• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Martina
2011-11-03, 22:08

Ocena użytkownika
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
66%
 66%  [ 2 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-10-30, 16:17   Greggy

10 pytan do!

Pasażer  

Wysłany: 2011-10-31, 20:24   

Skąd tak niski poziom tolerancji?
Skąd tak duża sympatia do Martiny?
Skąd taka antypatia do [wstaw nick do dowolnie wybranej osoby z forum]?
Skąd taka miłość do pana Casha?
Czy uważasz, że dlatego forum istnieje jakaś nadzieja na to, żeby ta garstka ludzi przestała się dusić we własnym sosie?
Czy masz gdzieś teraz w głowie jakąś wyjątkowo spektakularną katastrofę muzyczną?
Co studiujesz i dlaczego jest to lepsze niż filologia polska?
Dlaczego jesteś tak zdeterminowany jeśli chodzi o zlot?

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-10-31, 20:32   

1. Czy możliwym jest, że znamy się już z jakiegoś innego forumu?
2. Wybaczysz mi, iż być może nie zadam Ci już żadnych więcej pytań? ;> Kreatywność u mnie jak zwykle leży i kwiczy.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Martina  

Wysłany: 2011-10-31, 21:45   

1. dlaczego jablka sprzedają w warzywniaku?
2. ile wynosi wynik równania 2+2 i dlaczego?
3. co jest na końcu tęczy?
4. co byś zrobił, gdybyś któregoś dnia obudził się czarny?
5. a gdyby został ci tydzień życia?
6. dlaczego mózg nie spada na oczy?
7. jedna piosenka, jeden film i jedna książka, które znacząco wpłynęły na twoje postrzeganie świata?
8. (mam nadzieję, że Sol się nie obrazi, że ukradnę jej popisowe pytanie) gdzie i z kim chciałbyś własnie teraz zrobić coś:
- bardzo ważnego
- bardzo przyjemnego
- bardzo trudnego
- bardzo nieodpowiedzialnego
- nielegalnego?
co by to było?
9. kim chciałeś zostać, gdy dorośniesz, kiedy byłeś bardzo mały i jak zapatrujesz się na ten pomysł w tej chwili?
10. gdybyś mógł przekazać jedną myśl/wskazówkę/radę młodszemu Greggyemu, w którym momencie swojego życia i co byś mu/sobie doradził?

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2011-10-31, 21:45   

Pasażer napisał/a:
Skąd tak niski poziom tolerancji?

W liceum poznałem paru ludzi o podobnych poglądach. Lubiłem dyskusje z nimi, bo w razie braku argumentów zawsze mogłem nazwać ich głupimi, zaściankowymi rasistami i ciągle czuć się zwycięzcą, jak robi większość wojowników o tolerancję (nawet na tym forum ^^). Doprowadziło mnie to w końcu do mnóstwa artykułów i książek religijno-rasistowsko-homofobicznych. Sporo tego było, te wszystkie Dejwidy Djuki, Judżiny Tereblansze, Matty Hejle i inne, jak również i sporo z drugiej strony bariery ideologicznej. To był taki powolny proces dość. Teraz na większość z tych rzeczy mam już i ta doprawdy wyłożoną ciupagę, dlatego nie mam problemu ze słuchaniem dzieł Boba Dylana tudzież Chucka Berry'ego, ale ciągle nie potrafię ukryć obrzydzenia kiedy widzę białą kobietę trzymającą za rękę cz... murzyna.
Pasażer napisał/a:

Skąd tak duża sympatia do Martiny?

Bo jest miła, ładna, urocza, czarująca, bystra, zaskakująca, głęboka, zaradna, cierpliwa, i znowu miła. I wiele wiele innych zalet ma. Nigdy mnie nie nudzi rozmawianie z nią, ba! jeśli z nią pogadasz i jej nie polubisz, to raczej z tobą jest coś nie tak ; )
Pasażer napisał/a:

Skąd taka antypatia do [wstaw nick do dowolnie wybranej osoby z forum]?

pewno masz na myśli Starrka? To reakcja na jego zachowanie, a jemu poszło o coś tak żałosnego, że nawet nie mam ochoty się z niego z tego powodu nabijać już.
Pasażer napisał/a:
Skąd taka miłość do pana Casha?

Z głębi serca : D
A tak poważniej, to uwielbiam jego głos, dla mnie mógłby recytować książkę telefoniczną i brzmiałby cudownie. To zachwycające, jak dużo emocji zamyka w tak nieskomplikowanych kompozycjach, to: http://www.youtube.com/watch?v=6aO4n1fLEVQ chyba jeden z lepszych przykładów. Jest personifikacją muzyki country, jeśli bóg jednak istnieje, to jest on jego darem. Cała jego postać, nie tylko muzyka, jaką tworzył, jest głęboko fascynująca.
Pasażer napisał/a:

Czy uważasz, że dlatego forum istnieje jakaś nadzieja na to, żeby ta garstka ludzi przestała się dusić we własnym sosie?

Obawiam się, że nie. Nie ma dla nas ratunku, istniał trzon ekipy forumowej oraz grupka młodszych userów chcących do nich dołączyć, co jakiś czas wymienianych. Z tego trzonu został już mało kto, a rotacja userów młodszych również znacząco osłabła. Tendencja ta jest stała. Potrzeby jest cud.
Pasażer napisał/a:

Czy masz gdzieś teraz w głowie jakąś wyjątkowo spektakularną katastrofę muzyczną?

Miałem nieszczęście usłyszeć płytę z remiksami klasycznych kawałków Casha. Spektakularne to może nie było w sensie rozgłosu jaki uzyskała, ale stopnia bólu jaki mi sprawiła jak najbardziej. Nie chcę więcej czegoś takiego.
Pasażer napisał/a:
Co studiujesz i dlaczego jest to lepsze niż filologia polska?

Automatykę i Robotykę. Niekoniecznie jest to lepsze niż filologia, lipny inżynier jest lipny, choćby znalazł zatrudnienie to wyleci z hukiem, jeśli zaliczał przedmioty tylko dzięki ściąganiu.
Cytat:
Dlaczego jesteś tak zdeterminowany jeśli chodzi o zlot?

Chodzi mnie o zobaczenie jednej osoby, jak jest okazja to warto.

Kerosine napisał/a:

1. Czy możliwym jest, że znamy się już z jakiegoś innego forumu?

Raczej nie, nasze forum zdradzałem kiedyś, i tylko ze stormfrontem, a wątpię, byś tam bywała ; )

Pasażer  

Wysłany: 2011-10-31, 21:53   

Greggy napisał/a:
rotacja userów [...] znacząco osłabła. Tendencja ta jest stała. Potrzeby jest cud.

Świetny tekst, admin powinien ustawić to sobie jako podpis.

Reszta pytań inną razą. :oczami:

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-10-31, 22:59   
   Polecający: Wujek Google

1. Skąd wiesz, że Martina jest głęboka?

Reszta pytań później.

Katharsis  

Wysłany: 2011-10-31, 23:03   
   Polecający: Lewiatan

Za co lubisz flojdów?

Greggy  

Wysłany: 2011-10-31, 23:06   

Cytat:
2. Wybaczysz mi, iż być może nie zadam Ci już żadnych więcej pytań? ;> Kreatywność u mnie jak zwykle leży i kwiczy.

Nie wybaczę. Jest mi autentycznie przykro, bo jestem wrażliwą osobą i łatwo się zasmucam. Postaraj się :<
Martina napisał/a:

1. dlaczego jablka sprzedają w warzywniaku?

Bladego pojęcia nie mam. Ja kupuję jabłka w hurtowni, zjadam ich tyle, że nie opłaca mi się jakakolwiek inna opcja. A targi są zaśmierdłe w moim mieście.
Martina napisał/a:

2. ile wynosi wynik równania 2+2 i dlaczego?

Ujęcie standardowe, wynik daje 4, chyba, że weźmiemy układ pozycyjny o podstawie 4, to da nawet 10. (o boże, nie pomyliłem się? XD) No, jest jeszcze sytuacja, ze zostaję w domu, bo tam zawsze 2+2 daje 5. Zawsze.
Martina napisał/a:
3. co jest na końcu tęczy?

Na końcu Tęczy jest Still I'm Sad.
Martina napisał/a:

4. co byś zrobił, gdybyś któregoś dnia obudził się czarny?

To raczej nie powód do dumy, ale obudziłem się kiedyś czarny. Usmolony po uszy, zwyczajnie spałem w pracy.
Aaa, czarny w sensie murzyn? Pewnie poszedłbym się naćpać jakimś syfem, potem ukradł samochód i próbował strzelać do goniących mnie policjantów. I z ulgą bym zdechł od kul.
Martina napisał/a:

5. a gdyby został ci tydzień życia?

Zaskoczę cię, wziąłbym 100 000$ od lichwiarza i poszedł balować.
Martina napisał/a:

6. dlaczego mózg nie spada na oczy?

Nie wiem dlaczego, szczerze mówiąc. Czy należy uwzględnić efekty kwantowomechaniczne w rozważaniach, jak w przypadku problemu niespadania elektronów na jądro atomu? : D
Martina napisał/a:
jedna piosenka

http://www.youtube.com/watch?v=6Yv9IT1Dh2s
Nigdy nie sądziłem, że ludzie mogą być AŻ TAK bezczelni. To nagranie zmieniło we mnie podejście do kar cielesnych. Należy je stosować w razie wysrania czegoś tak złego.
Martina napisał/a:
jeden film

Nie ma tak naprawdę filmu po obejrzeniu którego nagle poczułem chęć znaczącej zmiany swojego życia, lub który wręcz zrobiłby to za mnie. Nie chcę wciskać zatem kitu i odpuszczę, tym razem!
Martina napisał/a:
jedna książka

Jedna? Hmmmmmm. Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Najbardziej chyba Biblia, swego czasu, ale patrząc tak z dzisiejszej perspektywy, to już nie ma czym się podniecać.
Martina napisał/a:
gdzie i z kim chciałbyś własnie teraz zrobić coś:
- bardzo ważnego

Samodzielnie, w domu, przed komputerem, ważny, bardzo ważny program napisać. Zabieram się do niego od tygodnia, czas mi się kończy, a ja jestem ciągle na starcie. Lenistwo.
Martina napisał/a:

- bardzo przyjemnego

Z koleżanką, w parku we wrocławskim najlepiej; jeść pomarańcze, na początek. Tylko lepiej rano, teraz jest za zimno.
Martina napisał/a:
bardzo trudnego

Nie chcę robić trudnych rzeczy! Wolę mieć drogę usłaną różami i chodzić po niej w jedwabnych kapciach!
Martina napisał/a:

- bardzo nieodpowiedzialnego

Z pewnym dość bardzo lubianym przeze mnie Piotrem, w Bydgoszczy, uchlał się i dopiero wymyślił co. Z tym, że u niego zawsze robiło się rzeczy wyjątkowo nieodpowiedzialne, czasem sam się dziwię, że jeszcze żyję ; >
Martina napisał/a:
- nielegalnego?

Z kolegą zorganizować kolejny turniej w pokera, dla znajomych, studentów i już byłych studentów, też we Wrocławiu, ostatnio było zabawnie, bo skończyło się znowu na grze w chińczyka, wpisowe 50 zł : D
Martina napisał/a:

9. kim chciałeś zostać, gdy dorośniesz, kiedy byłeś bardzo mały i jak zapatrujesz się na ten pomysł w tej chwili?

Chciałem zostać gdy dorosnę astronautą w podstawówce, potem pilotem myśliwca, gdy byłem w gimnazjum to już CERN pracownikiem i noblistą, nie tak dawno temu durrrrem. Bardzo mały byłem tuż po urodzeniu, potem trochę podrosłem, zapatruję się na to, że to normalne : D

Czyli jako zupełny łebek miałem marzenia typowe, potem zdziwaczałem, to wszystko od czytania Hawkinga! No dobra, ciągle chcę być astrofizykiem noblistą, przyznaję się :zawstydzony:
Cytat:

10. gdybyś mógł przekazać jedną myśl/wskazówkę/radę młodszemu Greggyemu, w którym momencie swojego życia i co byś mu/sobie doradził?

Dzisiaj sądzę, że 8 letniemu mi nakazałbym zapisać się do klubu szachowego. To kolejny mój zmarnowany talent, którego wyławiam na nowo z morza swoich zalet!
yaku napisał/a:
1. Skąd wiesz, że Martina jest głęboka?

Taki wyciągnąłem wniosek pewnego wieczoru po bardzo poważnej rozmowie, niestety na odległość.

[ Dodano: 2011-10-31, 23:08 ]
Katharsis napisał/a:
Za co lubisz flojdów?

Zupełnie za darmo. To bezinteresowna przyjaźń. Z każdym z nich spotykam się co najmniej raz w tygodniu, na pogrzebie Wrighta nawet wygłosiłem poruszającą przemowę.

Pasażer  

Wysłany: 2011-11-03, 17:54   

Dlaczego Księżycowa nie jest już moderatorem, masz jakaś teorię?
Gdzie się podziała Colorblind, masz jakąś teorię?
Kto na całym forum (nie licząc admina) jest najbardziej dziany i warto się z nim kolegować, masz jakąś teorię?
Który utwór Hendrixa cenisz najbardziej?
Czyje wykonanie All Along the Watchtower uważasz za najbardziej udane?
Czyje wykonanie Song to the Siren (a imię ich jest legion, kojarzę osiem) uważasz za najbardziej udane?
Co powiedziałby Piłsudski, widząc obecną sytuację polityczną Polski, masz jakąś teorię?
Dlaczego Kaczor Donald nigdy nie nosił spodni, a kiedy wychodził spod prysznica, to owijał się w pasie ręcznikiem?
Który gatunek literatury sprawia, że twoje kolana drżą?

Martina  

Wysłany: 2011-11-03, 17:56   

kto następny?

Pasażer  

Wysłany: 2011-11-03, 18:05   

Ja jeszcze tylko dodam, że jestem w większości przypadków ciekaw teorii (choćby krótkich), a nie zbywających "hasłowych" odpowiedzi. Jeśli nie chce ci się odpowiadać, to nawet nie zaczynaj. :(

Greggy  

Wysłany: 2011-11-03, 21:55   

Pasażer napisał/a:

Dlaczego Księżycowa nie jest już moderatorem, masz jakaś teorię?

Szczerze mówiąc, to myślałem, ze sama zrezygnowała, bo nie korzystała z przywilejów moderatorskich, ani nie wywiązywała się z obowiązków, pewnie ze względu na brak czasu. Admina wśród ostatnich odwiedzających forum nie ma, więc chyba to nie on ją wywalił? Chyba, że aż tak bardzo ma gdzieś forum, że zajrzał do panelu admina i zrobił co trzeba nie logując się, o ile to możliwe. Nie wiem, nie adminowałem nigdy.
Czyli- sama odpuściła, bo nie miała czasu.
Pasażer napisał/a:
Gdzie się podziała Colorblind, masz jakąś teorię?

Sądząc po jej wieku, to wyszła za mąż i urodziła dziecko. Nie mam pojęcia czy chociaż odrobinę się to zgadza z faktami, ale to przecież tylko teoria : >
Pasażer napisał/a:
Kto na całym forum (nie licząc admina) jest najbardziej dziany i warto się z nim kolegować, masz jakąś teorię?

Martina. Przekonała Ptaqa że Kurczol (katastrofalny nick, jak to w ogóle odmieniać? HAHAHAHAHAHA ZBANUJ MNIE TERAZ!!!!!1111) nie powinna być modem, co właściwie mówi samo za siebie. Nie tylko to zresztą, organizuje tu konkursy, rozdaje nagrody, posiada największy staż wśród moderatorów i właściwie wszystkich aktywnych userów. Plecy ma, na pewno.
Pasażer napisał/a:
Który utwór Hendrixa cenisz najbardziej?

All Along the Watchtower, za wyciśnięcie z Dylanowego oryginału takich rzeczy, o jakich sam autor na pewno nie myślał, gdy to pisał; za zawieranie jednego z najlepszych gitarowych sól ever i za Hendrixowy sposób wywrzeszczenia"the wind began to howl!" pod koniec. Łączy się to z odpowiedzią na kolejne pytanie- tak, to jest wersja lepsza niż oryginał Dylana, ale jest na tyle od niego inna, że lepiej uwielbiać obie, bo inaczej sporo się traci. Inne wersje przy tych dwóch się chowają i boją wyjrzeć; nawet mimo, że lubię jeszcze wykonanie Bryana Ferry'ego to jednak nie jest już to ta liga.
Pasażer napisał/a:
Czyje wykonanie Song to the Siren (a imię ich jest legion, kojarzę osiem) uważasz za najbardziej udane?

Ta piosenka w ogóle nieszczególnie mnie się podoba, zatem following your hint about having nothing to say, I respectfully refuse to answer, sir.
Cytat:
Co powiedziałby Piłsudski, widząc obecną sytuację polityczną Polski, masz jakąś teorię?

Dla mnie Piłsudski nie jest autorytetem w kwestii polityki i nie ma dla mnie szczególnego znaczenia, co by sobie pomyślał i co powiedział, ale zapewne srałby ogniem i rzucał mięsem w polityków, a skoro ludziom się to podobało wówczas, to podobałoby się i teraz.
Pasażer napisał/a:

Dlaczego Kaczor Donald nigdy nie nosił spodni, a kiedy wychodził spod prysznica, to owijał się w pasie ręcznikiem?

Nie nosił spodni ponieważ był kaczką, a kaczki nie noszą spodni. Kaczor Duffy nosił spodnie? Kaczor Dodgers nosił? A ręcznik wokół bioder wynikał pewnie z roztargnienia rysowników.
Pasażer napisał/a:

Który gatunek literatury sprawia, że twoje kolana drżą?

Drżą mi kolana od czytania Olivera Sacksa ostatnio, ale raczej z zimna, niż z podniecenia, bo to psychiatra i neurolog, a nie prozaik. Czytam głównie literaturę naukową i pupularnonaukową; z beletrystyki sięgam prawie wyłącznie po horrory, ale trudno mi stwierdzić, żebym rzeczywiście dygotał od takiego pióra. Swego czasu jarałem się również poezją angielską, Johnnem Donnem mianowicie. Ale przeszło mi.
Martina napisał/a:

kto następny?

Całe szczęście, że minął już rok odkąd Kaśś była w pokoju. Niech wejdzie. <ustępuje>

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi