• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mezon 

Wysłany: 2014-06-05, 10:03   Mieszkanie w Warszawie

Witam. Czy ktoś wie gdzie mogę zapoznać się z ofertą deweloperów w Warszawie?

spiderman 

Wysłany: 2014-06-05, 10:05   

Zerknij sobie na te Targi Nieruchomości:
http://targimieszkaniowe....ynek-pierwotny/ - jak możesz sobie zobaczyć znajduje się tam pełne zestawienie aktualnych inwestycji realizowanych w stolicy.Jest ich sporo - te tańsze i te droższe.
Niestety jeśli chcesz załapać się do rządowego programu ,, Mieszkanie dla Młodych" musisz się liczyć z tym,że posiada on pewne ograniczenie w cenie za metr 2 mieszkania. Tak więc nie wszystkie z nich będą dla Ciebie.

margo903 

Wysłany: 2014-06-14, 21:29   

możesz zajrzeć też do ogłoszeń na www.ihouse.pl , ja swoje tam wynalazłam

kajametrowska 

Wysłany: 2015-04-10, 09:10   

Mezon sama ostatnio przeglądałam sobie mieszkania ponieważ szukam obecnie spokojnego apartamentu z możliwością kupna. Przejrzałam ich naprawdę wiele. Zainteresowało mnie jedno osiedle na Bielanach:
http://www.metrobielany.pl/ - tutaj masz szczegóły. Apartament bardzo nowoczesny . Szkoda,że planowany do oddania dopiero w II połowie 2016 roku ale im dłużej zapoznaję się z inwestycją tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu ,że może i warto byłoby poczekać.
Mieszkania nowoczesne, blisko jest równiez stacja metra.
Nie jest również tak głośno jak w centrum.

kubam  

Wysłany: 2016-08-31, 01:49   

W tym miejscu jest ciekawa oferta mieszkań http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/ . Warto się z nią zapoznać. Są tam nieruchomości w dobrej cenie, dlatego też warto pospieszyć się z zakupem. Znajdują się poza Warszawą, ale w bardzo dobrej lokalizacji.

orelka  

Wysłany: 2017-03-14, 14:22   

Dobrą lokalizacja jest Grochów, albo Wola gdzie ma powstać nowa inwestycja inwestplanu. Deweloper buduje w fajnych miejscach, mieszkania z komórkami lokatorskimi i garażem podziemnym, a to jest super sprawa

agabi  

Wysłany: 2017-04-04, 18:38   

Oj tak, nie wyobrażam sobie mieszkania bez komórki lokatorskiej albo bez garażu. Moja koleżanka ma takie i teraz żałuje wszystkie zbędne rzeczy do teściów wywozi. Teraz też się zastawiają nad zmianą mieszkania na Czapelską 25

tarik 

Wysłany: 2017-04-13, 11:55   

No takie pomieszczenie się przydaje na przechowywanie rzeczy przydatnych w jakimś okresie, przykładowo ozdób świątecznych, które przez resztę roku się raczej nie przydają. Dlatego wybór mieszkania jest naprawdę rzeczą dosyć skomplikowaną, dla ułatwienia moge polecić mieszkania rzeszów klik.

aniusia82 

Wysłany: 2017-04-20, 07:57   

Mieszkania w Warszawie raczej do najtańszych nie należą, ale warto szukać na portalach ogłoszeniowych, może znajdzie się jakaś okazja

Odpowiedz do tematu