• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2011-12-09, 10:32

Ogólna ocena użytkownika
10
25%
 25%  [ 1 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
50%
 50%  [ 2 ]
7
25%
 25%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Nie umiem określić
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-12-05, 10:03   Cocoo77

Korzystając z faktu, iż Cocoo jest aktualnym Userem Miesiąca, a i gości na forumie jakby częściej ostatnio, zapraszamy ją niniejszym do Pokoju Wielkiego Ptaqa ^^ Jak zwykle, 4 dni na zadanie jej maksymalnie 10 pytań ^^

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-12-05, 15:16   

1. gdybyś mogła wybrać sobie rok urodzenia, kiedy byś się urodziła i dlaczego?
2. jakiego martwego artystę przywróciłabyś do życia, by zmierzył się z dzisiejszą publiką?
3. 3 rzeczy, które chcesz zrobić / nauczyć się przed śmiercią?
4. gdybyś mogła dać jakąś radę młodszej Cocoo, kiedy byś się jej ujawiła i co doradziła?
5. dlaczego mózg nie spada na oczy?
6. dlaczego jabłka sprzedają w warzywniaku?
7. co jest po śmierci?
8. jedna płyta, jeden film i jedna książka, które najbardziej wpłynęły na twój światopogląd?

cocoo77  

Wysłany: 2011-12-05, 17:10   

1. hmm..trudne pytanie :chytry:
dokładnego roku nie podam, ale nasuwają mi się takie 2 opcje:
^w latach 60 - ponieważ były to moim zdaniem piękne lata, a ludzie mieli znacznie więcej wolności i swobody niż teraz, byłoby na pewno łatwiej i fajniej niż teraz dojrzewać i
uczuć się w tamtym czasie (mimo braku internetu itp)
^ przed 1980 rokiem, ponieważ przy takiej opcji w 1997 roku miałabym te 18/19 lat i z pewnością nie ominąłby mnie koncert Faith no More w Katowickim Spodku :P
2.najchętniej przywróciłabym do życia więcej niż jedną osobę...no bo choćby freddie mercury, czy janis joplin...ale jeśli miałabym wybrać jedną osobę to ożywiłabym jeffa buckleya. dlaczego?
ponieważ miał niesamowity, poruszający głos, wzbudzał prawdziwe emocje w słuchaczach, był autentyczny, szczery i przejmujący w tym co robił....a zrobił niewiele, bo nagrał tylko jedną płytę za życia.
3. chciałabym przed śmiercią:
^skoczyć ze spadochronem
^namalować samodzielnie jakiś piękny obraz i powiesić na ścianie
^nauczyć się dobrze gotować
4.ujawiłabym się jej w podstawówce i powiedziała, żeby nie wstydziła się chłopców i żeby przełamała swoją nieśmiałość
5.bo mózg się nie przemieszcza
6. bo w warzywniaku sprzedają tez i owoce.
7.coś jest, ale co, tego nie wie nikt.
8. ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, wstrzymam się więc.

Katharsis  

Wysłany: 2011-12-05, 19:33   
   Polecający: Lewiatan

Na czym się znasz?
Masz dobry gust?
Co wpływa na Twoje preferencje muzyczne?
Jakie masz plany na przyszłość?
Poleć mi jakiś zespół : >

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-12-05, 20:29   

1. jeśli, cytując tzw. "klasyka", "we didn't start the fire", zachodzi pytanie - no to kto zatem?
2. skąd (czyt. dlaczego) Audrey?
3. jeśli miałabyś porównać siebie i Audrey, w czym jesteś do niej podobna?
4. a w czym nie?
5. ew. jakie cechy jej charakteru chciałabyś przetransponować na siebie?
6. shoegaze czy ethereal?
7. nawiązując do pytania Martiny o wskrzeszaniu; masz sklecić drink-team band z pięciu muzyków (mogą żyć, ale nie muszą) - kto?

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

cocoo77  

Wysłany: 2011-12-05, 21:39   

1. nie mam pojęcia, kiepski ze mnie filozof… :niepewny: no człowiek, a jakby inaczej… nie myślę
2. ponieważ jest niesamowita, piękna, cudowna i jest dla mnie takim ideałem nieosiągalnym. coś tak jak dla niektórych marylin monroe, na podobę tego, tyle że dla mnie Audrey – postać wykreowana na potrzebę serialu i grana przez sherylin fenn, jest nieskazitelna, do tego ta bohaterka wzbudza we mnie ogromną sympatię i podziw. No i to zdecydowanie najpiękniejsza kobieta w „miasteczku twin peaks”.
3. w zdeterminowanym dążeniu do celu, bo jak już coś sobie postanowię, to dążę żeby tak zrobić i już, jestem również zdolna do dużych poświęceń dla innych.
4. przede wszystkim, nie jestem tak odważna jak ona jeśli chodzi o kontakty damsko-męskie, no i jestem czarownicą w porównaniu z jej urodą...
5. hmmm… na pewno pewność siebie, odwagę, chciałabym posiadać choć pierwiastek jej kobiecości, zmysłowości :zawstydzony:
6. myślę że i to i to, mogę uzasadnić… uwielbiam zarówno cocteau twins, jak i dead can dance.
7. ok. :)

charles mingus, jaco pastorius, oscar pettiford, herbie hancock, wayne shorter, john coltrane
-wiem,że za dużo, ale nie potrafiłam nikogo wywalić :P

Katharsis  

Wysłany: 2011-12-05, 22:03   

;(

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-12-05, 22:11   

24. Jak zaczęła się twa przygoda z Majkiem P. ?
34. Czy sama kompakcja może zmienić luźny osad w litą skałę?
39. Czy masz jakieś ulubione utwory zupełnie niepasujące do twoich codziennych zainteresowań muzycznych?
7789. ile znaczeń ma dla ciebie słowo "granat" ?
99283. najgorszy zespół świata?
?. Ulubiona maskota z dzieciństwa?

cocoo77  

Wysłany: 2011-12-05, 22:16   

i odpowiedzi na pytania Katharsis:
- sama sobie na to pytanie nie potafię udzielić odpowiedzi
-ale w czym? muzyce? właściwie to trudny temat, bo każdy może definiować dobry gust w inny sposób. wiąże się to z tym właśnie, że każdy ma swój gust. dla kogoś dobry gust to może być słuchanie metalu/rocka/ nie wiem, bo tego sam słucha i uznaje za cudo, coś wspaniałego, ktoś inny z kolei może definiować dobry gust jako słuchanie muzyki poważnej, ktoś jeszcze inny jako słuchanie po prostu muzyki bogatej brzmieniowo, interesującej w jakiś sposób, ale.... no właśnie, w tym rzecz.. dla każdego muzyka może być interesująca z innych przyczyn, ludzie kierują się swoimi guścikami i upodobaniami, każdy ma inne wrażenia itp. więc trudno mi odpowiedzieć na postawione przez ciebie pytanie. czy mam gust? nie wiem. to zależy kto i jak na to spojrzy. jeśli chodzi o moją opinię na ten temat, to myślę jedynie, że w porównaniu do tego, czego słucha większość moich rówieśników ze szkoły, to nie jest chyba źle... ale dla nich z kolei moja muzyka może być koszmarna... i to jest to, każdy ma swój gust. taki jako taki, ale zawsze jakiś ma. chyba :zdziwko:
przy waszych pytaniach już niczego nie jestem pewna :oczami:
w ogóle Katharsis, strasznie trudne pytania zadajesz wiesz?
-trudno mi dokładnie określić, ale spróbuję… na pewno dla mnie w muzyce liczy się przekaz, ale nie tylko sensownych treści, obfitych w mądrości życiowe blablabla…, lecz przede wszystkim przekaz pewnych emocji. Muzyka musi mną wstrząsnąć w jakiś sposób. Oczywiście ważne są estetyczne wrażenia, jeśli muzyka jest ciekawa, bogata brzmieniowo itp., to bardzo wpływa na pozytywny odbiór danego utworu, daje to pozytywne wrażenie…ale w muzyce nie poszukuję tylko bogatych, rozbudowanych brzmień i jakiegoś wielkiego szoku instrumentalnego, lubię też to, co delikatne, a zarazem piękne, coś posiadającego wrażliwą stronę, pierwiastek emocji, osiągnięty nawet najprostszymi drogami, oszczędnymi w środki.
Nie ukrywam, że ważną kwestią jest wokal, musi być dobry, żeby przykuć uwagę i nie odstraszyć. Jak muzyka jest dobra, a wokal koszmarny, nie dam rady słuchać tegoż.
Muzyka musi u mnie wzbudzać różne, często skrajne emocje.
-dokładnie jeszcze nie sprecyzowane
Nie należę do osób, które mają od a do z wszystko w życiu zaplanowane. Często idę na żywioł.wiem, to źle, bo powinnam mieć plany na przyszłość, zwłaszcza, że w tym roku zdaję mature, ale cieżko mi się zdecydować. Kiedyś bardzo chciałam być architektem wnętrz, ale stwierdziłam, że chyba jednak się nie nadaję, teraz marzę o karierze dziennikarskiej, pracy w radiu, gazecie i takie tam…koniecznie coś związanego z humanem, bo z matmy to leżę i nie lubię liczyć :P ciągle pływam w chmurach, żyję marzeniami, a najwyższa pora się otrząsnąć i zacząć Myślec o przyszłości.. ależ ze mnie nieporadna owieczka.
-słuchasz takiej muzyki, o której ja nie mam pojęcia i której nie słucham… nie wiem więc co mogłabym ci polecić :P z tego, co słucham, raczej chyba nic by cię nie zainteresowało, tak mi się wydaje, a i myślę, że większość z tego znasz, ale nie lubisz/nie słuchasz…sama nie wiem. :P

[ Dodano: 2011-12-05, 22:16 ]
Katharsis napisał/a:
;(

teraz zadowolony?

[ Dodano: 2011-12-05, 22:38 ]
24. zaczęła się od faith no more, ale jaka była pierwsza usłyszana piosenka tego ci nie powiem, bo nie pamiętam. (możliwe że easy, bo często puszczane było zawczasu na vh1)
już wówczas moją uwagę zwrócił wokal mike'a i po prostu zakochałam się w tym głosie... a potem to już była tylko kwestia czasu (niedługiego zresztą), żeby zapoznać się z innymi projektami tego pana.
34. geografia to nie jest moja mocna strona, akurat z tegoż przedmiotu jadę głównie na ściągach, dlatego tez na to pytanie nie udzielę ci fachowej odpowiedzi ani też zbyt inteligentnej. ale myślę, że nie. dobrze?
39. tak, mam - jest to na przykład taki smaczek z lat 80-joe jackson - steppin' out
7789. granat -kolor, owoc, pocisk,minerał...
a więc cztery :)
99283. oj dużo takich by można wymienić...
?.czerwony pluszowy hipcio- dostałam go na roczek i mam do dziś...gdzieś tam jest :P

Katharsis  

Wysłany: 2011-12-05, 22:42   

cocoo77 napisał/a:
Katharsis napisał/a:
;(

teraz zadowolony?

oczywiście : )

cocoo77 napisał/a:
przy waszych pytaniach już niczego nie jestem pewna
w ogóle Katharsis, strasznie trudne pytania zadajesz wiesz?

kolejne pytanie, mniej lub bardziej teoretyczne:
Czy chciałabyś poznać prawdziwą wiedzę o naturze świata, nawet jeśli byłaby ona przytłaczająca? Co jest ważniejsze: wiedza czy szczęście? Czy warto kierować się takimi wartościami w życiu?

cocoo77 napisał/a:
ciągle pływam w chmurach, żyję marzeniami, a najwyższa pora się otrząsnąć i zacząć Myślec o przyszłości.. ależ ze mnie nieporadna owieczka.

bycie owieczką zawsze jest negatywne ;) ale kto Ci każe opuszczać świat marzeń? Akurat będąc humanistką masz możliwość pozostać w dowolnym, wybranym przez siebie wymiarze <3

cocoo77  

Wysłany: 2011-12-05, 22:59   

Katharsis napisał/a:
Czy chciałabyś poznać prawdziwą wiedzę o naturze świata, nawet jeśli byłaby ona przytłaczająca? Co jest ważniejsze: wiedza czy szczęście? Czy warto kierować się takimi wartościami w życiu?

myślę, że kiedyś na pewno chciałabym, ale jeszcze nie teraz...a przytłaczające jest już życie samo w sobie, więc taka wiedza chyba by wiele nie zmieniła pod tym względem.
oczywiście że ważniejsze jest szczęście! co do wartości w życiu, to trzeba przede wszystkim kierować się sercem i w ten sposób nie tylko łapać szczęście, ale też umieć się nim dzielić, a wiedza owszem jest ważna, ale nie najważniejsza.
Ostatnio zmieniony przez cocoo77 2011-12-05, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  

Kerosine  

Wysłany: 2011-12-08, 17:41   

Wybierz następnego usera, Cocoo; w miarę aktywnego na forumie i takiego, którego nje było w PWP w ciągu ostatniego roku [jeśli takowy się znajdzie, of course :luka: ].

cocoo77  

Wysłany: 2011-12-08, 19:19   

nie wiem kogo wybrać :] może więc lepiej niech kogoś wybierze bardziej obeznana na forum osoba, jak Ty...

Kerosine  

Wysłany: 2011-12-09, 10:32   

Hmm... po uważnym przejrzeniu i zapoznaniu się z listą userów stwierdzam, iż nie ma w chwili obecnej na forumie osób spełniających oba w/w kryteria [chyba że uwzględnić by od niedawna znów zaglądającą na Nasze Forum ketoprom] ^^ Także myślę, iż damy sobie chyba na razie spokój z Pokojem Wielkiego Ptaqa :luka:

Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-12-09, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi