• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Astral 

Wysłany: 2007-06-12, 13:28   PSI Ball

Psi Ball (Chi Ball, Ki Ball) - kula energii stworzoną przez siły psychiczne. Każdy człowiek za pomocą swoich sił PSI może stworzyć takiego PSI Balla. Energia, którą stworzymy wcale nie musi mieć kształtu kuli możemy nadać jej dowolny kształt i dowolne właściwości np. kolor, wielkość, może ona płonąć, być pod napięciem, itd. Taką kulę energii można rzucić w coś lub w kogoś. Raczej nic ona nie zrobi. Jest to zależne od siły koncentracji jaką włożyliśmy w stworzenie takiej kuli i od jej właściwości. W najgorszym wypadku dostanie taką kulą może nas zaboleć. Psi bale są czymś w rodzaju kame-hamen z dragon bala :] tyle że nie mogą one nikogo zabić. A więc jak zrobić takiego PSI Balla:

Usiądź w wygodnym miejscu , pozycja jest dowolna. Złóż ręce w kule. Palce mogą się dotykać lub może między nimi być mały odstęp. Wybierz sobie jakiś cel z którego będziesz sobie wyobrażał, że pobierasz energię.

Energie możesz pobierać po prostu od siebie tyle, że jest to wyczerpujące, lub od jakiejś planety np. Słońca lub Saturna itd. Wyobraź sobie jak ta energia przechodzi przez twoje ramiona do palców a następnie z palców do środka stworzonej przez ciebie z rąk kuli gdzie kumuluje się i powiększa. Po jakimś czasie zacznij sobie wizualizować właściwości i kształt tej energii, którą tworzysz. Pomyśl sobie, że tworzysz kulę. Ma ona kolor niebieski i ma właściwości lodowe, poczuj zimno które ona wytwarza. Po ustaleniu właściwości już tylko ją "doładowywuj" czyli wyobrażaj sobie, że zbiera ona w sobie coraz więcej energii i staje się coraz większa i wyraźniejsza. Po jakimś czasie w końcu powinno się udać i powinienneś go zobaczyć.

Źródło: http://www.energyforum.pl/viewtopic.php?t=50
Artykuł z: www.pea.webd.pl

Katharsis  

Wysłany: 2007-06-12, 13:32   
   Polecający: Lewiatan

A mozna sobie taka kula zupe podgrzac lub napoj schlodzic? :P

Astral 

Wysłany: 2007-06-12, 13:35   

Psiball posiada wiele zastosowań. Dzieki niemu mozna np. przekazac komus energie, intencje. Nadaje sie tak samo do leczenia jak i niszczenia ludzkiej aury.

Poczytaj:
http://www.energyforum.pl/viewforum.php?f=12
http://www.energyforum.pl...8520e3023c3e958

HeadShot  

Wysłany: 2007-06-12, 16:58   

Byla kiedys taka gierka, Psi-Ops, za pomoca umyslu mozna bylo przenosic przedmioty ^^

Sam sposb jest ciekawy i z pewnoscia w wolnej chwili go wyprobuje ;]

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2007-06-12, 21:47   

Oglądanie Dragon Balla nabiera nowego wymiaru.

A tak na serio, to nie wierze w żadne psie-balle. To taka sama szmira jak przepowiadanie przyszłości i uzdrawianie butelek z wodą.

Piaskowy  

Wysłany: 2007-06-12, 22:08   
   Polecający: Jakoś tak wyszło ^^

Ehh kolenja bajka ^^ No przynajmniej ja w takie smieszne rzeczy nie wierze :D Ludzie od tysiacleci wymyslala rozne takie smiszne sprawy wiec ta nie budzi zaskoczenia ;p

bro  

Wysłany: 2008-07-15, 15:42   

A do czego właściwie taka kula ma służyć?

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-07-15, 22:53   

bro napisał/a:
A do czego właściwie taka kula ma służyć?
Oj, nie przeczytaliśmy całego tematu, nieładnie. W pierwszym poście masz odpowiedź:
Astral napisał/a:
Taką kulę energii można rzucić w coś lub w kogoś.
Psa możesz nauczyć aportować. Albo przywalić Son Goku.

Nie widzę większego sensu w majstrowaniu takiej kuli. O ile to w ogóle wykonalne - w cudowne właściwości sił PSI też jakoś niespecjalnie chce mi się wierzyć.

grlało, matulu

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-07-16, 00:39   

Ja w takie coś po prostu nie wierzę - kiedyś kazano mi sobie wyobrażać, że siedzę w kokonie, jeśli koło mnie pojawi się jakiś wampir energetyczny - z przykrością informuję, że kokon nie zadziałał. W taką kulę także nie wierzę.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-07-16, 22:27   

To chyba w Brainiacu, był cykl ciekawostek o ludzkim ciele i raz z tego co pamiętam było opisane takie złudzenie, że jak się złoży tak ręce i coś jeszcze zrobi to w końcu zacznie się nam wydawać, że między palcami jest kula. Szczegółów nie pamiętam

Odpowiedz do tematu