• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kulturalnyjan 

Wysłany: 2014-08-26, 07:35   Nocleg w Warszawie

Dla osób szukających w bliskiej lub dalszej perspektywie czasowej noclegu w Warszawie chciałbym polecić Hotel BW Portos na Mokotowie.
Jest to 3-gwiazdkowy obiekt należący do międzynarodowej sieci hoteli Best Western z ofertą dedykowaną do nawet najbardziej wymagającej grupy klientów.
Hotel dysponuje również dwiema salami szkoleniowo-konferencyjnymi mogącymi pomieścić do 40 osób każda oraz restauracją będącą w stanie przyjąć do 120 gości.
Link: http://www.bwportos.pl/

mango  

Wysłany: 2014-08-27, 12:36   

A może jakiś tani nocleg w kameralnym hotelu ktoś polecić?

Sinna 

Wysłany: 2015-11-04, 10:18   

Ja mogę polecić hotel Rialto w centrum. Hotel z wyższej póki, z wnętrzem w utrzymanym w epoce Art Deco. Bardzo dobre miejsce, z pyszną restauracją i różnymi atrakcjami dla owiedzających

62miko 

Wysłany: 2016-08-07, 07:46   

A może zdecyduj się na wynajem apartamentów? Moim zdaniem to bardziej opłacalna opcja niz wynajmowanie pokoju w hotelu. Sama wybieram się niedługo służbowo do Łodzi i chyba wynajmę apartament na te kilka dni.

maciek0zielinsk  

Wysłany: 2016-10-10, 18:44   

Teraz hotele w Warszawie już niemal w standardzie maja usługę oprowadzania po stolicy, albo co czasem bardziej popularniejsze drogowskazy i sposoby na Warszawę nocą.

lazygirl 

Wysłany: 2016-12-09, 21:52   

Nie wiem czemu, ale ja nigdy nie wybieram hoteli z centrum Warszawy. zdecydowanie wolę nocować pod Warszawą niż w Warszawie w sumie nie wiem dlaczego może dlatego, że jest większy spokój. Jeżeli szukacie jakiegoś fajnego noclegu pod Warszawą to ja polecam zajrzeć sobie do tego http://www.willazagorze.p...d-Warszawa.html hotelu :)

Odpowiedz do tematu