• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kama9595  

Wysłany: 2014-02-28, 21:36   magia i te sprawy

wierzycie w okultyzm, magie i te sprawy??
czytałam ostatnio trochę na temat magii miłosnej czyli rzucenie uroku na jakąś osobę żeby się zakochała...wierzycie w takie coś? działa?? ktoś może ma jakieś doświadczenia w tych sprawach??

Luśka  

Wysłany: 2014-02-28, 21:44   

Ja wierzę w złe myśli. Jak ktoś intensywnie żle myśli... cholera, różnie się może zdarzyć. Tak, w to wierzę.

A poza tym, to nie... tak jak już, to dla jaj bym do wróżki poszła, dla klimatu :hyhy: .

Rudii84  

Wysłany: 2014-03-09, 17:55   

Hmmm, ja nie wiem, cos wtym jest. Wierzę we wróżki. byłam u mnie w mieście u wróżki i korzystałam też z wróżki online tak jak tutaj http://www.wizytauwrozki.pl/ . Mnie się podobało. Fajnie się człowiek cuje po takich przepowiedniach. Może spróbuj w ten sposób?Rzucanie uroków miłosnych, nie wiem czy bym tak chciała.

misia24.monika  

Wysłany: 2014-03-15, 10:13   

hej, nie wiem czy można wierzyć w tego rodzaju magię, ale wydaje mi się że jak człowiek czegoś bardzo pragnie, to wiele rzeczy się spełnia, oczywiście realnych,

czasem trzeba pomóc miłości, i może to jest właśnie magia ;)

choć sama chciałabym żeby były skuteczne eliksiry miłości ;) ale kto by nie chciał? ;)

Nancy  

Wysłany: 2014-04-23, 09:44   

Ja nie wierzę w takie rzeczy.

kajametrowska 

Wysłany: 2014-04-29, 12:50   

A ja zastanawiałam się swego czasu czy nie wybrać się do wróżki ;)

wenecka 

Wysłany: 2014-04-29, 17:53   

Ja totalnie nie wierzę - tzn. wiem, że wiele rzeczy można zrobić z ludzkim umysłem, sterować nim itd., ale to nie są moim zdaniem żadne czary tylko zwyczajnie naukowe sprawy.

ramm  

Wysłany: 2014-05-11, 13:32   

Wyobraź sobie ekstremalną sytułację, w której osiemdziesięcioletnia kobieta rzuca urok miłości na osiemnastolatka. Jakie jest prawdopodobieństwo tego, że chłopak zakocha się w niej? Moim zdaniem niewielkie. W tych wszystkich celebracjach nie bierze się pod uwagę nastawienia osoby rzucającej urok. Otóż taka osoba jest przekonana o tym, a osoba na którą urok został rzucony być może nie jest przekonana o tym, że tak nie jest. W efekcie końcowym daje się przekonać do opinii tej pierwszej. Ma to jednak swoje granice. Jeżeli osoba, na którą został rzucony urok jest pewna swojego stanowiska- czyli że nie jest zakochana- to nic nie zadziała.

kubam  

Wysłany: 2016-08-23, 19:35   

Wróżka, która zna się na tarocie, to prawdziwy skarb. Uważam, że warto się do takiej udać. Oczywiście nie ma takich wiele. Na pewno warta polecenia jest Joanna Stawińska. Tutaj http://www.grotatarota.pl jest jej strona. Świetnie się sprawdza!

Odpowiedz do tematu