganizujcie piknik firmowy? Z tego co wiem hotel pod warszawą ma w ofercie takie pikniki i cieszą się one sporą popularnością. Wydaje mi się, ze to o wiele lepsza firma imprezy niż pójście do kluby czy zorganizowanie wszystkiego w siedzibie firmy. Na świeżym powietrzu można naprawdę dobrze się bawić.

ola19  

Wysłany: 2016-07-29, 15:31   

Ja bardzo lubię takie imprezy tematyczne :)

62miko 

Wysłany: 2016-08-07, 07:29   

Moim zdaniem imprezy tematyczne są jak najbardziej na plus. U nas szef ostatnio wymyślił, że załatwi apartamenty łódź wynajem i pojedziemy na kilka dni do Łodzi. Chce tam zorganizować szkolenia i imprezę nad tematyczną ale jeszcze nie wiem jaką :)

aniusia82 

Wysłany: 2016-08-23, 09:14   

nigdy nie byłam na takiej imprezie tematycznej, ale trzeba przyznać, że to naprawdę świetny pomysł i chętnie bym kiedyś wzięła w czymś podobnym udział.

Odpowiedz do tematu