• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2015-10-01, 19:56   
   Polecający: Paulinaaa

Każdy wie, ale nikt nie tyka ; p

Mój kumpel był uzależniony od tych energetyków, a jak chciał to odstawić to łapy mu się trzęsły jak starej kurwie cycki ;D

MissIndependent  

Wysłany: 2015-10-01, 19:58   

no właśnie, ja byłam chora, jak nie wypiłam choć jednego. i weź tu pracuj przez 12h na tv jak jesteś na takim "głodzie" :wstyd:

[ Dodano: 2015-10-01, 19:59 ]
Martina napisał/a:
MissIndependent napisał/a:
haha ja chyba też wiem :P

rockstara orange polecam, piłam to litrami. o nieeeboooo lepszy niż taki red bull, któy z kolei mi przez gardło nie przechodzi. i mohito z lidla albo z lewiatana :) swoją drogą, ja bym łam od tego uzależniona, to gorszy szit niż kawa. jak się przyzwyczaiłam to nie byłam w stanie pracować bez tego. i to nie tylko w nocy. potem udało mi się to rzucić, w ciąży i jak kp nie mogłam takich rzeczy pić. a teraz znów zaczęłam, bo momentami padam na twarz :spi: i próbowałam znów się kawą ratować. teraz już dla mnie kawa jak placebo, nic nie daje.

ja teraz też bez redbulla usypiam w pracy po pół godziny. na szczęście to tylko 3 dni w tygodniu, więc sobie pozwalam i tyle.

o kurde, to co Ty robisz, że tylko 3dni i i tak musisz się mózgotrzepami ratować?? :rotfl:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2015-10-01, 20:00   

Martina napisał/a:

ja teraz też bez redbulla usypiam w pracy po pół godziny. na szczęście to tylko 3 dni w tygodniu, więc sobie pozwalam i tyle.

o kurde, to co Ty robisz, że tylko 3dni i i tak musisz się mózgotrzepami ratować?? :rotfl:

3 dni po 12h, od 6:00 do 18:00. praca nudna jak flaki z olejem, chociaż nie jest to siedzenie przed tv.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2015-10-01, 20:47   

zaczęło pizgać zimnem, więc sezon na herbatki rozpoczęty. średnio 2-3 duże kubki dziennie, nie da się bez.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

MissIndependent  

Wysłany: 2015-10-01, 20:55   

Martina napisał/a:

Martina napisał/a:

3 dni po 12h, od 6:00 do 18:00. praca nudna jak flaki z olejem, chociaż nie jest to siedzenie przed tv.

12h.. przybij 5 ;) ja miałam 4-5 dni, potem wolne czasami dzień, czasami 3dni i tak w kółko, szczególnie jak awansowali mnie na analityka ds.reklamacji sklepowych. innymi słowy miałam za**b. wcześniej nie znałam smaku energetyków i kawę piłam z nudów :)

sezon na rooibosa też uważam za otwarty :]

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2015-10-01, 21:00   

my na całe szczęście mamy 3 dni pracy na 4 dni wolnego. jak dostaniemy stałe kontrakty to czasem będzie 4 dni pracy na 3 dni wolnego, ale to i tak nie najgorzej. 5x12h i jeden dzień wolnego? w mordę...

tu jak buro i ponuro, to prędzej sięgnę po gorącą czekoladę, niż po herbatę. dziwne, zważywszy na moje wcześniejsze upodobania.

Yenna  

Wysłany: 2015-11-03, 11:44   

Ja kiedyś piłam dużo kawy ale obecnie wolę pić herbatę bo jest zdrowsza oraz nie wypłukuje z organizmu magnezu jak to miałam przy kawie... Piję różne odmiany herbaty ale stawiam w ostatnim czasie głównie na zieloną herbatę. Nie mogłam sie na początku przekonać do jej smaku ale teraz bardzo mi smakuje ( dodaję do niego różne soczki, czasami owoce).

Działanie prozdrowotne naprawdę fajne, wystarczy sobie poczytać:
http://www.herbata.info/herbata-i-zdrowie/

Chroni przed nowotworami oraz poprawia nasz wygląd.

Eizzy 

Wysłany: 2016-03-17, 12:23   

Ja odkąd poszłam na studiach zakochałam się w kawie :) Wcześniej zawsze tylko herbata i herbata, a na kawę patrzyłam krzywiej niż na alkohol. Teraz nie wyobrażam sobie nauki bez aromatu lavazzo z http://www.sklepkawa.pl/ unoszącego się w pokoju. Polecam wszystkim, którym chce się spać podczas nauki!

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-03-21, 21:11   

Ja ostatnio prawie w ogóle nie piję herbat. A powinnam, bo zwiększyłam ilość wypijanej dziennie kawy.

aniusia82 

Wysłany: 2016-04-29, 12:01   

Zdecydowanie wolę pić herbaty, najchętniej zielone i owocowe. Kawy nie lubię i raczej nie pijam, uwielbiam jednak cappuccino :) .

Nelly  

Wysłany: 2016-05-30, 06:10   

Ja od pewnego czasu przekonuję się do Yerba Mate, bo kawę muszę maksymalnie ograniczać. Lubicie tą konkretną herbatę? Mnie jej smak bardzo odpowiada i przyznam, że na pewno działa na mnie pobudzająco. Z resztą w http://argentynalimited.pl/ jest tak duży wybór herbat tego typu, że na pewno przez długi czas można się delektować różnymi jej rodzajami, w tym brazylijską bądź argentyńską.

Rybka89 

Wysłany: 2016-05-31, 18:03   

Zdecydowanie herbata- w zasadzie każdy jej rodzaj. Regularnie szukam herbat na http://www.graymoka.pl/ i próbuję nowych smaków. Polecam różnorodność!

DorotaK  

Wysłany: 2016-05-31, 20:21   

kawa

yoangel 

Wysłany: 2016-08-31, 15:10   

Poczytajcie - http://www.graymoka.pl/herbaty-czerwone
Herbaty macie różne, każda jest inna, daje inne możliwości.
A taka robiąca różnicę, to na pewno nie ta za kilka złotych z marketu.
Szukajcie rozsądnie ;-)

lazygirl 

Wysłany: 2016-10-19, 21:27   

A ja uwielbiam i jedno i drugie.Moją kolejną miłoscią jest yerba. Polecam każdemu spróbować bo na prawdę warto. Jeżeli nie wiesz gdzie kupić to zajrzyj tutaj http://argentynalimited.p...-MATE-BRASIL/12 bo mają duży wybór i dość przystępne ceny :)

Odpowiedz do tematu