• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mariuszm 

Wysłany: 2016-03-15, 07:12   Jakiej marki lodówkę kupić

Witam.
Przymierzamy się do kupienia lodówki. Normalnie wybór byłby jednogłośny i padłby na lodówkę Boscha, gdyby nie kilka opinii na temat tej marki na różnych forach i w sklepach. Ponoć Bosch leci teraz w kulki i jedzie na marce montując stalowe skraplacze zamiast miedzianych. Od razu zaznaczę, że nie znam się na budowie sprzętu AGD/ RTV więc dokładnie nie wiem o co chodzi, ale podobno jest to zabójstwo dla lodówki. Poszedłem do pobliskiego sklepu (MIX Electronics- nie lubię ich, ale w moim mieście mają duży wybór) i koleś wciskał mi, że Bosch jest be, a prym w sprzęcie AGD wiedzie teraz Samsung i LG. Podobno warto też kupić lodówki Liebherr. Proszę o radę, jakie lodówki są obecnie najlepsze? Którą warto kupić?

Yenna  

Wysłany: 2016-03-15, 07:43   

Ja mam aktualnie drugą już lodówkę marki Candy i jak na razie to nie zamierzam zmieniać sprzętu na nowy. Lodówka jest wykonana porządnie, ma dobrą klasę energetyczna oraz jest cicha. Nasza poprzednia lodówka została w mieszkaniu z jakiego się wyrpwadzaliśmy bo nie chcieliśmy jej zabeirac ale również była to Candy.

Na stronie jest ich katalog:
http://www.candy.pl/pl/pr...rkko-zamrazarki
Candy stosuje w lodówkach nowe technologie.

beatinka  

Wysłany: 2016-03-15, 15:25   

Ja mam Beko. Planujemy jednak ją zmienić. Myślimy o Samsungu. Co Wy na to?

Odpowiedz do tematu