• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

fate  

Wysłany: 2018-01-25, 09:01   Jaki samochód dla aktywnej kobiety?

Możecie polecić jakiś fajne, niedrogie nowe auto dla aktywnej kobiety, dobrze by było żeby było oszczędne, wygodne do jazdy w dalekie trasy i zmieściło narty,deskę itp. Wstępnie myślałam o peugeocie 2008.

Marlenka33  

Wysłany: 2018-01-25, 20:10   

no no, oglądałam tego peugeota 2008 ostatnio bo znajoma sobie kupiła i muszę przyznać że jest bardzo fajny. Pojechałysmy się karnąć bo mi dała i prowadzi się przyjemnie. Ona jest zadowolona także nic tylko pogratulować wyboru

Ada2  

Wysłany: 2018-01-29, 15:25   

Wybór jest ogromny. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na auto używane to musisz liczyć się z koniecznymi wydatkami na wymianę takich elementów jak na przykład świece zapłonowe. Na stronie http://swiece-zaplonowe.pl/ znajdziesz bardzo duży wybór świec w dobrych cenach.

fonia  

Wysłany: 2018-07-05, 02:07   Re: Jaki samochód dla aktywnej kobiety?

fate napisał/a:
Możecie polecić jakiś fajne, niedrogie nowe auto dla aktywnej kobiety, dobrze by było żeby było oszczędne, wygodne do jazdy w dalekie trasy i zmieściło narty,deskę itp. Wstępnie myślałam o peugeocie 2008.

Patrz też na to, czy jest dobrze wygłuszone, bo podróże z gwiżdżącym wiatrem przy szybach to nic przyjemnego. I potem trzeba dodatkowo wyciszać w specjalnych firmach...

kalimba  

Wysłany: 2018-08-27, 22:33   

gdy kupujemy samochód, to chcemy by jazda nim była jak najbardziej oszędna. W końcu kto lubi wydawać pieniadze na paliwo do samochodu czy naprawy. Wolimy gdy koszty sa jak najmniejsze. Dlatego dobrym rozwiązaniem są te zasady https://nocar.pl/blog/6-zasad-ekonomicznej-jazdy-po-miescie/ jazdy ekonomicznej. Powoli wprowadzam je w życie i u mnie bardzo sie sprawdzają.

Odpowiedz do tematu