• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

DoLa  

Wysłany: 2008-07-03, 12:07   

Pieniądze, zdrowie , miłość i przyjaźn - ja myślę że tego do szczęścia potrzeba.

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-07-03, 12:46   

DoLa napisał/a:
Pieniądze, zdrowie , miłość i przyjaźn - ja myślę że tego do szczęścia potrzeba.

fajna kolejność...
u mnie to samo, tylko dokładnie w odwrotnej ;)

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

justynka20008  

Wysłany: 2008-07-03, 22:12   

Najwazniejsza jest przyjazn i miłość... no i zdrowie...a pieniadze... hm.. to tez jest wazne ale mniej...

Miggy  

Wysłany: 2008-07-03, 22:32   

Przyjaźń, miłość, muzyka, sex, tolerancja, pokój, zdrowie

Pieniądze? Gdy nie ma powyższych rzeczy, nie są ważne.

Markysss 

Wysłany: 2008-07-09, 11:13   

Napewno najwieksze szczescie daje spełniona milosc :kiss:

gracja  

Wysłany: 2008-07-09, 11:19   

Zdrowie --> miłość-->przyjaźń --> pieniądze.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-07-09, 17:42   
   Polecający: Paulinaaa

dla mnie szczesciem są małe przyjemnosci :) niezapominajac o miłosci, PRZYJAZNI, pieniądzach, ale i tak najbardziej cenie dobrą zabawe, imprezy i fajne kobitki.

Aru3000  

Wysłany: 2008-07-09, 17:55   

Trudne pytanie.

Zdrowia nigdy nie miałem, jestem chory na astmę, padaczkę, nadciśnienie oraz jestem w grupie zagrożenia rakiem. A jakoś fajnie mi się żyje, więc zdrowie nie jest mi potrzebne.

Miłość - miałem ją przez 6 lat i wiem już, że po jakimś czasie, nawet jak się ją zdobędzie to może się ulotnić i zmienić w przyzwyczajenie co prowadzi do konfliktów - więc miłość nie jest taka ważna.

Przyjaźń - mam jednego przyjaciela od 10 lat. Tyle, że poza znaniem moich sekretów to w sumie coraz częściej przyłapuję się na tym, że nie ma z nim o czym gadać, wypady na imprezy się nudzą i poza sporadycznymi napadami poczucia humoru u nas to można się obejść. Ba, potrafiliśmy ze sobą nie gadać ot tak przez 3 miesiące. Przyjaźń też nie jest mi potrzebna.

Pieniądze - nigdy w życiu mi się nie przelewało. Pieniądze mogłyby pomóc mojej matce zakopanej w długach, mi w studiach i do tego pozwoliłyby mi wreszcie na pójście na zakupy i kupienie tego na czym mi zależy. Pomogłyby mi na początku w spełnieniu moich marzeń jeżeli chodzi o pracę i zmianę postrzegania kultury w Szczecinie. Wziąłbym pieniądze.

1. Pieniądze.

Ostatnie miejsce - cała reszta.

Sorry, możecie pluć i kopać, ale każdy ma różne życie. Ja miałem takie, że teraz potrzebuję pieniędzy.

gracja  

Wysłany: 2008-07-09, 18:44   

Cytat:
Sorry, możecie pluć i kopać, ale każdy ma różne życie. Ja miałem takie, że teraz potrzebuję pieniędzy.

Sensownie uzasadnione dlaczego mielibyśmy pluć i kopać. Każdy ma własne priorytety, Ty masz akurat takie.
Przeżyłam wspaniałą miłość , mam przyjaciela dla mnie pieniądze stanowią mniej niz dla Cebie, ale doskonale rozumiem.

karolina87  

Wysłany: 2008-07-13, 21:29   Re: Jak myślicie?? Co jest lepsze?? :)

hej ja mysle ze pieniadze w zyciu nie sa az tak najwazniejsze,liczy sie milosc do drugiego czlowieka.oczywiscie zyjemy w takich czasach ze kasa tez sie liczy ale jednak ja mysle ze liczy sie tak najbardziej milosc , uczucie

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-07-13, 21:37   

karolina87 napisał/a:
ja mysle ze pieniadze w zyciu nie sa az tak najwazniejsze,liczy sie milosc do drugiego czlowieka.
Ciekawe czy miłością się najesz. Albo czy się w nią ubierzesz. Albo opłacisz rachunki.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-07-14, 21:27   

Dla mnie najważniejszy spokój, stabilizacja jakaś, brak trosk i rzeczy stresujących.

karolinamaga 

Wysłany: 2008-07-15, 15:28   

nie miloscia sie nie najem i nie oplace rachunkow i nie powiedzialam ze pieniadze nie sa potrzebne.czytaj dokladniej.

iMadi  

Wysłany: 2008-07-20, 08:59   

Bez pieniędzy żyć się nie da i nie zgadzam się częściowo z cytatem: "Pieniądze szczęścia nie dają". - lecz materialistką nie jestem;]
karla napisał/a:
Pieniądze, sława, czy może pieniądze, radość, i może nawet i miłość?

Gdybym miała wybierać pomiędzy tymi rzeczami.. Bez dłuższego zastanowienia wybrałabym to drugie;] Ponieważ co mi da sława i pieniądze skoro nawet nie miałabym się z kim podzielić moim szczęściem? Więc co to za szczęście.. :)

moo  

Wysłany: 2008-07-20, 09:18   

miłość na pewno bo jeśli człowiek nie jest kochany i nie ma kogo kochać to jest nieszczęśliwy nawet jak ma full kasy.
ale pieniądze też są potrzebne i nie pieprzmy bzdur, że kasa szczęścia nie daje.
taka prawda, że żeby zapewnić sobie chociaż podstawowe warunki one są niezbędne.
a jak nie ma tego to i krótsza droga do depresji, chorób, konfliktów z bliskimi.
a sława może nie, ale bardziej satysfakcja z pracy jaką wykonujemy.

Odpowiedz do tematu