• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Martina
2009-04-23, 12:25

ocena użytkownika
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
14%
 14%  [ 1 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
14%
 14%  [ 1 ]
5
14%
 14%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
14%
 14%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
14%
 14%  [ 1 ]
nie potrafię określić
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-04-20, 11:33   Al_Hadzi

miłego :luka:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-04-20, 14:02   

1. Czy masz więcej niż 40 lat?
2. Jakich zespołów słuchasz?
3. A jakich nie lubisz słuchać?
4. Czy na forum Lagata wpadł ci w oko Markus? :]
5. Kiedy wpadniesz do RT?
6. Lubisz naszych modów?
7. Dlaczego ich nie lubisz? ;(
8. A admina lubisz?
9. Czemu nie, czy to dlatego, że go nie ma nigdy? ;(
10. A który user ci na samym początku wpadł w oko?
11. A czemu?
12. A kogo zdązyłeś tu już znielubić?
13. Ile powinien ważyć prawdziwy mężczyzna?
14. Co sądzisz o garbieniu sie?
15. Lubisz Danmleko?
16. Ulubiony kolor?
17. A lubisz mielone?
18. A pomidorową?
19. A tosty?
20. A mnie?
21. W którego wierzysz boga?
22. A jakie ksiązki lubisz czytać?
23. Sienkiewicza lubisz?
25. A Lema?
26. Gdzie jest Roman?
27. Plus czy minus?
28. Co sądzisz o metalu?
29. A o hiphopie?
30. A o klasyce?

Starczy ci ;p
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2009-04-20, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-04-20, 14:52   

1. Ostatnia książka, którą przeczytałeś to...
2. Jak dawno to było?
3. Co stoi teraz przed Tobą oprócz monitora?
4. Czego masz w domu/mieszkaniu/pokoju stanowczo za dużo?
5. Cieszysz się, że trafiłeś tutaj? ;p
6. Jak bardzo chciałbyś to kiedyś powtórzyć? ;p
7. Prowadziłeś kiedyś pamiętnik?
8. Jeśli tak, to jak długo, jeśli nie, to dlaczego?
9. Jakiego programu do odtwarzania muzyki używasz?
10. Z ilu komunikatorów korzystasz?
11. Lubisz rollercoastery? ;p
12. Jakie forum jest Twoim ulubionym?
13. Czy trzynastka jest naprawdę pechowa? ;p
14. Jak podchodzisz do ortografii?
15. Masz poczucie humoru? ;>
16. Lubisz kanapki z białym serem i miodem?
17. Czego absolutnie nie możesz u ludzi strawić?
18. Jak/czym można Cię udobruchać gdy jesteś zły?
19. Co byś zrobił ze stówą znalezioną na ulicy?
20. Jesteś szczęśliwy?
21. Co zmieniłbyś w swoim dotychczasowym życiu, jeśli mógłbyś zmienić jedną rzecz?
22. Gdzie jeszcze nigdy nie byłeś, a pojawić byś się chciał?
23 Ile jeszcze pytań jesteś w stanie znieść? ;p
24. Zgodzisz się ze mną, że "Mistrz i Małgorzata" to świetna książka?
25. Masz ulubinego filozofa?
26. ...albo filozofię? ;p
27. Dlaczego półek na książki jest zawsze za mało w stosunku do ilości posiadanych tomów?
28. Dlaczego nie zmienia się to nawet po przeprowadzce do większego lokum? ;p
29. Kiedy piłeś ostatnią herbatę/kawę?
30. Recytowałeś ślimakom rymowankę o wystawieniu rogów jak byłeś mały?
31. Lubisz arbuzy?
32. A ananasy? Takie z puszki? ;p
33. Co sobie cenisz u ludzi?
34. Najlepsiejszy film jaki widziałeś?
35. Gdybyś mógł żyć w dowolnych czasach, to jaką epokę byś wybrał?
36. Wiesz o co chodzi z operatorem dywergencji? ;>
37. Ulubiona książka?
38. Jakiego radia słuchasz jeśli słuchasz?
39. Lubisz spamować na SB?
40. Kim najbardziej nie chciałbyś się stać w życiu?
41. Opera czy teatr?
42. Czy liczba Twoich ulubionych użyszkodników forum zamknie się w liczbie pięciu?
43. Najnudniejsza epoka w historii to...?
44. A w literaturze?
45. Długie czy krótkie włosy?
46. Co Ci szumi w głowie?
47. A co w duszy gra?
48. Pióro, ołówek czy długopis? ;>
49. Gdzie chciałbyś być za 10 lat?

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2009-04-20, 22:25   

1. Skąd taki denny nick?
2. Kim Ty w ogóle jesteś, że żeś się tak szybko znalazł w pokoju?
3. Po co tu przylazłeś?
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Al_Hadzi  

Wysłany: 2009-04-20, 22:31   
   Polecający: Opatrznosc

Martina napisał/a:
miłego
Dziekuje.
Psycho Krusher napisał/a:
1. Czy masz więcej niż 40 lat?
Nie.
Cytat:
2. Jakich zespołów słuchasz?
Od muzyki klasycznej (tu ciezko mowic o zespolach) w szczegolnosci drugiej czesci (funeral march) III symfonii Beethovena "Eroica" (nie mylic z erotica) poprzez (nie wiem jak nazwac gatunek) Wayne'a Gratza (jak to nazwala znajoma geodetka - "takie plumkanie") i Keiko Matsui dalej folk w wykonaniu Orkiestra św. Mikołaja (dawniej pod wezwaniem) i Urne Chachar poprzez elektronike w stylu Kitaro, Vangelisa, czy Jarre'a (preferuje wczesniejsze plyty te przed Gdanskiem - Zoolook jest chyba ulubiona chociaz koncerty chinskie..) badz Tangerine Dream i naszych wykonawcow np Marka Bilinskiego i innych. Hmm idac dalej ANDREAS VOLLENWEIDER (duze litery zamierzone) piosenka turystyczna (np.: z Yapy) i szanty (EKD Gdynia) poezja spiewana (Jan Jakub Nalezyty, Magda Umer, Antonina Krzyszton) ... kurcze sporo i dalej przez zespoly ze stajni dawnej 4AD (Cocteau Twins, X-mal Deutschland..).. new romantic (Classix Nouveaux) zespoly z lat 80 The Cure i w tym bardzo szeroko pojetym kregu. Dokonania Pink Floyd (i solowe Watersa) i Jetho Tull ( i solowe Andersona)i zespolow hard rockowych (Lynnyrd Skynyrd, Rainbow, etc) az (....) po hard core (w stylu Raw Power) i crossover (D.R.I. i Cro-Mags)... ok to tak z grubsza
Cytat:
3. A jakich nie lubisz słuchać?
Bedzie prosciej: Sporadycznie i wyjatkowo hip hopu. Nie trawie zadnego techno (dla mnie to juz nie muzyka- bez urazy), i innych nowoczesnych wynalazkow. Jazz trawie jak zmywam - zmywac nie lubie. Zadnego disco polo- irytuje mnie.
Cytat:
4. Czy na forum Lagata wpadł ci w oko Markus?
Nie, a powinien?
Cytat:
5. Kiedy wpadniesz do RT?
Nie wiem co to RT.Jak sie dowiem rozwaze, choc preferuje kameralne spotkania.
Cytat:
6. Lubisz naszych modów?
Tak samo - niemal identycznie - jak oni mnie :) .
Cytat:
7. Dlaczego ich nie lubisz? ;(
To insynuacja i pomowienie rozpowszechniane przez moich wrogow politycznych - modow ktorzy mnie nie lubia :)
Cytat:
8. A admina lubisz?
Ba!
Cytat:
9. Czemu nie, czy to dlatego, że go nie ma nigdy? ;(
Moze nie ma go cialem ale jest tu duchem i przepelnia forum niczym orenda(w wyrazie nie ma bledu).Na razie jest szczesliwy- nie poznal mnie, gdy mnie pozna przestanie byc szczesliwy - wiec nie odbierajmy mu tych chwil
Cytat:
10. A który user ci na samym początku wpadł w oko?
Nie widzialem na oczy zadnego usera tego forum a moja wizyta wynika z postu zaproszenia na innym forum jakie opuscilem z wlasnej, nie przymuszonej woli - ob. pomaranczowej_mantry (po wykryciu ktoz zacz prosze do niej kierowac pretensje i zale :) )Poza konkursem nosze okulary - ciezko mi wpasc w oko.. szklo blokuje skutecznie
Cytat:
11. A czemu?
N/A
Cytat:
12. A kogo zdązyłeś tu już znielubić?
Psycho Krushera wciaz sie gdzies wciska.. przelazi mniedy nogami, gwizdze w piwnicy.. wypelnia soba forum po brzegi. Doszly mnie plotki ze jest niejawna emanacja Admina.. jest alter ego.. ale ja plotek nie rozpowszechniam.
Cytat:
13. Ile powinien ważyć prawdziwy mężczyzna?
Wyraz "powinien" to zwrot zyczeniowy - innymi slowy magiczny ("ludzie powinni byc dobrzy") nie zajmuje sie magia. Pojecie "prawdziwy mezczyzna" jest puste i bez tresci podobnie jak zwrot z reklam proszkow "numer jeden w Polsce" i inne tym podobne odrzucamy wiec prawdziwego. Zostalo wiec z tego zdania: "ile wazyc mezczyzna ? Mezczyzna wazy dokladnie tyle ile pokazuje waga, ni mniej ni wiecej.
14. Co sądzisz o garbieniu sie?
Wielbladom z tym do twarzy (czytaj: pyska).
15. Lubisz Danmleko?
Nie mam niebieskiego pojecia co to jest Danmleko - nie moge wiec odpowiedziec czy ją/jego/je/ lubie.
Cytat:
16. Ulubiony kolor?
Indygo - vide Lesmian.
Cytat:
17. A lubisz mielone?
Przyjmuje ze chodzi o kotlety.Nie jem miesa od ... od dawna.
Cytat:
18. A pomidorową?
Zupy lubie. Ta zajmuje drugie miejsce w moim rankingu zup.
Cytat:
19. A tosty?
Zjesc zjem ale nie szaleje za tym.
Cytat:
20. A mnie?
tak, ale tylko z dodatkiem bazylii i duza porcja czosnku.. lekko skonfundowanego - inaczej nie.
Cytat:
21. W którego wierzysz boga?
Moim osobistym i calkowicie prywatnym zdaniem, ktore popieram w stu procentach:
1. Bog nie jest kims kogo posiadajac jedynie kilka smiesznych zmyslow mozemy objac.. opisac i okreslic chocby wlasnie przez to ze mamy jedynie te kilka zmyslow a nie wszystkie. Co nie przeszkadza ani Jemu ani mi w tym by czytajac wypowiedzi innych POSZERZAC swoje horyzonty myslowe.
2. Na Boga sklada sie kazdy z nas, od tych malych i szczuplych poczawszy na tych wiekszych grubszych skonczywszy. Kazdy z nas wspoltworzy Boga i od tego jak postepujemy zalezy to jaki TEN Bog jest.
3. W niektorych z nas Bog pozostal jedynie w postaci wyrzutow sumienia (proponuje pewne rozdzielenie "ja" na "ja duchowe" i "ja utozsamiajace sie z zyciem w swiecie materialnym", identyfikujace sie z cialem etc. Innymi slowy sklad procentowy jednej lub drugiej strony (ktore sa oczywiscie strona jedną i calą) sa rozne i plynne. W koncu najbardziej stalą rzecza na swiecie jest ZMIANA.
4. Konczac zywot tracimy "ja" utozsamiajace sie z zyciem w swiecie materialnym (bo nie mamy juz ciala) i dolaczamy do innych duchowych "ja" tworzac doskonalosc w ktorej jednak nie gubi sie swoistej idywidualnosci (nie mylic z "ego"). Przytocze mysl z jaka sie zgadzam choc zdaje sobie sprawe ze rozszerze calosc horyzontu ale ta mysl Feuerbacha mnie ujela trafnoscia wobec tego co mysle – " Jednosć „ja” i „ty” jest Bogiem." ..To znaczy ani „ja” ani „ty” – nie jestesmy ważni, ważne jest to co między nami .. ta relacja. Mysle, ze jest w tym nadzieja.. Nikt nie posiada monopolu na wiedze i prawde o Bogu i irytuja mnie ludzie ktorzy to sugeruja.. nie zauwazajac jak wiele czynia zlego.Przy okazji: w pewnej malej miejscowosci zaczelo mieszkac malzenstwo buddystow.. wykupili rozpadajacy sie domek gdzies na koncu wsi i zaczeli sobie remontowac i zyc.. nie afiszowali sie i nie manifestowali swojej filozofii zyciowej bo im to nie bylo (podobnie jak kazdemu kto wierzy nie dla ludzi ktorzy go widza a dla siebie samego) do niczego potrzebne. On pracowal Ona podobnie.. mimowolnie wsiakali w spolecznosc.. Ludzie widzieli ze nie staraja sie byc madrzejsi od innych ze nie pokazuja swojej wyzszosci.. umieli porozmawiac z kazdym i znalezc chwilke czasu na sasiedzka pomoc ktorej i im nie odmawiano.. Uznawano ich za dobrych spokojnych ludzi.. a malenstwo bylo w drodze.. Jak w kazdej spolecznosci sa ci co podpisujac sie pod auspicjami obrony jedynego slusznego wizerunku CZEGOKOLWIEK puscili przez wies informacje ze to buddysci.. ze agituja i tak dalej.. kilka osob moze i dalo sie zwiesc tym klamstwom ale to co w tej calej historii mnie poruszylo to wypowiedz jednego z prostych ludzi z tamtej wsi ktory na atak na jego sasiadow (choc nie sasiadowali bezposrednio) odpowiedzial ze moze i to sa "buddysci" ale jesli sa, to sa ICH buddysci.. i porzadni ludzie a porzadni ludzie moga sobie wierzyc w co chca jesli nie czynia krzywdy innym.Mysle ze taka postawa wiecej buduje szacunku dla wlasnych wyznawanych filozofii niz pycha ze sie trzyma Boga za nogi bo zna sie to czy tamto pismo.. nie ma znaczenia czy sie chodzi do Kosciola bo sama idea kosciola jako miejsca skupiajacego ludzkie mysli w jednym czasie na jeden temat zostala wypaczona. O czym ludzie mysla w kosciele wiemy chyba wszyscy i ze swieca (vide Diogenes z Synopy) szukac takich co czas nabozenstwa traktuja naboznie.. Wazne jest to czy sie postepuje godnie. A mysle sobie ze permanentny brak szacunku dla rozmowcy to oznaka tego ze sie tego Boga ma za nic.. ze ten Bog jest srodkiem do wyniesienia wlasnego egoizmu nie zas celem samym w sobie. Mowiac kolokwialnie zwisa mi to z ktorej strony i z jakiego wyznania ktos pochodzi.. czy ktos postuje w srody czwartki czy piatki.. To bez znaczenia. Jesli potrafi sie okazac szacunek pogladom innym niz wlasne, to pokazuje gdzie w naszym zyciu jest miejsce Boga.. jesli inni to tylko drabina do tego by ktos sie czul lepiej bo przeciez oni nie wiedza, nie znaja - to ten Bog to tylko egoizm.... pycha.. samozadowolenie i elementarny brak samokrytycyzmu.Niech sobie takiego Boga ktos zabierze i trzyma w lochach swojego proznego chorego umyslu i niech tenzesz bog go karze za kazda jego glupote.Mnie to wsio ryba.Kiedys spytal mnie kolega z pracy czy jesli pomodli sie obok szafki w pracy to czy Bog go wyslucha i odpowiedzialem ze dla Boga nie ma znaczenia skad slesz mu modlitwe bo tak naprawde ta modlitwa jest dla Ciebie samego nie zas dla Boga.. To Ty musisz zmienic swoje postepowanie nie zas Bog. To Ty popelniasz bledy nie zas On. Mark Twain w "listach z Ziemii" pokazal cala sytuacje z niezwykle ironiczno-satyrycznym podejsciem i ksiazka ta zostala wciagnieta na liste świętego oficjum - ktore jako komorka nadal istnieje (informacja jest do sprawdzenia.. do czego zachęcam).Hmm rola Boga jako tylko tego który karze i miłosierdzia w Nim za grosz - odstrasza.. W końcu pragniemy by ktoś nas rozumiał i wiedział to czego o nas nie wie nikt.. poza nami samymi choć i od tego niejednokrotnie uciekamy...uciekamy. Myślę, ze Ten karzący Bóg nie ma kompletnie nic wspólnego z tym jaki jest Bóg - jaki mieszka miedzy nami i jakiego współtworzymy czyniąc tak, a nie inaczej. Oczekiwanie zaś nagrody za cokolwiek dobrego co robimy tez jest skażone tym ze ucieka gdzieś z tego wszystkiego nasza bezinteresowność.. swoja droga niezwykle rzadkie zjawisko.. Bóg którego dałoby sie przekupic bylby smutnymi popluczynami prawdziwego Boga.. Bo to ze komukolwiek sie wydaje ze go rozumie.. nie oznacza ze go rozumie tylko ze mu sie wydaje.. Rożnica kolosalna. Mysle ze w obrazie Ojca, nie zawieraja sie jedynie chwile gdy po zlym naszym postepku przetrzepywał nam skore bądź poprawiał ukrwienie tylnych dolnych partii ciala... Ojciec to tez ktos kto potraf stanac za nami i wtedy gdy w swoim mniemaniu prowadzimy walke z całym światem być obok i rozumieć.. potrafi byc tez tym najstabilniejszym punktem na horyzoncie według którego mierzymy relacje z innymi ludzmi. (tak, uzylem - tego tekstu juz - jest wciaz aktualny- dlatego zaistnial i tu.. mowilem by nie zaczynac :) )
Cytat:
22. A jakie ksiązki lubisz czytać?
Te juz wydrukowane.
Cytat:
23. Sienkiewicza lubisz?
Ujdzie.. za bardzo mieszal w historii - w pewnym sensie czesc wiedzy historycznej Polakow wynika z jego wyobrazen i przypuszczen.
Cytat:
25. A Lema?
Hmm.. Lem pisal jezykiem jaki do mnie nie dociera.. moze hmm poza Cyberiada..
Cytat:
26. Gdzie jest Roman?
Prawidlowe odpowiedzi prosimy nadsylac pod adresem forum. Do wygrania romantyczny tydzien z Psycho Krusherem (drobnymi literkami: Za wyjazd wyzywienie i atrakcje Psycho Krusher placi z wlasnej kieszeni)
Cytat:
27. Plus czy minus?
1. wybieram "czy"
2. w odniesieniu do tekstu zdaje sie Kaliber 44 - nie mam AIDS - o ile mi wiadomo.
Cytat:
28. Co sądzisz o metalu?
Jest ciekawym tworzywem. Mysle ze sie swietnie sprawdza np.: w grankach i innych przedmiotach uzytkowych.
Cytat:
29. A o hiphopie?
Wspomnialem juz ze niezwykle sporadycznie zdarza mi sie sluchac.
Cytat:
30. A o klasyce?
Mozart, (np.: Requiem) Bach (muzyka na organach koscielnych - nie mylic z innymi) Beethoven (symfonie).. klasyka warta jest posluchania co nie znaczy ze slucham wszystkiego i jak leci. Dziekuje za pytania

[ Dodano: 2009-04-20, 23:26 ]
Sol napisał/a:
1. Ostatnia książka, którą przeczytałeś to...
"Klania sie PRL" Stefanii Grodzienskiej.
Cytat:
2. Jak dawno to było?
Miesiac..moze ciut wiecej.
Cytat:
3. Co stoi teraz przed Tobą oprócz monitora?
Nic.
Cytat:
4. Czego masz w domu/mieszkaniu/pokoju stanowczo za dużo?
Balaganu :)
Cytat:
5. Cieszysz się, że trafiłeś tutaj? ;p
nie bylo lekko ale przyjalem to z godnoscia :)
Cytat:
6. Jak bardzo chciałbyś to kiedyś powtórzyć? ;p
Parafrazujac Heraklita: Nie da sie dwa razy wejsc do tego samego forum.
Cytat:
7. Prowadziłeś kiedyś pamiętnik?
Nie.
Cytat:
8. Jeśli tak, to jak długo, jeśli nie, to dlaczego?
Dlatego ze nie jestem systematyczny (nie przekrecaj tam nie jest napisane "nie sympatyczny" )
Cytat:
9. Jakiego programu do odtwarzania muzyki używasz?
WinAmpa
Cytat:
10. Z ilu komunikatorów korzystasz?
Dwoch
Cytat:
11. Lubisz rollercoastery? ;p
Nie wiem- nie jezdzilem. Jesli mnie zaprosisz sprawdze.
Cytat:
12. Jakie forum jest Twoim ulubionym?
Forum ludzi inteligentnych i pelnych wzajemnej tolerancji i otwartych na innych
Cytat:
13. Czy trzynastka jest naprawdę pechowa? ;p
Dla tych ktorzy w to wierza - bez watpienia
Cytat:
14. Jak podchodzisz do ortografii?
Bywam przesadnie upierdliwy by sie jej trzymac.
Cytat:
15. Masz poczucie humoru? ;>
Miewam
Cytat:
16. Lubisz kanapki z białym serem i miodem?
Kanapki z bialym serem napewno - tyle ze ja posypywalem cukrem, ale jestem otwarty na ten pomysl. To kiedy ? :)
Cytat:
17. Czego absolutnie nie możesz u ludzi strawić?
Fanatyzmu.
Cytat:
18. Jak/czym można Cię udobruchać gdy jesteś zły?
Makaron wlasnej roboty mysle ze zdzialalby cuda. :)
Cytat:
19. Co byś zrobił ze stówą znalezioną na ulicy?
Zostawilbym ja na miejscu.Wielkosc gotowki nie ma znaczenia
Cytat:
20. Jesteś szczęśliwy?
Nie
Cytat:

21. Co zmieniłbyś w swoim dotychczasowym życiu, jeśli mógłbyś zmienić jedną rzecz?
To ogromna abstrakcja ale zmieniajac cokolwiek nie bylbym tym kims kim jestem teraz. Jak rozumiem dotyczy to tylko mojego postepowania, wiec NIC
Cytat:
22. Gdzie jeszcze nigdy nie byłeś, a pojawić byś się chciał?
Sa trzy takie miejsca - ale wymienie tylko dwa:
1.ruiny swiatynii Apollina w Delfach
2. Hagia Sofia w Istambule.
I dotkne tych miejsc, predzej czy pozniej.
Cytat:
23 Ile jeszcze pytań jesteś w stanie znieść? ;p
Bez liku
Cytat:
24. Zgodzisz się ze mną, że "Mistrz i Małgorzata" to świetna książka?
Zgodze sie w calej rozciaglosci Twojej wypowiedzi.
Cytat:
25. Masz ulubinego filozofa?
Tak. Sokratesa syna Sofroniska z gminy Alopeke fyli Antiochis.
Cytat:
26. ...albo filozofię? ;p
Hmm.. to kompilacja roznych w duzym uproszczeniu nazwalbym to "postaraj sie byc dobrym czlowiekiem"
Cytat:

27. Dlaczego półek na książki jest zawsze za mało w stosunku do ilości posiadanych tomów?
Z lenistwa zwiazanego z niechecia do wiercenia dziur w scianach pod kolki rozporowe - wlasnego badz czyjegos.
Cytat:
28. Dlaczego nie zmienia się to nawet po przeprowadzce do większego lokum? ;p
Bo sposrod niewielu rzeczy swoje lenistwo zabieramy w pierwszej kolejnosci.
Cytat:
29. Kiedy piłeś ostatnią herbatę/kawę?
hmm nim zaczalem odpowiadac na pytania Psycho Krushera, ale to dobry moment by to zmienic.
Cytat:
30. Recytowałeś ślimakom rymowankę o wystawieniu rogów jak byłeś mały?
Bez watpienia.. aczkolwiek one niejednokrotnie posuwaly sie do pelnego ignorowania slow do nich wypowiadanych i udawaly (ha! niech wiedza ze wiem!) ze nie slysza.
Cytat:
31. Lubisz arbuzy?
Tak.
Cytat:
32. A ananasy? Takie z puszki? ;p
Takze, lubie slodkie rzeczy
Cytat:
33. Co sobie cenisz u ludzi?
Szczerosc.
Cytat:
34. Najlepsiejszy film jaki widziałeś?
ex aequo :
Rosencrantz i Guildenstern nie żyją (Rosencrantz and Guildenstern Are Dead - 1990 rez. Tom Stoppard)
i "Ame Agaru"(reż. Takashi Koizumi scen. Akira Kurosawa 1999)
Cytat:
35. Gdybyś mógł żyć w dowolnych czasach, to jaką epokę byś wybrał?
Kiedys juz wybralem i wybralem ta. Bezwatpienia mialem w tym jakis cel.
Cytat:
36. Wiesz o co chodzi z operatorem dywergencji? ;>
Granatowego pojecia nie mam, ale mam nadzieje ze mnie nie obrazasz ? :)
Cytat:
37. Ulubiona książka?
"Smierc nie omija Itaki" Williama Saroyana.. hmm choc najczesciej czytana to "Czy wiesz co jesz?" Ireny Gumowskiej
Cytat:
38. Jakiego radia słuchasz jeśli słuchasz?
Kiedys dawno temu Trojki.Potem zeszla na psy. Obecnie zadnego.
Cytat:
39. Lubisz spamować na SB?
Czasem
Cytat:
40. Kim najbardziej nie chciałbyś się stać w życiu?
Spowszednialym.
Cytat:
41. Opera czy teatr?
zdecydowanie teatr.
Cytat:
42. Czy liczba Twoich ulubionych użyszkodników forum zamknie się w liczbie pięciu?
Na razie jeszcze tak.. potem nie da sie tego zagwarantowac.
Cytat:
43. Najnudniejsza epoka w historii to...?
Obecna?
Cytat:
44. A w literaturze?
Mloda Polska
Cytat:
45. Długie czy krótkie włosy?
Kiedys dlugie przez dlugi czas teraz bardzo krotkie.
Cytat:
46. Co Ci szumi w głowie?
W tej chwili: Roger Waters - "Amused to Death" i pasuje jak ulal do wypowiedzi niektorych forumowiczow ...hmm te pierwsze slowa: (pomijajac te promocyjna wyprzedaz)

"Doktorze, Doktorze co się ze mną dzieje?
Ta konsumpcyjna egzystencja trwa już zbyt długo
Jakie jest życie uczuciowe kolorowego telewizora?
Jaki jest okres eksploatacji nastoletniej miss?..."
Cytat:
47. A co w duszy gra?
Harfa
Cytat:
48. Pióro, ołówek czy długopis? ;>
Pioro do listu, olowek do liczenia, dlugospis do pism urzedowych i formularzy
Cytat:
49. Gdzie chciałbyś być za 10 lat?
Dokladnie tam gdzie bede.
Ostatnio zmieniony przez Al_Hadzi 2009-04-22, 09:50, w całości zmieniany 3 razy  

Sofii  

Wysłany: 2009-04-21, 07:53   

1. Beethoben, Mozart... Czemu nie Hindemith? Sibelius? Grieg? (Machaut? ^^)... Wnoszę z tego, że nie byłeś w muzycznej? ...
2. W wielu miejscach byłeś za granicą? a na wschodzie? (tam, tam daleko?^^)
3. Lubisz więc makaron XD, ale bardzo bardzo, czy tylko tak o?
4. Bułhakow... (; *), a Strugackich czytałeś? Albo Bułyczowa? A Sapkowskiego? A Białołęcką kojarzysz? a... Mmm A Lema czeytałeś "Dzienniki gwiazdowe"? (sa czytelne ^^)
5. Lubisz zwierzęta? Co sądzisz o kotach?... A konie?
6. Czy gdyby mogłobyc tak właśnie i gdyby tak własnie mogło być, a skoro tak by być mogło to czy by było? :]
7. czy mieszkasz w blokowiszczu, czy w zaciszu zieloności jakiejś?
8. Nie lubisz kłótni? Czasem są potrzebne...?
9. Czy chcałbyś być wyjątkowy? Dlaczego?
10. masz kurczęta? takie wiesz... plącza sie pod nogami, trzeba im robić sniadanie, posyłać do szkoły i płacic mandaty za brak biletu autobusowego :P ...
11. Byłeś kiedyś w ZG? Jeśli tak to czy nie uważasz, ze ma najpiękniejszy deptak w całej Polsce a nawet by zrec - w Europie środkowej?
12. Czy jesteśmy tylko chemią, impulsami elektrycznymi itp i a jeśli nie to czy drzewa też maja umysły?
13. Pogodzisz się z kimś nawet jeśli nie zawiniłeś? Czy chowasz uzazę do kogoś długo?
14. Co studiowałeś jesli tak było... jest? :/
15. Lubisz Rubensa? A Canaletta? A Velasqueza?
16. Dziwisz się często, dajesz po sobie to poznać?
17. Jesteś molem komputerowym?
18. Nigdy, przenigdy nie powiedziałbys komuś... Że?
19. Czego Ci czasem brakuje?
20. Czy dopuszczasz myśl, ze Bogów może być więcej?
21. Czego sie boisz?

Wybacz... Pomerdało mi sie :P ...
a zbłąkinie rykoświstąkały.
Ostatnio zmieniony przez Sofii 2009-04-21, 21:10, w całości zmieniany 2 razy  

Al_Hadzi  

Wysłany: 2009-04-21, 14:53   

Cytat:
1. Beethoven, Mozart... Czemu nie Hindemith? Sibelius? Grieg? (Machaut? ^^)... Wnoszę z tego, że nie byłeś w muzycznej? ...
Nie, nie bylem w muzycznej. Niektore nazwiska kojarze.
Cytat:
2. W wielu miejscach byłeś za granicą? a na wschodzie? (tam, tam daleko?^^)
W niewielu.. na wszystko przyjdzie czas. Na wschodzie nie bylem. Moglem byc calkiem niedawno, ale zdecydowalem inaczej. Dla mnie wazne jest nie miejsce w ktorym mozesz byc, wazne jest z kim mozesz byc w tym miejscu i kim ten ktos jest dla Ciebie
Cytat:
3. Lubisz więc makaron XD, ale bardzo bardzo, czy tylko tak o?
Bardzo - to malo powiedziane :)
Cytat:
4. Bułhakow... (; *), a Strugackich czytałeś? Albo Bułyczowa? A Sapkowskiego? A Białołęcką kojarzysz? a... Mmm A Lema czytałeś "Dzienniki gwiazdowe"? (sa czytelne ^^)
Czytalem wszystkich wymienionych (Kiryla jeszcze wtedy gdy w mlodym techniku publkowano jego opowiadania). Za Strugackimi nie przepadam powod jak u Lema. Bulyczowa lubie..lubie opowiadania oparte na pomysle. Sapkowski jest przereklamowany i jedzie na jednym. Nowa fantastyka publikowala jego opowiadania spoza tematu wiedzmina i (np.: w leju po bombie) i to zenada. Bialolecka jest ciekawa..Jesli czytalem dzienniki to nie pamietam. Ogolnie czytam fantastyke od ..od dawna.
Cytat:
5. Lubisz zwierzęta? Co sądzisz o kotach?... A konie?
Lubie. Koty nie przyzwyczaja sie do ludzi ale do miejsc. To nie przesada.. wiem to z autopsji. Konie to piekne zwierzeta.. choc mnie ujmuja inne.
Cytat:
6. Czy gdyby mogłobyc tak właśnie i gdyby tak własnie mogło być, a skoro tak by być mogło to czy by było? :]
"Nie mozesz widziec widza widzenia, nie mozesz slyszec sluchacza slyszenia, nie mozesz myslec tego ktory mysli myslenie, nie mozesz poznac tego ktory poznaje..." wiec "napij sie herbaty".
Cytat:
7. czy mieszkasz w blokowiszczu, czy w zaciszu zieloności jakiejś?
Mieszkam w domu na niewielkim osiedlu..ani to blokowisko ani "zielonosci"
Cytat:
8. Nie lubisz kłótni? Czasem są potrzebne...?
Klotnie nie sa najmilszym znanym przeze mnie sposobem spedzania czasu. Wobec niektorych czasem byc moze sa potrzebne.
Cytat:
9A. Czy chcałbyś być wyjątkowy? Dlaczego?
Jestem wyjatkowy.. jak kazdy. Bez powodu.
Cytat:
9B. Masz kurczeta? takie wiesz plączą sie pod nogami, trzeba im robic sniadanie, wysyłać do szkoły i płacić mandaty za brak biletu autobusowego :P ...
Nie.
Cytat:
10. Byłeś kiedyś w ZG? Jeśli tak to czy nie uważasz, ze ma najpiękniejszy deptak w całej Polsce a nawet by zrec - w Europie środkowej?
Bylem ale nie zwrocilem uwagi na tenzesz ale przyznaje ze bylem tam 19 lat temu.
Cytat:
11. Czy jesteśmy tylko chemią, impulsami elektrycznymi itp i a jeśli nie to czy drzewa też maja umysły?
Nie jestesmy tylko chemia.. Nie, drzewa nie posiadaja tego co Ty nazywasz umyslem. Nie maja samoswiadomosci.
Cytat:
12. Pogodzisz się z kimś nawet jeśli nie zawiniłeś? Czy chowasz uzazę do kogoś długo?
Pogodze. "Dobre pamietam dlugo, zle jeszcze dluzej" ale roznie to bywa.
Cytat:
13. Co studiowałeś jesli tak było... jest? :/
Studiuje zycie.. czasem oblewam egzaminy czasem biore dziekanke, czasem jestem zawieszany w prawach studenta zycia.
Cytat:
14. Lubisz Rubensa? A Canaletta? A Velasqueza?
Rubens malowal nieco sztucznie.. to irracjonalne odczucie - poza werbalne by wyrazic. Canaletto zbyt miekko. Lubie Velasqueza ale wole H. Boscha i jego tworczosc.
Cytat:
15. Dziwisz się często, dajesz po sobie to poznać?
Czasem sie dziwie a daje znac bez umiaru.
Cytat:
16. Jesteś molem komputerowym?
Bywam
Cytat:
17. Nigdy, przenigdy nie powiedziałbys komuś... Że?
by uzywal slow "nigdy" i "zawsze". Rodza klotnie.
Cytat:
18. Czego Ci czasem brakuje?
Dotyku.
Cytat:
19. Czy dopuszczasz myśl, ze Bogów może być więcej?
Dopuszczam, to sie nie kloci z tym co mysle - analogicznie jak reinkarnacja.
Cytat:
20. Czego sie boisz?
Spowszednienia.
Ostatnio zmieniony przez Al_Hadzi 2009-04-23, 00:02, w całości zmieniany 3 razy  

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2009-04-21, 15:11   

1. Dlaczego zignorowałeś pytania Nasira?
2. Dlaczego uważasz, że każdy z nas składa się na Boga?
3. Jak nazywa się ten Bóg?
4. Skąd wytrzasnąłeś ten pomysł?

Markus  

Wysłany: 2009-04-21, 17:06   

1. Czy jesteś zadowolony z faktu, że zUy Greggy zaprosił Cię do tego pokoju ku uciesze żądnego krwi ludu?
2. Lubisz mnie?
3. Jakbyś był Czerwonym Kapturkiem, poszedłbyś do babci czy olał prośbę matki?
4. Prawda, że mnie weźmiesz jako następną osobę do pokoju? :luka:
5. Również uważasz, że Nasir jest zUy?
6. Bla czy ble?
7. Jaki kolor włosów ma teraz Michał Wiśniewski?
8. Czy to już koniec?

Al_Hadzi  

Wysłany: 2009-04-21, 22:48   

Greggy napisał/a:
1. Dlaczego zignorowałeś pytania Nasira?
Nie zignorowalem. Nadalem im wlasciwe miejsce. Czasem stosuje zasade Bismarcka (nie lubil Polakow tak na marginesie) "Dla dżentelmena jestem dżentelmenem, dla chama chamem."
Cytat:
2. Dlaczego uważasz, że każdy z nas składa się na Boga?
Majac plus/minus 18 lat przyszlo mi glowy ze cos w tym musi byc.. i jak sobie poskladalem to co myslalem to tak mi wyszlo.. i jakos mi to pasuje.
Cytat:
3. Jak nazywa się ten Bóg?
W zaleznosci od wiary i wyznawcow bardzo roznie. Czy ja Go nazywam? Nie, nie potrzebuje tego. Mozesz Go nazywac jak chcesz. Ty adajesz tej nazwie sens i znaczenie. To tak jak miedzy dwojgiem ludzi rodza sie slowa klucze... zdania, zwroty wyrazy ktore tylko oni rozumieja i tylko im przynosza radosc, podniecenie czy smutek.
Cytat:
4. Skąd wytrzasnąłeś ten pomysł?
Anatol France pisal "tylko glupiec ma odpowiedz na wszystko." Nie chcac wyjsc na glupca :) odpowiem ze ja na to pytanie nie znam odpowiedzi.. skad? W czasie porzadkow w glowie znalazlem gdzies w zakamarkach ot i juz.

[ Dodano: 2009-04-21, 22:12 ]
Markus napisał/a:
1. Czy jesteś zadowolony z faktu, że zly Greggy zaprosił Cię do tego pokoju ku uciesze żądnego krwi ludu?
Wiedzialem o tym ze predzej czy pozniej tak sie stanie.. nim sie zarejestrowalem przeczytalem regulamin.. taki nawyk.Nie jestem ani zadowolony ani nie zadowolony. jestem gdzies pomiedzy.
Cytat:
2. Lubisz mnie?
Jesli wyjasnisz mi co rozumiesz pod pojeciem "lubienia" - zdefiniujesz je to Ci odpowiem.
Cytat:
3. Jakbyś był Czerwonym Kapturkiem, poszedłbyś do babci czy olał prośbę matki?
Nie olewa sie prosb Matek.. czy chcialbys by Twoj syn olal prosbe Twojej Zony?
Cytat:
4. Prawda, że mnie weźmiesz jako następną osobę do pokoju? :luka:
Nie myslalem o tym. Zalezy Ci na tym ?
Cytat:
5. Również uważasz, że Nasir jest zly?
Blednie postawione pytanie i prosilbym nie mylic glupoty z byciem zlym. NIe napisalem nigdzie na forum ze w/w jest zly. nie moge wiec "rowniez" (jak Ty )tak sadzic.
Cytat:
6. Bla czy ble?
Znow wybiore "czy"
Cytat:
7. Jaki kolor włosów ma teraz Michał Wiśniewski?
Na poczatku pomyslalem ze odpowiem Ci tak: "Odpowiem zaraz potem jak TY mi odpowiesz na pytanie czy Carlos Santana kupil nowy kapelusz w czwartek ? " ale potem uznalem ze odpowiem Ci wprost.. nie interesuje mnie w/w przez Ciebie.. ani co robi ani z kim ani gdzie ani jak.. etc etc etc
Cytat:
8. Czy to już koniec?
Niestety nie.. to dopiero poczatek.. nieslychanie spokojny poczatek.

[ Dodano: 2009-04-21, 22:24 ]
Nasir napisał/a:
1. Skąd taki denny nick?
Bylo wiele glupszych wiec wybralem ten madrzejszy.
Cytat:
2. Kim Ty w ogóle jesteś, że żeś się tak szybko znalazł w pokoju?
Kims kto uzywa jezyka do komunikacji a nie - wypluwania z siebie obelg pod adresem kazdego kto mu sie nawinie i jest "mily" tylko dla tych co moga mu sie przydac.: moderatorow. Ja rozmawiam piszac. Mysle ze takiego jezyka jak Ty uzywaja tylko zakompleksione mlode szczyle, ktore uzywaja bluzgow bo staraja sie nadac slowom ekspresje jakiej nigdy miec nie beda ich slowa gdy beda owiniete w nedzny celofan brudnych wymiocin jezyka. Kazde zdanie mozna wypowiedziec na setki sposobow. Twoj sposob jest najprymitywniejszy, potrafi nim mowic zwykly menel. Nie wymaga wysilku i myslenia. A brudne slowa sa jak reklamowki.. trzeba duzego nakladu by zniszczyc to co po nich zostaje.. a i tak smrod czuc. Jesli nic nie zmienisz to u mnie ladujesz na liscie ignorowanych. Szkoda mi czasu na dyskusje z kims takim. Jest w dezyderacie takie zdanie: "unikaj glosnych i napastliwych- sa udreka ducha". Mam zamiar sie zastosowac do tej rady Ehrmanna.
Cytat:
3. Po co tu przylazłeś?
W zasadzie bez konkretnego celu,ale byc moze w miedzy czasie cos wymysle. Zostalem tu zaproszony jak i inni, ktorzy zechca z tego zaproszenia skorzystac. Jesli Ci sie nie podoba moja obecnosc to napisz wniosek do admina i moderatorow (lub list otwarty) by mnie stad wyrzucono.EOT
Ostatnio zmieniony przez Al_Hadzi 2009-04-21, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-04-22, 12:51   

1. w jakim kraju obecnie stacjonujesz?
2. dlaczego?
3. czy jesteś na tyle przerażony niektórymi naszymi userami, żeby nas opuścić?
4. może jednak nie?
5. jaki alkohol uważasz za najsmaczniejszy?
6. jak często sobie na niego pozwalasz?

7. kto następny ma odpowiadać na pytania w Pokoju Wielkiego Ptaqa? (koniec twojego posiedzenia za 22 godziny, więc zastanów się już teraz ;) )

Al_Hadzi  

Wysłany: 2009-04-22, 13:38   

Martina napisał/a:
1. w jakim kraju obecnie stacjonujesz?
Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
Cytat:
2. dlaczego?
Tu mieszkam i pracuje. Rozwijajac, bo znudzilo mi sie pracowac na ZUS.
Cytat:
3. czy jesteś na tyle przerażony niektórymi naszymi userami, żeby nas opuścić?
To nie jest przerazenie. Bardziej to znuzenie tymi samymi tekstami spod roznych nickow. Na roznych forach. To jak szlam. Szukam czytego miejsca. Kazdy moze odejsc. Forum sie nie zawali a pomysl ze te kilka osob bylo by tym uszczesliwonych :) Wszedlem ktos sie ucieszyl.. wyszedlbym znow by sie ktos ucieszyl.. ogolnie sama radosc :)
Cytat:
4. może jednak nie?
Nie podjalem decyzji jeszcze.
Cytat:
5. jaki alkohol uważasz za najsmaczniejszy?
Metaxa 7 gwiazdek i polslodkie wina.
Cytat:
6. jak często sobie na niego pozwalasz?
Sporadycznie. Jesli pytasz czy ogolnie czesto pije. Pije rzadko - swiat na trzezwo jest ciekawszy.

Cytat:
7. kto następny ma odpowiadać na pytania w Pokoju Wielkiego Ptaqa? (koniec twojego posiedzenia za 22 godziny, więc zastanów się już teraz ;) )
Proponuje Sofii a jesli Ona nie moze byc to prosze o zaproszenie Markusa. Dziekuje.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi