• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Angel1  

Wysłany: 2008-05-25, 20:24   Pomocy :(

Witam! Na sam początek zaznaczę, że mam 22 lata i myślę, że mam poważny problem ze sobą. Od dłuższego czasu nie potrafię się z niczego cieszyć, czuje że tylko istnieje a nie żyje, często płacze, często myślę o sobie, że jestem nikim, i zawsze jak ide na impreze żeby zapomnieć, pobawić sie to jak się trochę napije to jak wracam do domu to płacze...często jest mi smutno...doceniam to co mam ale nie potrafie się cieszyć z tego, nie mam za wiele koleżanek, mam prace gdzie pracuje prawie 1,5 roku a tak bardziej tylko z jedną się zaprzyjaźniłam, lepiej dogaduje się z facetami, bo dziewczny patrzą tak zazdrośnie i mi przykro jest, myślę cały czas o swoim życiu, mam na sekunde milion myśli, chcę cos robić, ale jak już cos zacznę to rezygnuje, bo nie mam żadnej motywacji, nic nie potrafie robić dla siebie a dla kogoś to owszem...:(nie potrafię się podnieść, czasami mówie sobie tzn dosyć często to mówie, ze będzie dobrze, ze kiedyś będę szczęśliwa ale to nie pomaga, męczę się ze sobą codziennie, czasem jest mi wszystko obojętne, nie potrafię poukładać swojego życia... zagubiłam się i odnaleźć się nie mogę.....

czarna-kalia  

Wysłany: 2008-05-25, 22:41   

to się nazywa chyba hm... apatia. a prowadzi najczęściej do depresji. więc proponowałabym odstawienie silnych poprawiaczy humoru i albo poszukania kogoś,na czyim ramieniu będziesz mogla się porządnie wypłakać i wykrzyczeć albo polecam dobrego psychologa,który ci pomoże. ale z własnego doświadczenia wiem,że najlepiej znaleźć własną drogę z kimś u boku. osobiście lepiej dogaduje się z facetami,bo większość kobiet to plotkarskie,dwulicowe i zazdrosne zdziry,ale i wśród facetów znaleźć można przyjaciół którzy potrafią słuchać. no i przede wszystkim musisz sie na ludzi otworzyć. ja sobie z tym dałam jako tako radę,choć czasem mnie jeszcze dopada.ale ja jestem istota dosyć silną psychicznie. nie wiem na ile silna jesteś ty.

pocahontasm  

Wysłany: 2008-06-09, 23:53   
   Polecający: no

:kwasny: rzeczywiscie twoj problem jest taki odrębny,oczywiscie ze to pogłebiajaca sie depresja,nieleczona prowadzi do dramatu...pomysl jedno jestem młoda piękna,cale zycie przedemna,inni maja gorzej...pomysle o biednych ludziach,bitych dzieciach,biednych zwierzatkach...ofiarach wojny..i powiedz sobie:kobieto nie ma czasu na depresje...czerp zycie garsciami..nie jestes chora...moze to tylko choroba duszy....zrob dobre uczynki,pomoz komus...poczuj sie potrzebna,wolontariat w schronisku,w domu dziecka,w domu opieki spolecznej....obserwuj i porownaj...INNI MAJA GORZEJ..zorganizuj czas tak bys nie miala czasu narozmyslanie...załoz profil na www,fotoflirt.pl tam sa wspaniali ludzie mężczyzni....moze znajdziesz to czego ci brakuje..głowa do gory... :padam:

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-06-12, 00:17   

pocahontasm napisał/a:
.INNI MAJA GORZEJ
mentalność genialna, nie ma to jak pocieszać się nieszczęściem innych^^ jak to miło, że Józek spadł ze schodów, od razu mi lepiej, wszak to nie ja spadłam - wypełnia mnie radość i szczęśliwość wszelaka.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

anteneczka  

Wysłany: 2008-06-14, 07:55   

takie stany, jezeli nie maja konkretnej podtsawy, ze cos sie dzieje w rodzinie z bliskimi itd to moga byc zaburzenia hormonalne lub brak witaminj, polecam ci zeby troche poserfowac po necie, napewno duzo znajdziesz, sama mialam z tym problemy, zdaje sie ze dobrze byloby zbadac hormony tarczycy i lykac magnez i wit b, a jezeli rzeczywiscie masz podstawy do takiego samopoczucia, to te badania naprawde pomoga, bo i w trudnych sytuacjach zyciowych mozna normalnie zyc i funkcjonowac w sposob normalny, pozdrawiam goraco

pooziomka  

Wysłany: 2008-06-14, 13:45   

Niestety ale Ty juz chyba masz depresje... i myslenie o ofiarach wojny i o tym ze inni maja gorzej tu nie pomoze. Skorzystaj z pomocy psychologa,po co masz sie z tym męczyc. Pozdrawiam
Ja nie słyszałem gorszych odkąd zostałem sosną"

a to niefart!

seledyn1  

Wysłany: 2008-06-24, 15:24   

Pewnie popadłaś w nonotonie. Zafunduj sobie jakąś odmianę w życiu. Zajmij się jakimś hobby, a może jakiś kurs tańca? Może dziecko? Albo klub sportowy? Poznasz innych ludzi i napewno twoje życie się choć trochę odmieni.

Pozdrawiam i życzę powodzenia. Życie jest piękne - uczmy się więc to piękno dostrzegać.

Leilah  

Wysłany: 2008-06-24, 15:30   

seledyn1 napisał/a:
Może dziecko?

żartujesz,prawda?ma sobie zrobić dziecko z nudów,żeby jej"życie się choć trochę odmieniło"?

kochanica Karczocha^^

Alhana  

Wysłany: 2008-06-24, 19:43   

Taaa dziecko to zabawka którą robi sie z nudów , a jak jej przejdzie to może odłożyć na półkę.

Gratulacje seledyn1 ...

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-06-28, 22:55   
   Polecający: Paulinaaa

zaden psycholog tutaj nie pomoze, musisz wziąsc sie w garść, nie masz motywacji? w obecnych czasach nikt prawie nie ma motywacji bo praktycznie wszystko co mozna miec sie ma. Nie mam pojęcia co mogłoby poprawic Ci samopoczucie, moze nie robisz to co sobie w zyciu zaplanowałas. moze tylko Ci sie wydaje, ze nie jest wporządku. takie przyswajanie sobie złego samopoczucia w koncu do niego prowadzi, a potem cięzko jest sie otrząsnąc z tego wiem to po sobie, porozmawiaj z kims szczerze i powiedz co Cie dręczy.

narya  

Wysłany: 2008-06-29, 13:13   

Dlaczego psycholog nie pomoże? Od tego jest aby w takich sytuacjach psychicznych pomógł.

Odpowiedz do tematu