• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Colorblind
2009-05-24, 15:40

Ocena użytkownika
10
50%
 50%  [ 5 ]
9
30%
 30%  [ 3 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
10%
 10%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
10%
 10%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
nie potrafię określić
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość

Sofii  

Wysłany: 2009-05-23, 09:14   

1.Bywasz przesądna? - tzn czy uważasz by nie wstać lewą nogą z łóżka/ nie kłaść chleba dnem do góry, czy masz własne przyzwyczajenia - np nie nadeptywanie na pewien specjalny kamień w drodze do Tesco np, albo codzenne patrzenie wieczorem w okno/albo - czy klapa od wc jest zamknięta ^^ ?

2. masz swoje małe hipokryzje? jakie?

3. czemu Ptaq nie zdążył odpowiedzieć na wszystkie pytania?

4. Robisz postanowienia noworoczne i wiosenne porządki?

5. Jakie przedmioty gromadzisz niepotrzebnie w sumie?
a zbłąkinie rykoświstąkały.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-05-23, 10:47   

Sofii napisał/a:
1.Bywasz przesądna? - tzn czy uważasz by nie wstać lewą nogą z łóżka/ nie kłaść chleba dnem do góry, czy masz własne przyzwyczajenia - np nie nadeptywanie na pewien specjalny kamień w drodze do Tesco np, albo codzenne patrzenie wieczorem w okno/albo - czy klapa od wc jest zamknięta ^^ ?
Nie wiem, którą nogą wstaję, nie zwracam na to uwagi, możliwe, że zdarzyło mi się położyć chleb dnem do góry. Ogólnie nie jestem przesądna, ale, no właśnie pojawi się "ale", mam swoje drobne odchyły, które można podciągnąć pod bycie przesądną. Zacznę od tego, że chronię pajączki, moich kumpli zza szafy i ich rodziny ulokowane u moich znajomych. Chronię, bo to fajne stworki, poza tym zabicie takiego pająka wróży deszcz na drugi dzień, a ja nie lubię gdy za często pada taki zimny, nieprzyjemny deszcz, więc nie zabijam i nie pozwalam na zabicie pajączków. Poza tym oddaję co do grosza pożyczone pieniążki, nie zapominam nawet o grosiku, ponieważ kiedyś jako mała dziewczynka usłyszałam, że jeden nieoddany grosz to jeden dzień w czyśćcu ;p Gdy ktoś życzy mi powodzenia, wtedy machinalnie, bez zastanowienia, by nie zapeszyć wypowiadam: „nie dziękuję”. Czasem zdarzy mi się położyć torebkę na podłodze, a potem szybko ją kładę wyżej, by pieniądze nie uciekły. A gdy biedronka wyląduje na mojej rączce to wtedy wypowiadam życzenie, ponoć biedronki przynoszą szczęście ;] Tak samo jest z rzęsą, jeśli odgadnę, na którym znajduje się policzku, wtedy wypowiadam życzenie. A i rozbicie lustra chyba mocno by mnie zestresowało ;p Hmm, ale w czarne pechowe koty nie wierzę, tak samo jak w pechowe trzynaste piątki, w nieszczęście, które pojawia się po pocałowaniu się pary na moście itd. ;p więc może tak źle ze mną nie jest.
Sofii napisał/a:
2. masz swoje małe hipokryzje? jakie?
No pewnie, że mam, jak chociażby ta, że uważam, że bardzo ważne jest systematyczne uczenie się języka i ciągle to powtarzam, gdy udzielam korepetycji, a co robię sama? ;> Zostawiam naukę na ostatnią chwilę. ;p Ot życie.
Sofii napisał/a:
3. czemu Ptaq nie zdążył odpowiedzieć na wszystkie pytania?
To pytanie raczej do niego, mam parę teorii, ale która z nich jest prawdziwa, to tylko Ptaq wie.
Sofii napisał/a:
4. Robisz postanowienia noworoczne i wiosenne porządki?
Wiosennych porządków nie robię, bo mi się nie chce. Ogólnie jestem zwolenniczką artystycznego bałaganu, chaosu, takiego mojego specyficznego. A jak posprzątam, to o dziwo, nic nie mogę znaleźć ;p Co do noworocznych postanowień to czasem je zrobię, oczywiście, co roku brzmią tak samo ;p ale pewne moje nawyki są charakterystyczne dla mnie i nie sposób się ich pozbyć, choć może kiedyś przyjdzie taki dzień, gdy moje postanowienia noworoczne staną się urzeczywistnione
Sofii napisał/a:
5. Jakie przedmioty gromadzisz niepotrzebnie w sumie?
Niepotrzebnie? To żadnych, każdy jakiś przedmiot, grupka przedmiotów ma dla mnie jakieś znaczenie, jest mi potrzebna do szczęścia. Ale inni uważają, że moje zbieractwa, gromadzenie przedmiotów jest niepotrzebne, jak chociażby puste butelki po alkoholu przeróżnym, biedronki pod każdą postacią, lakiery do paznokci, których odcienie są do siebie ponoć złudnie podobne, filmy bollywoodzkie, wielgachne pudła po butach, a w nich papierki po gumach, czekoladkach, me rozmówki szkolne z koleżankami, kolegami, wiersze me, jakieś wstążki, różnorodne pamiątki tylko dla moich oczu, plakaty po koncertach - są to pudła pełne małych, wielkich wspomnień. I dla mnie te rzeczy są jak najbardziej potrzebne, nie pozbyłabym się ich za żadne skarby ;p no może lakierów byłoby mi najmniej szkoda.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

667 

Wysłany: 2009-05-23, 19:57   

1. Czy wyszlabys za maz ze mezczyzne z amputowana reka?
2. Czy wyszlabys za maz ze mezczyzne z amputowana noga?
3. Czy wyszlabys za maz ze mezczyzne z amputowanym penisem?

Colorblind  

Wysłany: 2009-05-23, 20:16   

667 napisał/a:
1. Czy wyszlabys za maz ze mezczyzne z amputowana reka?
2. Czy wyszlabys za maz ze mezczyzne z amputowana noga?
3. Czy wyszlabys za maz ze mezczyzne z amputowanym penisem?
będzie jedna odpowiedź: nie wiem z tendencją do "nie". Wyobrażam sobie to tak: jestem w związku ze zdrowym mężczyzną jakiś x czasu, bardzo się razem kochamy, ufamy itp. i on ulega wypadkowi, w którym traci jakąś część swojego ciała, wtedy bylibyśmy nadal razem i jeśli nadal byśmy odbierali na tych samych falach, nadal sobie ufali, kochali to bym wyszła za niego za mąż. Inaczej się ma sytuacja, gdybym w związku nie była i faceta poznała już bez jakiejś części ciała i ten, by mnie poprosił o rękę, wtedy pewnie bym odmówiła.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2009-05-23, 21:29   

1. Wierzysz w duchy? Dlaczego?
2. Czy posiadasz prawo jazdy? Jeśli tak, to za którym podejściem zdałaś i jeśli nie za pierwszym, to dlaczego poprawka?
3. Jakieś alergie?
4. A zdolności?
5. Gaworzysz przez sen?
6. A może chrapiesz? ;P
7. Trzy rzeczy, bez których nie ruszysz się z domu?
8. Twierdziłam, że wołami nikt mnie do samolotu nie zaciągnie, a jednak chęć szybkiego przemieszczania się zrobiła swoje. Czy Tobie też zdarzyło się zarzekać, że czegoś nie zrobisz, a jednak to zrobiłaś i co to było?

Colorblind  

Wysłany: 2009-05-23, 21:45   

Anka_DD napisał/a:
1. Wierzysz w duchy? Dlaczego?
nie wierzę w duchy, bo jakoś wizja duchów do mnie nie przemawia i nie pasuje do mojego świata ;p
Anka_DD napisał/a:
2. Czy posiadasz prawo jazdy? Jeśli tak, to za którym podejściem zdałaś i jeśli nie za pierwszym, to dlaczego poprawka?
nie posiadam prawa jazdy, ciężko mi byłoby takowe pozyskać, zwłaszcza, że mam problemy z orientacją w terenie i nie rozróżniam kierunków - prawo, lewo, w końcu jest ich aż tyle, aż dwa ;p
Anka_DD napisał/a:
3. Jakieś alergie?
jestem uczulona lekko na jad os, pszczół, a tak to żadnych alergii
Anka_DD napisał/a:
4. A zdolności?
ponoć zdolności językowe mam
Cytat:
5. Gaworzysz przez sen?
ostatnio mi się zdarzyło, ponoć gaworzyłam o chrabąszczu, którego zgubiłam i trzeba go było szybko znaleźć, piszę ponoć, bo nie wiem, czy to prawda, muszę zawierzyć na słowo ;p
Anka_DD napisał/a:
6. A może chrapiesz? ;P
no o co Ty mnie pytasz;p
Anka_DD napisał/a:
7. Trzy rzeczy, bez których nie ruszysz się z domu?
teraz to portfel, okulary, kanapeczki na drogę (kiedyś pewnie byłaby komórka w tym zestawie, ale ostatnio często ją zapominam wziąć ze sobą
Anka_DD napisał/a:
8. Twierdziłam, że wołami nikt mnie do samolotu nie zaciągnie, a jednak chęć szybkiego przemieszczania się zrobiła swoje. Czy Tobie też zdarzyło się zarzekać, że czegoś nie zrobisz, a jednak to zrobiłaś i co to było?
kiedyś twierdziłam, że nie spotkam się z nikim z internetu, a jednak życie ten pogląd zweryfikowało i to jak bardzo - iluż ludzi dzięki internetowi poznałam i to ważnych w moim życiu ;]

Nagi_mezczyzna 

Wysłany: 2009-05-23, 22:22   

1. Chodzisz nago gdy nikt nie patrzy?
2. Co sądzisz o naturyzmie?
3. Czy to mądre, że w Polsce potrafią ścigać kobiety, które opalają się topless?
4. Co sądzisz o stwierdzeniu "gdyby nie było ubrań nie możnaby schować broni"?

Colorblind  

Wysłany: 2009-05-23, 22:57   

Nagi_mezczyzno, niestety, nie odpowiem na Twe pytania, ponieważ zgodnie z nowymi zasadami użytkownicy, którzy nie mają 50 postów nie mogą zadawać pytań, trzeba trzymać się nowych zasad, pozdrawiam ;]

dla przypomnienia:
Cytat:

Zasady Pokoju Wielkiego Ptaq 2.0

§1. W pokoju można być tylko 1 raz w okresie jednego roku.

§2. Tylko moderatorzy/admin może zakładać temat w tym dziale.

§3. Każdy może napisać tylko 1 posta z maksymalnie 10 pytaniami do przesłuchiwanej osoby, wyjątkiem jest osoba zasiadająca w Pokoju - która może pisać dowolną liczbę postów które są odpowiedziami na zadane pytanie.

§4. W tym dziale nie tworzymy dyskusji, forma tematu to - pytanie - odpowiedź.

§5. Do każdego tematu jest dołączona ankieta o luźnym tytule "Ocena użytkownika", każdy sam wybiera sobie kryteria wg. których może przyznać pkt. w skali 1-10. Ew. "nie potrafię określić".

§6. Każda osoba jest w Pokoju wielkiego Ptaq'a 4 dni, po czym wybiera kolejną osobę - temat nowej osoby zakłada moderator, w przypadku braku wyznaczenia kolejnej osoby - moderator wyznacza daną osobę.

§7. W przypadku nie odpowiadania na pytania, użytkownik zostaję zastąpiony nowym.

§8. Pytania może zadać użytkownik mający na koncie min. 50 napisanych postów.

Zastrzegam sobie prawo do zmiany zasad w trakcie trwania zabawy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi