• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kubam  

Wysłany: 2017-12-10, 15:14   

Jak dla mnie najlepsze jest oświetlenie ledowe. Nie tylko dlatego, że jest tanie w użytkowaniu, ale po prostu świetnie się prezentuje. Warto bowiem zawsze patrzeć na jakość oraz praktyczne wykorzystanie. Tutaj https://sklep.profiled.pl/rury-cat-60.html znajdziecie wszelkie niezbędne akcesoria do montażu tego typu oświetlenia.

orelka  

Wysłany: 2018-01-25, 13:43   

Moim zdaniem oświetlenie powinno podpasowac się pod wystrój wnętrza jaki mamy w danym pomieszczeniu . Poza tym na rynku w chwili obecnej mamy ogromny wybór lamp activejet super jakosci.

agabi  

Wysłany: 2018-02-11, 13:36   

To prawda, lampy te są solidnie wykonane, dobrze oświetlają każde pomieszczenie a kinkiety są mega designerskie

Mirro33  

Wysłany: 2018-03-27, 21:23   

orelka napisał/a:
Moim zdaniem oświetlenie powinno podpasowac się pod wystrój wnętrza jaki mamy w danym pomieszczeniu . Poza tym na rynku w chwili obecnej mamy ogromny wybór lamp activejet super jakosci.

To prawda, że lampa powinna pasowac do wnętrza. Taka lampa jest nie tylko źródłem światła ale także dekoracją. Duży wybór designerskich lamp znajdziecie w sklepie Strefa Lamp https://www.strefalamp.pl/ . Sklep ma w ofercie lampy znanych producentów. Ja u nich kupowałam oświetlenie do salonu. Mają naprawdę ciekawe propozycje do wnętrz urządzonych w każdym stylu.

Ludmisia  

Wysłany: 2018-04-23, 12:03   

Tutaj znajdziecie świetne inspiracje - https://gardenspace.pl

xathi  

Wysłany: 2018-05-02, 15:11   

Ja mam lampę wiszącą i pod szafkami oświetlenie activejet też o naturalnej barwie światła

aniusia82 

Wysłany: 2018-06-13, 07:35   

Właściwe oświetlenie w mieszkaniu czy domu to podstawa. Trzeba je dobrze dobrać, choć wiadomo, że wygląd też ma tutaj znaczenie. Szukając lamp wiszących warto zajrzeć na fabrykaform.pl/lampy-wiszace, bo obecnie na rynku rzeczywiście ich wybór jest naprawdę bardzo szeroki. Co za tym idzie, lampy można dostosować do każdego możliwego pomieszczenia.

orelka  

Wysłany: 2018-06-20, 09:17   

U nas wisi lampa sufitowa 3 D z activejet, no usze powiedzieć ze efekt daje niesamowity. Piękna jest i dobrze oświetla wnętrze

Nelly  

Wysłany: 2018-10-31, 23:00   

Jestem ciekawa, jak się prezentuje. Bądź co bądź, na pewno szukając fajnego oświetlenia, warto odwiedzić sklep szykownydom.com. Ilość dostępnych tam modeli jest ogromna, znacznie przekracza 1000 modeli. Poza tym mamy tam możliwość zrobienia zakupów w świetnych cenach, a nawet negocjowania wysokości rabatów.

Odpowiedz do tematu