• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

marta112 

Wysłany: 2015-07-21, 11:08   

Wszystko zależy od programu. Jeżeli jest bardzo bogaty, to i cena jest wyższa, ale od czego są promocje?

Straho  

Wysłany: 2015-07-22, 17:16   

Aktywne wakacje to jednak aktywne wakacje, nie wiem jak inni, ale ja uważam, że na takim wypoczynku organizm najlepiej naładuje swoje baterie.

wosianka  

Wysłany: 2015-07-25, 20:15   

Tego roku byłam na wakacjach w Hiszpanii. Były to wspaniałe dni. Stwierdzam, że będę znowu zbierać na zagraniczny wyjazd. Kiedyś zawsze jeździłam gdzieś w Polskę, ale po tegorocznym wypadzie, uważam, że warto zwiedzać świat. Tak sobie już planuję, że w przyszłym roku będę polować na Grecję, bo kocham wodę i ciepły klimat.

a_gatka 

Wysłany: 2015-07-26, 12:33   

Straho napisał/a:
Aktywne wakacje to jednak aktywne wakacje, nie wiem jak inni, ale ja uważam, że na takim wypoczynku organizm najlepiej naładuje swoje baterie.

Coś konkretnego polecasz dla aktywnych?

marta112 

Wysłany: 2015-07-27, 16:34   

To zależy od tego jaką aktywność preferujesz. Świetne są rejsy z the boat trip. Jacht, imprezowanie, świetne miejsca, można nauczyć się podstaw żeglowania. Morze z nieco innej perspektywy niż plaża.

Straho  

Wysłany: 2015-07-28, 10:29   

a_gatka, pisząc o wakacjach dla aktywnych miałem na myśli konkretnie to - http://www.itaka.pl/no-limits/ masz tutaj pod linkiem dużo ofert, może znajdziesz coś dla siebie.

owsiana  

Wysłany: 2015-08-24, 17:42   

My wybieramy się na wakacje nad morze i niestety nie możemy zabrać ze sobą psa. Zastanawiamy się nad oddaniem go do hotelu dla psów który znaleźliśmy na http://www.psypracujace.pl/
- tel 601 71 62 90
- email: iskra@psypracujace.pl
Czy ktoś z was oddał psa do takiego miejsca? Z tego co wiem hotel Iskra zapewnia psom warunki zbliżone do domowych. Psy mają zapewnione smaczne jedzenie, wybieg, zabawy, spacery i pielęgnację. Są dobrze traktowane i otoczone opieką przez osoby, które na co dzień pracują z psami.
Myślicie, że warto oddać pupila?

Straho  

Wysłany: 2015-09-14, 20:32   

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, twierdzę tak od zawsze. Nawet jak z Itaką gdzieś leciałem to psiaka braliśmy ze sobą, przecież jak członek rodziny.
Jeśli mam być szczery to ja bałbym się dać pod opiekę(nawet na jakiś czas) psa w takie miejsce.

beatinka  

Wysłany: 2015-09-17, 12:11   

Ja także. Jeśli już to do kogoś ze znajomych czy z rodziny.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-09-21, 07:54   

Planujecie w tym roku jeszcze jakieś wypady? Jeśli tak to warto byłoby wybrać się do apartamentu Śródziemnomorskiego w Zakopanem, ponieważ znajduje się w dogodnej lokalizacji - wszystkie najważniejsze atrakcje są w bliskiej odległości od noclegów. A nie ma nic piękniejszego niż polskie góry jesienią.

renia12 

Wysłany: 2015-09-25, 11:36   

Jeśli wyjeżdżacie na wakacje i posiadacie pupila, to czasami i taki transporter dla kota
jest potrzebny.
Warto zabezpieczyć zwierzaka, aby nie przysparzać mu niepotrzebnych stresów!

Kaszka 

Wysłany: 2016-02-08, 19:56   

Straho napisał/a:
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, twierdzę tak od zawsze. Nawet jak z Itaką gdzieś leciałem to psiaka braliśmy ze sobą, przecież jak członek rodziny.
Jeśli mam być szczery to ja bałbym się dać pod opiekę(nawet na jakiś czas) psa w takie miejsce.

psie hotele to naprawdę trauma dla zwierzaka bo nie wie dlaczego tam trafił, zwierzak przechodzi ogromny stres i nie ma co go na to narażać, dlatego uważam, że jeśli biuro podróży daje możliwość to warto brać pupila, warto szukać biur które daja właśnie takie możliwości, z tego co wiem to Itaka to jedno z nieiwielu biur które daje możliwość podróżowania ze zwierzakiem, więc wybór w sumie mamy ograniczony.

beatinka  

Wysłany: 2016-02-08, 20:38   

Ja nie oddałabym zwierzaka do takiego miejsca. Nie miałabym sumienia.

feel  

Wysłany: 2016-02-09, 08:17   

No jak się ma zwierzaka, to trzeba ponosić tego konsekwencje, to jak by kogos z nas odnac na przechowanie do przytulku, w obce miejsce.

ola19  

Wysłany: 2016-02-16, 13:51   

Są noclegi, gdzie można jeździć ze zwierzakami, trzeba wcześniej dopytać. Ja teraz wybieram się do Apartamentu Cytrynowego Zakopane ze znajomymi. Są blisko centrum, więc będziemy mieć blisko do Krupówek i na Gubałówkę.

Odpowiedz do tematu