• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mariuszm 

Wysłany: 2014-09-14, 10:07   Wesele na bogato czy kameralne?

Jakie wesela preferujecie - na bogato czy kameralne?

kajametrowska 

Wysłany: 2014-09-15, 06:27   

Wszystko zależy od Twoich preferencji. U mnie jest tak, że to zależy od sytuacji. W przypadku tradycyjnych ślubów kościelnych - należałoby zorganizować większe wesele. Jeżeli planujecie ślub cywilny - to przyjęcie weselne jest zazwyczaj skromniejsze (bez orkiestry itd). Byłam na takich i takich i w obu przypadkach bardzo mi się podobało :)
Zerknij sobie na galerię w tym domu weselnym http://dom-weselny.com.pl
Jedzonko smaczne i urozmaicone (a to podstawa) oraz obsługa na tip-top.

wampirka  

Wysłany: 2014-09-23, 10:03   

Jeżeli już to kameralnie. Nie lubię kiczowatych, przaśnych zabaw.

staramaruda  

Tytuł: marudząca

Wysłany: 2014-09-26, 15:54   

Jeśli już miałabym wyjść za mąż - to żadnych wesel. Mogłabym rodzinę zaprosić na wódżitsu do domu.

slowianka  

Wysłany: 2014-10-12, 20:55   

Ja po ślubie cywilnym miałam mieć wyłącznie obiad, ale koniec końców rodzice w prezencie zamówili dla nas orkiestrę więc zrobiło się z tego takie kameralne, skromne wesele :) ślub kościelny planujemy już z większym hukiem, myśleliśmy o czymś takim jak ta sala weselna pod Warszawą http://www.hotelponiatowski.pl/ - duża niczym z pałacu, bardzo elegancka ale przytulna. W końcu to już jest takie wesele po ślubie raz na całe życie, więc można zaszaleć, skromną imprezę można zrobić z okazji urodzin, chrzcin czy na sylwestra.

idacho 

Wysłany: 2014-10-14, 13:31   

Wolę kameralnie, nawet bez gości. Nie wiem jaki jest sens wydawania dużej ilości kasy na dwudniową imprezę? Lepiej kupić samochód / zostawić na naukę dla potomstwa. Ewentualnie zainwestować.

mcyka 

Wysłany: 2014-12-16, 09:41   

Na naszym weselu stwierdziliśmy, że nie będziemy bardzo oszczędzać, żeby mieć piękną pamiątkę do końca życia. W końcu ślub i wesele ma się tylko raz :) Salę udało nam się kupić nieco taniej, bo w piątek (mieliśmy też w cenie ciasto i tort dzięki temu). Zespół też wziął nieco mniejszą kwotę dzięki temu, że wszytko odbywało się w piątek, więc to fajna opcja. Minusem było to, że goście musieli wyjść wcześniej z pracy albo wziąć wolne, ale nie było specjalnie negatywnego odzewu z tego powodu. Fotograf był ze strony fotografia ślubna wrocław i zrobił nam piękną sesję narzeczeńską a potem jeszcze plener więc mamy teraz super album, który od czasu do czasu lubimy sobie obejrzeć :) Ogólnie wyniosło nas to dużo pieniędzy ale nie żałujemy.

Ludmisia  

Wysłany: 2014-12-16, 10:40   

idacho napisał/a:
Wolę kameralnie, nawet bez gości. Nie wiem jaki jest sens wydawania dużej ilości kasy na dwudniową imprezę? Lepiej kupićsamochód / zostawić na naukę dla potomstwa. Ewentualnie zainwestować.

Dokładnie :)

Chociaż na jednej rzeczy bym nigdy, ale to przenigdy nie oszczędzała - na fotografie ślubnym. To w końcu pamiątka na całe lata, więc warto nie sugerować się ceną, a jakością.

Chociaż da się znaleźć fotografów, którzy robią świetne zdjęcia i nie chcą za nie małej fortuny ;) Moja przyjaciółka skorzystała z usług tego pana: gromolak.net i efekt był rewelacyjny :padam: Zwłaszcza uroczo wyszły zdjęcia z samych przygotowań do ślubu. Z jednej strony wyszły takie trochę na luzie, a z drugiej na niektórych zdjęciach widać na twarzach młodych przerażenie pomieszane z nerwami :hyhy: Więc fotograf fajnie uchwycił emocje!

a_gatka 

Wysłany: 2014-12-24, 12:10   

A co do fotografa to się zgodzę. Dobre zdjęcia ze ślubu to wspaniała pamiątka na całe życie, ale warto także mieć film. :) Osobiście polecam Videofilmowanie Katowice - cudnie się sprawdzili na weselu mojej przyjaciółki. :)

renia12 

Wysłany: 2014-12-29, 11:27   

No my wybraliśmy w zasadzie pośrednio. Mieliśmy 60 gości, małe przyjęcie, ale ze wszystkim co należy :D Największą furorę zrobiły nasze zaproszenia ślubne - http://www.zewecki.pl/zaproszenia-slubne.html do dziś je wszyscy wspominają i każdy sobie nawet zachował na pamiątkę :D

Kajetan1  

Wysłany: 2014-12-30, 09:17   

wiesz, jak ma się kasę to fajnie jest na bogato się bawić, gościom również :)

wampirka  

Wysłany: 2015-01-07, 09:32   

Ja wolałabym kameralne przyjęcie weselne w Tychach, w restauracji hotelu Piramida. Byłam tam ostatnio na weekendzie spa i bardzo mi się podobało.

kalimba  

Wysłany: 2015-01-21, 21:09   

Według mnie lepiej jak wesele jest kameralne niż tak robione na bogato. To lepiej wyglada i jest bardziej przyjazne dla naszej kieszeni. Zawsze można zamówić taki catering http://www.catering.mazur...owa-wesele.html , wtedy będzie dużo taniej to wynosiło.

62miko 

Wysłany: 2015-01-24, 16:36   

My zdecydowaliśmy się na wesele na bogato i teraz czytamy opinie o kredytach bo chcemy wziąć kredyt na opłacenie wszystkiego. Mamy co prawda oszczędności ale są za małe na opłacenie wesela dna 140 osób.

sylwia4012 

Wysłany: 2015-02-06, 13:57   

Ja również nie potrafiłabym zrezygnować z fotografa ślubnego. Zdjęć mam sporo, lubię czasem sobie je pooglądać i powspominać stare czasy, a zdjęcia ze ślubu i wesela to przecież pamiątka na całe życie. Z fotografów mogę polecić tego Pana - http://bartcaban.pl/ . Jest z Krakowa ale pracuje na terenie całej Polski.

Odpowiedz do tematu