• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BigKing 

Wysłany: 2016-04-18, 15:29   Solidny i szybki kurier

Szukam solidnego i szybkiego kuriera. Do tej pory wysyłaliśmy dokumenty z firmy pocztą. Niestety jest tego coraz więcej i szkoda mi czasu na stanie w kolejkach, dlatego szukam kuriera. Zależy mi na znalezieniu solidnej firmy, która dostarczy dokumenty do odbiorcy już następnego dnia. Nie ukrywam, że cena również ma znaczenie.

kermitt  

Wysłany: 2016-04-18, 21:43   

Chyba teraz każdy kurier dostarcza paczki na drugi dzień po wysłaniu. Także nie powinieneś pod tym kątem mieć problemu w poszukiwaniach.

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2016-04-19, 15:52   

W mojej firmie paczki ślemy przez http://www.wysylajtaniej.pl/ bo ceny mają konkurencyjne. Nigdy nie było problemu z dostarczaniem przez nich przesyłek, więc paczki u odbiorcy są już na następny dzień.

Formalności załatwia się przez neta na stronie internetowej, więc też nie tracimy już czasu na stanie w kolejkach na poczcie. Najlepiej spróbuj sobie skorzystać i wtedy sam ocenisz czy Ci pasują czy nie.

BigKing 

Wysłany: 2016-04-20, 21:20   

Poczytałem trochę na ich stronie i chciałem jeszcze zapytać jakim kurierem za ich pośrednictwem ślesz paczki? Wybierasz kex czy ups? Ma to jakieś znaczenie jeśli chodzi o obsługę klienta?

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2016-04-22, 16:41   

Tzn najczęściej za pośrednictwem Wysyłaj Taniej ślę paczki Kexem, a to dlatego, że mają najniższe stawki. Chyba że paczka idzie za granicę to wtedy UPS. Ale co do obsługi, jakości itd to w mojej ocenie nie ma różnicy. Zawsze załatwiałem wszystko bezproblemowo.

Odpowiedz do tematu