• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Colorblind
2010-06-27, 23:36

Ocena użytkownika
10
16%
 16%  [ 1 ]
9
16%
 16%  [ 1 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
33%
 33%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
16%
 16%  [ 1 ]
1
16%
 16%  [ 1 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-06-23, 23:31   Greggy

Greggy! Do tablicy!

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-06-24, 09:50   

1. skąd się biorą dzieci?

2. kto jest najfajniejszy na tym forum i dlaczego właśnie ja?

3. gdybyś mógł cofnąć się w czasie i przekazać jakąś wskazówkę, która mogłaby pomóc młodszemu Greggyemu, co by to było?

4. jak i gdzie wyobrażasz sobie swoje życie za 10 lat?

5. a za 20?

6. a za 30?

7. co jest po śmierci?

8. dlaczego mózg nie spada na oczy?

9. kiedy pójdziemy na piwo? : F

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-06-24, 18:36   

Cytat:
Greggy! Do tablicy!

Aye, aye, Sol!
Martina napisał/a:
1. skąd się biorą dzieci?

Dzieci biorą się z zakrapianych imprez, z głupoty, z nudów, z chęci rozrywki... Szkoda, że coraz rzadziej biorą się z autentycznej chęci ich posiadania
Martina napisał/a:
2. kto jest najfajniejszy na tym forum i dlaczego właśnie ja?

Pytanie może wydawać się humorystyczne, ale ja serio tak uważam : D
Jesteś jedyną osobą spośród aktualnych moderatorów, którzy nie okazywali mi wrogości na początku mojej obecności na forum (Sol i Colorblind się nie liczą, bo dołączyły rok później niż ja), wydajesz mi się oczytaną osobą i lubisz Dostojewskiego, jesteś lubiana na forum no i masz tu władzę :D I ładnie masz na imię. No i ja uwielbiam owoce. Pomarańcze szczególnie. A poza tym, podobno nie wstydzisz się wypić ani bluznąć. I jesteś sympatyczna. I w ogóle, czemu cię nie lubić, skoro jesteś sobą.
Cytat:
3. gdybyś mógł cofnąć się w czasie i przekazać jakąś wskazówkę, która mogłaby pomóc młodszemu Greggyemu, co by to było?

To zależy, ile ten Greggy miałby lat, jeśli miałby być
-pół roku młodszy, byłoby to-"Papierosy naprawdę są obrzydliwie niesmaczne, nie warto próbować, bo ci nie zasmakują, a przestaniesz być pod tym względem nieskażony"
-rok młodszy to byłoby to- "K..wa ty idioto, wiesz co cię czeka w sesji jeśli się nie przyłożysz w semestrze!?!?" a poza tym, to "nie zwracaj uwagi na Magdę, uwierz, nie warto. Naprawdę. Zapomnij. Serio. Nie żartuję. Rób jak uważasz, ale będziesz żałował. KU$WA RÓB CO MÓWIĘ I DAJ SOBIE SPOKÓJ TY UPARTY BURAKU!"
-cztery lata młodszy, byłoby to-"Idź do technikum, ogólniak niewiele ci da"
-dziesięć lat młodszy, byłoby to "Nie zadawaj się z tym :wskazuje na pewnego szczura: szczurem" (10letni Greggy zrozumiałby, kogo mam na myśli)

Martina napisał/a:
4. jak i gdzie wyobrażasz sobie swoje życie za 10 lat?

Mam nadzieję zarabiać przyzwoite pieniądze w kraju, w którym nie będę musiał oddawać większości forsy na podatki (więc pewnie nie w Polsce) i mieć ładną żonę, która zgadzałaby się ze mną co do pewnych istotnych dla mnie spraw
Martina napisał/a:
5. a za 20?

Za 20 lat mam nadzieję, że będę miał przynajmniej dwóch synów i jedną córkę, ale najlepiej byłoby, gdyby było ich dwa lub trzy razy więcej, najmłodszy z nich miałby mieć z 5 lat, najstarszy nie więcej niż 15.

Martina napisał/a:
6. a za 30?

Zbyt trudno mi sobie wyobrazić, zwyczajnie nie potrafię tak daleko sobie zaplanować przyszłości

Martina napisał/a:
7. co jest po śmierci?

Jestem przekonany, że po śmierci nie ma po prostu nic, poza niebytem. Anihilacja. Nie ma duszy nieśmiertelnej, nie ma piekła, nieba, ani tym bardziej czyśćca, raju, pól elizejskich, krainy wiecznych łowów ani Walhalli (tego najbardziej mi szkoda). Mam nadzieję, że kiedyś zmieni mi się podejście i zostanę Mormonem, ale obawiam się, ze nigdy do tego nie dojdzie.

Martina napisał/a:
8. dlaczego mózg nie spada na oczy?

Byłoby to niewygodnie

Martina napisał/a:
9. kiedy pójdziemy na piwo? : F

Początek lipca to koniec mojej sesji i 3 miesiące względnego luzu, coś się zorganizuje :D

Sol  

Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-06-26, 20:39   

1. Dlaczego Rammstein?
2. Co myślisz o sobie, gdy czytasz swoje stare posty?
3. Gdzie i z kim chciałbyś własnie teraz zrobić coś bardzo ważnego/przyjemnego/trudnego/nieodpowiedzialnego/nielegalnego? (nie, to nie jest test wyboru, uprasza się o odpowiedź dot. każdej opcji)
4. Co zmieniłbyś w swoim dotychczasowym życiu, jeśli mógłbyś zmienić jedną rzecz?
5. Kim najbardziej nie chciałbyś się stać w życiu?
6. Co sądzisz o farbowaniu włosów?
7. Jesteś szczęśliwy?
8. Co uważasz za swoją największą obecną wadę?
9. Dokąd zmierzasz?
10. Co ostatni sprawiło Ci nawięcej trudności?

Greggy napisał/a:
Sol i Colorblind się nie liczą
no wiesz... ;<

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-06-26, 20:42   

2. Który kolor figur szachowych jest lepszy i dlaczego?
3. Czy o gustach się nie dyskutuje?
6. Lubisz naszego admina?
10. A który user ci na samym początku wpadł w oko?
12. A kogo zdążyłeś tu znielubić?
13. Co czarni ludzie zrobili dla świata?
14. Co sądzisz o garbieniu się?
15. Lubisz Danmleko?
16. Ulubiony kolor i dlaczego czarny?
21. W którego wierzysz boga?

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-06-26, 20:46   

123. dlaczego anarchoindywidualizm to jedyna słuszna droga życiowa/whatever?

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Greggy  

Wysłany: 2010-06-27, 15:17   

Psycho Krusher napisał/a:
1. Dlaczego Rammstein?

Lubię ten niemiecki szwargot oraz porządne uderzenie w gitarę dla relaksu, chociaż bardzo nie lubię częstotliwości wypuszczania przez nich albumów
Sol napisał/a:

2. Co myślisz o sobie, gdy czytasz swoje stare posty?

Te najstarsze- "Ja to napisałem? Co za wstyd"
Te ciut młodsze- "hmmm, czy tylko ja się tak dziwnie czuję czytając swoje posty?"
Sol napisał/a:
3. Gdzie i z kim chciałbyś własnie teraz zrobić coś bardzo ważnego

Chciałbym sam się uczyć by zdać semestr.
Sol napisał/a:
przyjemnego

Z Martiną picie wódki, byle gdzie

Sol napisał/a:
trudnego

Nie chce mi się robić nic trudnego ; )
Cytat:
nieodpowiedzialnego

Z kolegą z gimnazjum w Kaliszu, byłoby to lanie komuś do rury wydechowej po pijaku, zabawa w "kto głośniej krzyknie 'k###a' na zatłoczonej ulicy" lub tym podobne wygłupy.

Sol napisał/a:
nielegalnego

Właśnie teraz robię coś nielegalnego, bo unikam płacenia podatków za forsę wygraną w pokera, akurat przytuliłem pot równy 5,5 euro, nie dam z tego państwu ani grosza i bardzo się z tego cieszę. Aha, robię to samodzielnie.

Sol napisał/a:
4. Co zmieniłbyś w swoim dotychczasowym życiu, jeśli mógłbyś zmienić jedną rzecz?

Wybrałbym inne studia

Sol napisał/a:
5. Kim najbardziej nie chciałbyś się stać w życiu?

Najbardziej na świecie nie chciałbym zostać hipisem

Cytat:
6. Co sądzisz o farbowaniu włosów?

U faceta jest to rzecz godna pożałowania, ja mam ohydny kolor włosów (chociaż nie najgorszy możliwy), ale nigdy nie próbowałbym pajacować i sobie je farbować; natomiast u kobiety- wg mnie rzecz niepotrzebna, dla mnie wręcz myląca. Jestem zwolennikiem reguły, że im włosy jaśniejsze tym ładniejsze (z wyjątkiem siwych), co nie znaczy, że brunetka nie może być śliczna- patrz Lena Meyer-Landrut. Naturalne zawsze lepsze. To trochę jak z wkładaniem sztucznych cycków, chociaż analogia nie jest idealna, to mam mniej więcej podobny pogląd na tę sprawę.

Cytat:
7. Jesteś szczęśliwy?

Dzisiaj stwierdzam, że nie, bo chociaż niedużo mi do szczęścia brakuje to i tak jest to bardzo daleko.

Sol napisał/a:
8. Co uważasz za swoją największą obecną wadę?

Odkładanie ważnych spraw na ostatnią możliwą chwilę. Nie zdarzyło mi się jeszcze słono za to zapłacić, ale w końcu to się zemści na mnie.

Sol napisał/a:
9. Dokąd zmierzasz?

W ostateczności do grobu, przed śmiercią mam nadzieję zobaczyć jakiś historyczny przełom. Dzisiejszy świat schodzi na psy, z dnia na dzień jest coraz gorzej. Chcę dożyć dnia, kiedy ludzkość wróci do normy, wtedy umarłbym z uśmiechem na ryju

Sol napisał/a:
10. Co ostatni sprawiło Ci najwięcej trudności?

Przełamanie swojej złej passy w Texas Hold'em. Zanim skończyłem swój pierwszy dzień na sporym plusie musiałem przegrać prawie 3 stówy, ale jak na razie odrabiam co straciłem

2. Który kolor figur szachowych jest lepszy i dlaczego?

Czarne, bo grałem tylko czarnymi odkąd pamiętam.

3. Czy o gustach się nie dyskutuje?

Dyskutuje się, o gustach nie dyskutują ci co mają g..ny gust.

6. Lubisz naszego admina?

Skoro zgadza się ze mną co do słuszności moich warnów to oczywiście, choć nic więcej o nim nie wiem : )

Na samym początku Nori i trochę mi go brakuje nadal

12. A kogo zdążyłeś tu znielubić?

Od początku nie lubiłem moderatorki Kurczol, potem znielubiłem jeszcze Dejota, który okazał się być kenusarfem, znanym mi jako dr Frasunek, do którego teraz nic już nie mam.
Cytat:
13. Co czarni ludzie zrobili dla świata?

Rozumiem, że to pytanie to taka prowokacja. Nie chcę dostać trzeciego warna, więc powiem w najgrzeczniejszy sposób jaki umiem. W Ameryce nie ma już Czarnych, są tylko mieszańcy (plus znikomy procent świadomych emigrantów z trzeciego świata). Jeśli liczysz ich jako "Czarnych", to lista ich osiągnięć jest dość znaczna, między innymi rozwinięcie kilku rodzajów muzyki (w większości naprawdę żenująco słabej), posiadanie kilku lekkoatletycznych rekordów oraz kilku rekordów w innych sportach, takich jak koszykówka czy baseball. Dołożyć można jeszcze do tego śmiesznego grona "wybitnych" przedstawicieli tzw. "Civil Rights Movement", przez których nie ma już segregacji rasowej i dozwolone są małżeństwa mieszane. Z ich perspektywy to jest ogromny sukces.

Jeśli uważasz, że "Czarni" są tylko ci co są w 100% pochodzenia subsaharyjskiego, to główną rzeczą jaką dali światu to AIDS. Naprawdę nie znam murzyńskiego sukcesu, który miałby większy wpływ na ludzkość niż ta choroba. Przeczytałem na Wikipedii o DWÓCH murzyńskich autorach co dostali literacką Nagrodę Nobla, byłem autentycznie pod wrażeniem. Niestety, ciągle nie znam ani jednego murzyńskiego filozofa, ani jednego murzyńskiego wynalazcy, ani jednego murzyńskiego malarza, rzeźbiarza, słynnego architekta , nic, cholera, nic! Ale jestem ignorantem, co?
PS.
Właśnie znalazłem artykuł na Wikipedii o Kwasi Wiredu.
Cytuję pierwsze zdanie: "filozof afrykański, profesor, pochodzący z Ghany." A teraz wyobraź sobie, że o niemieckich, francuskich, polskich, rosyjskich czy włoskich filozofach piszą, że są to filozofowie europejscy. Niby po co to pisać? To zwyczajna rzecz. Ale nie u czarnych. Tacy co to piszą sami dobrze wiedzą, jak bardzo jet to niezwykłe.

14. Co sądzisz o garbieniu się?

Sądzę, że jeśli jest minimalne to jest znośne, ale większe jest okropne.
15. Lubisz Danmleko?

Nigdy nie próbowałem

16. Ulubiony kolor i dlaczego czarny?

Nie mam ulubionego koloru, różne kolory pasują do różnych sytuacji. Dobrze mi leżą czarne garnitury : )

21. W którego wierzysz boga?

Do niedawna wierzyłem w Yahweh, (Christian Identity) dzisiaj nie wierzę w żadnego, choć mam szczerą nadzieję, że się w tym względzie mylę i "Bóg tylko udaje, że nie istnieje".

Smarkej napisał/a:
123. dlaczego anarchoindywidualizm to jedyna słuszna droga życiowa/whatever?

Nienawidzę anarchizmu
Ostatnio zmieniony przez Greggy 2010-06-27, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-06-27, 16:20   

1. Jak myślisz, czy już mógłbyś wypowiedzieć się w tym temacie: http://www.forumnasze.pl/...og-vt19122.htm? Dlaczego tak/nie?
2. Jaka książka i jaki film przypomina Twoje życie?
3. Dlaczego masz w avie Dawida Alana Coe'a?
4. Chciałbyś mieć siedmiomilowe buty? Dlaczego tak/nie?
5. Co sądzisz o języku niemieckim?
6. Zetniesz się na łyso, czy jednak zaliczyłeś egzamin? ; >
7. Dlaczego kaloryfery są pod oknami?
8. Co musi się wydarzyć, żeby się wydarzyło?
9. Za czym mógłbyś stać w kilkugodzinnej kolejce? I dlaczego akurat za tym?
10. W jakim mieście chciałbyś mieszkać? Uzasadnij ; p

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

kenusarf  

Wysłany: 2010-06-27, 16:37   

1. Czytasz blog Janusz Korwina-Mikke?

Greggy  

Wysłany: 2010-06-27, 17:31   

Colorblind napisał/a:
1. Jak myślisz, czy już mógłbyś wypowiedzieć się w tym temacie: http://www.forumnasze.pl/...og-vt19122.htm? Dlaczego tak/nie?

Z pewnością mógłbym, dla mnie jest to już nałóg. Tylko, że ani trochę tego nie żałuję, bo tylko dzisiaj zrobiłem na tym 40 zł, a zamierzam się jeszcze spróbować :D Na początku po prostu każdy przegrywa, nie da się inaczej. Ja swoje przegrałem, zresztą i tak o wiele mniej niż wielu, którzy zaczynają wygrywać dopiero gdy przegrają około kilku tysięcy (znam dwa takie przypadki, ja natomiast przegrałem tylko 3 stówy). Są natomiast tacy, co nigdy nie zaczynają wygrywać, a nie wiedzą, kiedy przestać. Ja mam zamiar na takich ludziach zarabiać. Jak napisał Theo Cage: "Thank God for fish", czyli "Dzięki Bogu za rybki" (rybka=niedoświadczony gracz w pokera, co to raczej sponsoruje niż wygrywa).

Colorblind napisał/a:
2. Jaka książka i jaki film przypomina Twoje życie?

American Pie, Jim- sfrustrowany nieudacznik, chociaż trochę przesadne porównanie. A o książce nie wiem, za mało czytam beletrystyki, za dużo literatury popularnonaukowej, by stwierdzić

Cytat:
3. Dlaczego masz w avie Dawida Alana Coe'a?

Bo go lubię, zwłaszcza "If that ain't Country" i "Whips n'things". A poza tym, ma takie zastanawiające spojrzenie, jakby patrzył w przyszłość

Colorblind napisał/a:
4. Chciałbyś mieć siedmiomilowe buty? Dlaczego tak/nie?

Raczej by się przydały, wszędzie można by dotrzeć z dokładnością do 7 mil w krótkim czasie, a potem tylko buty zdjąć i resztę pieszo ;)

Cytat:
5. Co sądzisz o języku niemieckim?

Raczej ładniejszy niż się o nim powszechnie sądzi. Szczególnie podoba mi się słowo "gemütlich", choć "motyl" to brzmi w nim trochę jak nazwa samolotu bojowego

Cytat:
6. Zetniesz się na łyso, czy jednak zaliczyłeś egzamin? ; >

Zdałem, ale tylko 19/30 niestety, miałem nadzieję na więcej

Colorblind napisał/a:
7. Dlaczego kaloryfery są pod oknami?

Bo wygodnie je stawiać pod parapetem, żeby nie zajmowały wiele miejsca

Colorblind napisał/a:
8. Co musi się wydarzyć, żeby się wydarzyło?

Że też w ogóle nie wiem, o co chodzi w tym pytaniu, odpowiem: "Pierw musi się coś stać"

Cytat:
9. Za czym mógłbyś stać w kilkugodzinnej kolejce? I dlaczego akurat za tym?

Za wódką, bo na pewno kiedyś najdzie mnie na nią ochota; za chlebem w razie wojny, z oczywistych względów; i za darmowymi pączkami, bo choć jem ich dużo, ani trochę mi nie szkodzą, więc czemu nie jeść więcej.
Cytat:
10. W jakim mieście chciałbyś mieszkać? Uzasadnij ; p

Mieszkałem do tej pory w Lüneburgu (nie pamiętam już tego), Świdnicy i Wrocławiu, najbardziej mi się podobała Świdnica. Nieduża, niemała, wszystko co potrzeba tam jest, nigdzie nie jest daleko, pełno znajomych ludzi, najlepiej mi tam po prostu.
kenusarf napisał/a:
1. Czytasz blog Janusz Korwina-Mikke?

Zdarza mi się wtedy, kiedy jakiś ciekawszy tytuł jego wpisu zauważę, a tak raczej nie, bo często się powtarza.
Ostatnio zmieniony przez Greggy 2010-06-27, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  

Katharsis  

Wysłany: 2010-06-27, 18:06   
   Polecający: Lewiatan

1. Pussy czy Amerika?
2. Megaherz czy Eisbrecher?
3. Jaką colę lubisz najbadziej?
4. Czy ciężko jest nauczyć się grać w pokera na takim poziomie, by móc zarabiać w Sieci?
Greggy napisał/a:

Na samym początku Nori i trochę mi go brakuje nadal

eee, Nori to ja, jeśli nie wiesz

Greggy  

Wysłany: 2010-06-27, 19:45   

Katharsis napisał/a:
1. Pussy czy Amerika?

Jeśli chodzi o teledysk to Amerika, a jeśli o piosenkę to Pussy

Cytat:
2. Megaherz czy Eisbrecher?

Raczej Megaherz, Eisbrecher mało słuchałem do tej pory

Katharsis napisał/a:
3. Jaką colę lubisz najbadziej?

Żadnej, wolę soki owocowe albo wodę mineralną

Katharsis napisał/a:
4. Czy ciężko jest nauczyć się grać w pokera na takim poziomie, by móc zarabiać w Sieci?

Raczej ciężko, byłem dzisiaj do przodu o 4 dychy i wtopiłem je ;) Ale gram dalej

Katharsis napisał/a:
eee, Nori to ja, jeśli nie wiesz

Przecież wiem, za kogo ty mnie masz ;) Rzadko cię widzę no i masz inny, nick, tamten był lepszy. I tak cię będę nazywał Norim nadal : P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi