• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Colorblind
2008-07-15, 12:58
Autor Wiadomość

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-10-27, 20:48   winna ?
   Polecający: Google

Mam pewiem problem a konkretnie dotyczy on oskarzenia, oskarzenia o grozby :| . Dziewczyna z mojej szkoly oskarza mnie i moje 2 kumpele o to ze jej grozilysmy i ze chcemy ja pobic :/ ... a sprawa wyglada tak :
Kiedys moja kumpela zwrocila kolezance od tej dziewczyny(co na nas nagadala) uwage na to ze pisze pokemonowym pismem i ile ona ma lat ze jej jeszcze psiac nie uczyli ... ona wyklnela ja od su* i ze jak zalozymy trampki to nie siwecimy ... i wtedy sie zaczelo my jej tam napisaly ze jak ona szpilk izalozy to niech sie nie czuje dorosla itp ... (dziewczyna ma 13 lat) ... potem kilka razy powiedzialam jej ze palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca no i takie tam bzdury :| kumepla kiedys jej napislaa czy ze wie ze glan ma stalowa kape w skzole zrobila sie wielka afera bo mala nagada ze my jej grozilysmy (o glanie to byla tylko ciekawostka :D ) i ze ponoc ja chcialam ja wrzucic pod auto ;/ (nigdy jej nie dotknelam) jeszcze zapomnialam dodac ze to co gadalysmy jej itp to bylo w wakacje wiec ja nie wiem czemu ona w skzole to powiedziala :| jedym słowem nie wyglada to najlepiej dzisiaj siedzialysmy u pedagog i psycholog kumpele przedstawily cala sprawe a te zapisywaly choby jakies zeznania na policji :/ ... slowo w slowo zapisane to co powiedzialysmy wsyztskie nazwiska numery gg i w ogole ... waszym zdaniem jest z czego robic afere ?

krzak  

Wysłany: 2006-10-27, 22:25   

Poszczelona napisał/a:
o glanie to byla tylko ciekawostka :D

no niewiem czy gdybym uslyszal to od osoby ktora mnie wyraznie nie lubi odebral bym to jako ciekawostke. moze ta dziewczyna naprawde sie wystraszyla.

owad.lezacy  

Wysłany: 2006-10-27, 22:43   

krzak napisał/a:
moze ta dziewczyna naprawde sie wystraszyla.

no musiala sie bardzo wystraszyc skoro wymysla teraz takie pierdoly tylko zeby my mialy przejeba** :P a jak widzi nas na korytarzu to sie cieszy jak nie wiem :/ i wali triumfalne usmiechy ze mamy przesrane

Dishman  

Wysłany: 2006-10-27, 23:20   

Bo macie przesrane totalnie. W chwili w której jest nagonka na przemoc w gimnazjach, Wy wpadacie jako oskarżone o groźby. Oj, coś czuję, że będziecie mieć lekki młyn.

Osobiście radzę iść z falą: dorwać dziewczynę i wsadzić jej głowę do sedesu+spuścić wodę. Jak macie być oskarżane, to chciaż słusznie, a nie bez sensu siedzieć i tłumaczyć się z czegoś czego nie było :P

Interesuje cie wynajem długoterminowy?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-10-28, 08:26   

a ja poproszę Pod_Oslona_Nocy żeby wpadła się tu rozpisać, bo miała bardzo podobną sytuację w zeszłym roku : )

Lola  

Wysłany: 2006-10-28, 10:32   
   Polecający: religia tv

Ja miałam w gimanzjum cos takiego tyle ze u nas było popychanie w doniczki z kwiatkami i zaczepianie z łokcia na schodach :rotfl: Fajnie było tak jak sobie teraz przypominam , tyle ze nikt nie poszedł skarzyć i na jakieś dyskotece szkolnej sie wszystko wyjasniło , ale i tak tych dziołszek nie lubie do tej pory ;p jakiś taki uraz mi pozostał ;p Ale fakt faktem to jest żenujące , bo tak naprawde nie wiadomo jaki jest punkt zaczepienia w tym sporze , kto zaczął , kto kogo zaczepił itd więc chyba dla waszego dobra , jak słusznie zauważył Dishman
Dishman napisał/a:
W chwili w której jest nagonka na przemoc w gimnazjach, Wy wpadacie jako oskarżone o groźby.

;] no , więc niech ustąpi mądrzejszy , choć nie wiem kto w tym sporze miałby nim być :rotfl:

Katharsis  

Wysłany: 2006-10-28, 11:24   
   Polecający: Lewiatan

Smiesznie sie zaczelo, skonczylo nietypowo :> W Polsce to codziennie sie lalismy na piesci i jakos rzadko skarzyli :>
Poszczelona napisał/a:
i wali triumfalne usmiechy ze mamy przesrane

Masz moze jakis dyktafon, cos do nagrywania? :> Zawsze mozna sprobowac ;)

owad.lezacy  

Wysłany: 2006-10-28, 13:14   

Nori napisał/a:
Masz moze jakis dyktafon, cos do nagrywania? :> Zawsze mozna sprobowac ;)

ta dupa nie do sie po szkole laza sami zwiadowcy od niej i podsluchuja nasze rozmowy moja kumpela caly czas sie wypytywala potem psozla poskarzyc :/

Dishman napisał/a:
Bo macie przesrane totalnie. W chwili w której jest nagonka na przemoc w gimnazjach, Wy wpadacie jako oskarżone o groźby. Oj, coś czuję, że będziecie mieć lekki młyn.

no tak juz jest i to jaki ;/ nie jest fajnie siedziec u psychologa i pedagog tlumaczac sie z czegos czego sie nie zrobilo :| jeszcze one tak gadaja i wsyzstko zapisuja ze to my winne ze ona jest biedna ze mogla sie zamknac w sobie i ze mogla sobie cos zrobic :/ a kurde jak ja rok temu bylam zastraszana prosto w twarz mi grozono laska na mnie z piesciami od kur* mnie wyzywala to nic zglosilam to i ta baba nic nie zrobila kompletnie NIC a teraz poruwnuje mnie do tej laski ze nibyja taka sama jestem teraz i wmawiaja mi ze sie z nia przyjaznie i ze razem chemy ta mala pobic to jest jakis kosmos :o

[ Dodano: 2006-10-28, 14:16 ]
lolinka napisał/a:
;] no , więc niech ustąpi mądrzejszy , choć nie wiem kto w tym sporze miałby nim być :rotfl:

juz dawno my ustapily od jakiegos miesiaca nawet nic jej nie gadalysmy to wszytsko dzialo sie w wakacje ;/ i nie wiem co ma do tego szkola :| wzywanie rodzicow i spawy u dyrektorki

jusia_like  

Wysłany: 2006-10-28, 14:08   

ojajx ;P ja w gimnazjum popisalam sciane i tez mialam hardcore ale ucichlo i nawet nie musialam sciany malowac ;)
szczerze to mysle ze ta panna ktora Was oskarza jest o cos zazdrosna a teraz po prostu znalazla sobie sposob zemsty :] nosi szpilki jak wnioskuje w wieku 13 lat wiec coż..wyrasta z niej taki mały plastik panienka ...
a to ze jej otoczenia was bada to informacja ze cieszy sie wlasnie z tego ze udalo jej sie afere wywolac bo moze to stawia ja w lepszym swietle w gronie jej przyjaciolek czy cos..
taka szczeniacka radocha jak dla mnie :P
mysle ze wyjdziecie z tego calo i z glowa do gory ale najpierw trzeba sie bedzie wytlumaczyc :)
niezazdroszcze...

Dishman  

Wysłany: 2006-10-28, 17:10   

A ja Wam radzę: do sedesu ją, do sedesu!!! LOL :wstyd:

Interesuje cie wynajem długoterminowy?

ainaFEAnara  

Wysłany: 2006-10-28, 17:21   

posłuchajcie rad Dishmana, dobrze chłopak mówi XD :P

a tak powaznie to pogadajcie z nia po szkole... bez swiadkow...
<rozum to jak chcesz>

owad.lezacy  

Wysłany: 2006-10-28, 18:41   

mie tam do smiechu nie jest ... bo ja wezwa rodizcow to bede miec lekko mowiac przejeba** :/

ainaFEAnara napisał/a:
a tak powaznie to pogadajcie z nia po szkole... bez swiadkow...

nie jest to dobry pomysl bo ona przy tym doda jeszcze 100 rzeczy ktore ja jej zrobie lub powiem ;/a jak narazie to nam nikt nie wierzy

ainaFEAnara  

Wysłany: 2006-10-28, 18:46   

to nagraj wasza rozmowe

krzak  

Wysłany: 2006-10-28, 21:41   

Poszczelona napisał/a:
a jak narazie to nam nikt nie wierzy

no to zastanow sie dlaczego. dlaczego wierza jej a nie wam? wydaje mi sie ze cos jednak w tym jest. powinnas zwiekszyc sobie autorytet u tego pedagoga. znales osoby ktore poswiadcza ze znaja cie na tyle dobrze i sa pewne ze nigdy bys takiego czegos nie zrobila. i to musza byc jakies wiarygodne osoby

jusia_like  

Wysłany: 2006-10-29, 15:30   

walcz i sie nie poddawaj :P albo powiedz rodzicom ze to Wy ja oskarżacie a nie ona was :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi