• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kaszka 

Wysłany: 2017-02-06, 10:30   

ja jak co roku planuję wakacje z Itaką, mam zaufanie do tego biura, poza tym zawsze wracałam z wakacji zadowolona, więc nie mam zamiaru niczego zmieniać. W tym roku też planuję jakąś egzotykę.

groteska 

Wysłany: 2017-02-10, 11:51   

Ja chce spróbować samodzielnie. Czytam porady na blogu podróżniczym o tanim lataniu, może kiedyś się na takie wakacje wybiorę.

Kaszka 

Wysłany: 2017-02-13, 10:05   

ja wychodzę jednak z założenia, że wakacje to ma być czas relaxu, beztroski, nic na mojej głowie. dlatego ja już od kilku dobrych lat latam z Itaką, mam zaufanie do tego biura, a poza tym decydując się na wakacje z biurem podróży nic nie jest ma mojej głowie, jedyne na czym się skupiam to czas dla siebie i odpoczynek, taka forma spędzania urlopu odpowiada mi najbardziej.

beatinka  

Wysłany: 2017-02-14, 11:57   

Też wychodzę z takiego założenia. Trzy lata z rzędu jechałam z Itaką. W tym roku nie wiem jednak, czy sama nie zaplanuję wyjazdu.

Sinna 

Wysłany: 2017-03-15, 22:51   

Ja tam lubie pojechać po prostu gdzieś w Polske. Bez wielkich planów, po prostu trochę chillu, trochę aktywnego wypoczynku, wazne aby wyrwać sie z miasta. Teraz celem bedą Bieszczady. Nawet noclegi sa mega tanie! Bieszczady noclegi tanio

beatinka  

Wysłany: 2017-03-16, 11:16   

A to ja nie. Wolę jechać na wakacje zagraniczne i tam mieć piękną pogodę.

Ludmisia  

Wysłany: 2017-03-16, 13:34   

Polecam wam zerknąć tutaj https://tropicalsun.pl/dominikana/hotdeals
Genialne oferty w jednym miejscu :)

kłosek  

Wysłany: 2017-03-21, 19:22   

To prawda, u nas ta pogoda jest beznadziejna, prawie każde wakacje trafialiśmy na chłodne i deszczowe dni. Dlatego jak najbardziej jestem za wczasami za granicą :)

Szympansik 

Wysłany: 2017-04-03, 08:29   

Za granicą jak najbardziej jest ok, chociaż jeżeli ktoś ma tyko kilka dni lub mały budżet - wtedy moim zdaniem lepiej szukać czegoś w kraju. Jezeli o mnie chodzi- najlepszy wypozynek to dla mnie Krościenko, wspaniała,m przyjemna okolica! Do tego bardzo dobra baza noclegowa, wszytsko widac choćby tutaj - Krościenko noclegi

kora0 

Wysłany: 2017-04-05, 11:48   

A co powiecie na rejs żeglarski? Na przykład w Grecji. Zawsze chciałam się wybrać na takie wakacje bo lubię spędzać czas aktywnie. Znalazłam naprawdę ciekawą ofertę: http://www.globtourist.com/rejsy-grecja.html. Myślę, że się wybiorę bo nienawidzę leżeć na plaży.

dyt  

Wysłany: 2017-04-08, 17:19   

A rok temu byliśmy w Hiszpanii z Itaką i nie wiem czy w tym roku również nie wybierzemy się w tamte rejony, zwłaszcza, że przełom września i października jest na to idealny ;p tyle, że w tym roku chcę się lepiej do tego przygotować i zamierzam podszkolić się z języka hiszpańskiego. Szukam już nawet potrzebne do tego pomoce i widzę, że ta oferta jest bardzo bogata: https://www.jezykiobce.pl/ :)

Ludmisia  

Wysłany: 2017-04-11, 20:51   

Lecę na Dominikanę - http://romantyczne.com/na...czne-dominikany
Mają super atrakcje i cudowny klimat. Nie mogę się doczekać

kubam  

Wysłany: 2017-04-14, 01:46   

Możecie sobie sprawdzić wakacje dla rodzin z dziećmi na Mazurach. Jest tam hotel Ventus, do którego moim zdaniem warto się wybrać. Jest tam wiele różnych atrakcji i strefa SPA.

kropcia 

Wysłany: 2017-04-14, 21:30   

W tym roku, chyba raczej się skończy na wyjezdzie w rodzinne strony mojego męża i tam wypady w kilka miejsc

marta112 

Wysłany: Dzisiaj 14:40   

dyt napisał/a:
A rok temu byliśmy w Hiszpanii z Itaką i nie wiem czy w tym roku również nie wybierzemy się w tamte rejony, zwłaszcza, że przełom września i października jest na to idealny ;p tyle, że w tym roku chcę się lepiej do tego przygotować i zamierzam podszkolić się z języka hiszpańskiego. Szukam już nawet potrzebne do tego pomoce i widzę, że ta oferta jest bardzo bogata: https://www.jezykiobce.pl/ :)

A gdzie byłaś? Chodzi mi o hotel pod wakacje z dziećmi.

Odpowiedz do tematu