• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

lukasz1n  

Wysłany: 2014-06-25, 20:33   Samoocena

Cześć Wszystkim,

Co buduje wasze poczucie własnej wartości? Co robicie aby ją wzmocnić?

Dzięki za odpowiedzi :)

ziomek12  

Wysłany: 2015-02-26, 21:31   

Na poprawienie samooceny najlepsze jest pozytywne myślenie, i zmiana krytycznego nastawienia do samego siebie. a czasem może pomóc psychoterapia.

Yenna  

Wysłany: 2015-03-06, 13:31   

To prawda, niektóre osoby mają problem, żeby zmienić myślenie na temat własnej osoby. Ja się właśnie do nich zaliczam. Wpływ na to mają z pewnością kompleksy, a ja nie jestem idealna, szczerze mówiąc, to nie jestem nawet przeciętna i ciężko jest być pewnym siebie, jeśli często słyszy się od innych krytyczne uwagi. A już na pewno nie jest łatwo się nimi nie przejmować, jeśli trafiają w nasz czuły punkt. Ja chodzę na psychoterapię, żeby się jakoś z tym uporać, do Pracowni Psychorozwoju w Warszawie. To naprawdę dobry ośrodek, polecam, jak ktoś ma podobne problemy. Tu jest ich strona: http://psychoterapia-kiel...zucie-wartosci/
Taka terapia pomaga na dłuższa metę, choć wiadomo, że od razu nie będzie dużej zmiany.

groteska 

Wysłany: 2015-03-17, 13:07   

Po prostu mam wysokie poczucie własnej wartości. Inaczej zginęłabym w tym świecie ;-) Spokojnie, wystarczy zmiana podejścia do otaczającej nas rzeczywistości..

Tatanka 

Wysłany: 2015-03-20, 17:11   

Ja myslę, że na naszą samoocenę ma wiele czynników. Może to, jak sami siebie odbieramy i jak nas odbierają inni. Czy nas chwalą, czy ganią, za co to robią i dlaczego. Innym samoocenę podnosi np wolontariat w takich miejscach jak Celestyn pod Wrocławiem.

kubam  

Wysłany: 2017-01-27, 20:00   

Nie wiem czy się orientujecie, ale w Psychomedic można uczestniczyć w terapii poprzez Skype. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ można dowiedzieć się więcej. Na taką wizytę można umówić się online poprzez kalendarz na stronie lub pod nr tel 22 253 88 88.

Odpowiedz do tematu