• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Martina
2011-08-15, 21:44

Ocena użytkownika
10
16%
 16%  [ 1 ]
9
16%
 16%  [ 1 ]
8
50%
 50%  [ 3 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
16%
 16%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
nie umiem ocenić
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-15, 01:15   

No to ja (przy zastosowaniu metody Sol) zadam jedno pytanie:

1. Czy mogłabyś mi powiedzieć:
a) dlaczego aż tak bardzo chcesz moda?
b) co zrobiłabyś z kolejnym multikontem tralalala? (IP się nie powtarza, no ale kto rozsądny lubi chomiki?)
c) co sądzisz o nowej części przygód Sherlocka Holmesa, pt. House of Silk? Pytam o wstępne wrażenia, ocenę pomysłu itd...
d) dlaczego uważasz, że ktokolwiek na forum zgodzi się żebyś była moderatorką, nie dodając uprzednio zdjęcia do albumu?
e) czy masz w życiu autorytety?
f) wolisz Batmana czy Supermana? Pytam o postaci komiksowe w konfrontacji z twoim światopoglądem, a nie o filmy Nolana vs sentyment do Christophera R.
g) co nowego zrobisz jako moderator? Rzucasz na prawo i lewo kiełbasą wyborczą, ale czy nie skończy się na tym, że będziesz usuwała spam i upominała starszych użytkowników, żeby nie spamowali?
h) jaki jest tytuł najlepszej książki, którą w życiu czytałaś? To nie jest pytanie w stylu "pochwal się czymś ambitnym".
i) czy (podobnie jak kilku szaleńców) uważasz, że skoro pierogi ruskie mają cebulę w farszu, to nie trzeba ich okraszać takąż?
j) jak myślisz, czy ludzie łączą się w pary z pobudek wyłącznie egoistycznych, dobierając sobie partnerów pod własne słabości, czy może naprawdę szukają ideału, nie zważając, że ideał może uciec przestraszony?
k) jakie są trzy najciekawsze miejsca w Łodzi?
l) czy obejrzysz nowe Smurfy ze względu na Stuhra w dubbingu?
m) co sądzisz o tym, że Król Lew zostanie wypuszczony w 3D?
n) czym się różni wróbelek?
o) jaki jest tytuł najlepszego twoim zdaniem albumu muzycznego zeszłego roku?
p) jakie trzy płyty winylowe wzięłabyś ze sobą na roczny pobyt za granicą, gdzie melancholia dusiłaby cię w swych objęciach, nostalgia, smutek i tęsknota zaglądałyby do garnca na równi z biedą i głodem?
r) o co chodzi z tym twoim pójściem/nie pójściem na studia?
s) przy którym spotkaniu dziewczyna może iść z facetem do łóżka i nie czuć wyrzutów sumienia, że sprzedała się zbyt szybko/tanio?
t) czy uważasz, że kwestia utraty dziewictwa jest przereklamowana?
u) którą postać z Muminków lubiłaś najbardziej?
w) czy płaczesz na filmach/przy książkach? Nie mówię o spazmach, raczej o wzruszeniu.
x) czy dwunastego sierpnia było widać te spadające gwiazdy?
y) wybrałabyś tegoroczny Coke Live czy zeszłoroczny Heineken Open'er?
z) na czym ostatnio byłaś w teatrze?

Edit - literoofka.
Ostatnio zmieniony przez Pasażer 2011-08-15, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-08-15, 02:06   
   Polecający: Wujek Google

Jeśli zapytam Cię, czy chcesz uprawiać ze mną seks, to odpowiedź na tamto pytanie będzie taka sama jak na to?

(tak/nie)

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-15, 09:11   

Pasażeru, a weźmiesz przedłużysz czas otwarcia Pokoju tak o jeden dzionek, cobym zdążyła na wszystkie Twe pytania wyczerpująco odpowiedzieć [zwłaszcza na to pierwsze)? ;> No i oczywiście na yakowe małe pytanko :>

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-08-15, 09:38   

pokój jest otwarty, tylko głosowanie się skończy jak tylko uda ci się odpowiedzieć na pytanie Pasażera i pytanie yaka, wybierz kolejną osobę (z tych aktywnych, oczywiście, i najlepiej, jakby nie byli w tym roku jeszcze w PWP 2.0) i napisz tutaj :luka:

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-15, 13:13   

Droga Kerosine!

Uprzejmie oznajmiam, iż obecny stan rzeczy nie zwalnia cię z udzielenia rzetelnych odpowiedzi na pytania dot. twojego moderowania.

Pozdrawiam,
Pasażer.

Kerosine  

Wysłany: 2011-08-15, 13:21   

... dobrze, żeś się określił, Pasażeru, bo już miałam te punkty wykasowywać w swojej mega odpowiedzi ;D

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-15, 13:23   

Pisz z wczorajszej perspektywy, będzie dooobrze.

Kerosine  

Wysłany: 2011-08-15, 21:37   

;P

Pasażer napisał/a:
1. Czy mogłabyś mi powiedzieć:
a) dlaczego aż tak bardzo chcesz moda?

Gdyż, iż i ponieważ, Pasażeru, najzwyczajniej w świecie czuję do tej roli powołanie ;> Dlaczego jedni odnajdują się w zawodzie gryzipiórka czy innego logistyka, a inni fryzjerki? Czemu jedni ubóstwiają róż, a inni kochają się w czerni? Czemu jednych interesuje astronomia, a innych sklejanie modeli parowozów? Trudno tak naprawdę udzielić na to pytanie precyzyjnej odpowiedzi, Pasażeru, i myślę zresztą, iż udzielenie takowej nie do końca jest Ci potrzebne, bo już teraz łapiesz, o co chodzi ;> Wydaje mi się, iż jest to rola, w której potrafiłabym się odnaleźć [choć, co oczywiste, wiadomo, że nie od razu :P], a przy tym pewną rolę odgrywa tu chęć sprawdzenia swoich możliwości, spróbowania czegoś zupełnie nowego itd. A poza tym zwyczajnie chciałabym mieć nieco bardziej realny wpływ na wygląd i życie jedynego jak do tej pory spośród naprawdę wieeelu forumów, na którym [póki co ;P] czuję się jak u siebie :) Wiem, że wietrzysz w tym wszystkim podstęp, ale zapewniam Cię – żadnego podstępu nie ma. To chyba wszystko jak na razie w tej materii ;>

Pasażer napisał/a:
b) co zrobiłabyś z kolejnym multikontem tralalala? (IP się nie powtarza, no ale kto rozsądny lubi chomiki?)

Przede wszystkim stanowczo optowałabym za wprowadzeniem mimo wszystko do regulaminu proponowanej przeze mnie nowelizacji o multikontach ;> A następnie po prostu zadziałała zgodnie z tą poprawką :)

Pasażer napisał/a:
c) co sądzisz o nowej części przygód Sherlocka Holmesa, pt. House of Silk? Pytam o wstępne wrażenia, ocenę pomysłu itd...

:D :D :D Pasażeru, zapamiętaj to sobie na przyszłość: NIGDY nie pyta się Kerozyny o rzeczy typu "wstępne wrażenia", "ocena pomysłu", a już zwłaszcza nie każe się jej należycie [z naciskiem na to słowo] uargumentować swojego zdania... bo ona przecież nie potrafi :C

... a mówiąc po ludzku: I don't know what you're talking about :> Znaczy się, o samym zamiarze i pomyśle nakręcenia kontynuacji Sherlocka Holmesa słyszałam, a skoro mnie o to pytasz to znaczy, że Słowo Ciałem się stało, ale szczerze mówiąc, to... nawet tytułu nie kojarzę :> Pardon my ignorance ^^'

Pasażer napisał/a:
d) dlaczego uważasz, że ktokolwiek na forum zgodzi się żebyś była moderatorką, nie dodając uprzednio zdjęcia do albumu?

A po co miałabym dodawać zdjęcia do albumu, mój pyszczek widać na afatarze ;>

Pasażer napisał/a:
e) czy masz w życiu autorytety?

W znaczeniu/pojęciu ogólnym - nie. Natomiast całkiem sporo ludzików bardzo cenię i szanuję za pewne konkretne, hmm, wycinki życiorysu i fragmenty osobowości... imponującą wiedzę zgromadzoną na jakiś temat; pasję, z jaką poświęcają się zgłębianiu danego zagadnienia/rozwijaniu hobby; postawę niekoniecznie obywatelską; odwagę głoszenia swych poglądów [oczywiście sprzecznych z poglądami ogółu] itp...

Pasażer napisał/a:
f) wolisz Batmana czy Supermana? Pytam o postaci komiksowe w konfrontacji z twoim światopoglądem, a nie o filmy Nolana vs sentyment do Christophera R.

Batmana, zdecydowanie :>

Pasażer napisał/a:
g) co nowego zrobisz jako moderator? Rzucasz na prawo i lewo kiełbasą wyborczą, ale czy nie skończy się na tym, że będziesz usuwała spam i upominała starszych użytkowników, żeby nie spamowali?

No weeeź, Pasażer; chyba nie myślisz, że li tylko na samym upominaniu się skończy ;D A tak na serio: Nie zapodam Ci tu teraz konkretnych przykładów, bom nigdy nie była dobra w naprędkim ich sobie przypominaniu i wymyślaniu, ale myślę, że przydałoby się wprowadzić parę "drobnych" modyfikacji do regulaminu [o pewnych dodatkowych opcjach samego forumu nie wspominając, no ale z tym to może być pewien kłopot] :) Parę razy przy przeglądaniu forumu przyszło mi na myśl, że tego czy owego punktu regulaminu/konkretnej opcji brakuje, no ale widzisz; szkoda, że sobie wtedy nie zapisałam, co też to takiego było ^^ Poza tym, well, cóż więcej mogę rzec ponad to, iż nikt nie będzie walczył ze spamem równie zaciekle i z równym zaangażowaniem i poświęceniem jak ja? Przecież i tak nikt mi nie uwierzy ^^ Poza tym: Wcale nie uważam, aby byłą rzeczą konieczną, ważną i niezbędną wyszukiwanie na siłę jakichkolwiek innowacji ;P No, może poza dodaniem do regulaminu tego zapisu o multikontach ^^

Reszta ewentualnych innowacji wypłynie w trakcie i zostanie zgłoszona w odpowiednim do tego miejscu ;P

Pasażer napisał/a:
h) jaki jest tytuł najlepszej książki, którą w życiu czytałaś? To nie jest pytanie w stylu "pochwal się czymś ambitnym".

Ja...? Ja miałabym się chwalić przeczytaniem czegoś ambitnego...? Ja, ikona bezguścia...? No chyba wolne żarty, Pasażeru... :D A tak na serio [kurde, coś często ostatnio używam tego wyrażenia], to... nie pamiętam :D Albo raczej: Nic konkretnego mi w tym momencie nie przychodzi do głowy :> Co pewnie tyż w jakimś stopniu o mnie świadczy, ale cóż; nic mnie to nie obchodzi ;>

Pasażer napisał/a:
i) czy (podobnie jak kilku szaleńców) uważasz, że skoro pierogi ruskie mają cebulę w farszu, to nie trzeba ich okraszać takąż?

Podobnie jak przy trzecim pytaniu: I don't know what you are talking about :> W ogóle nie jadam ruskich pierogów, ale ponieważ z reguły lubię, gdy różne potrawy są czymś apetycznym kraszone (podsmażaną cebulką na przykład), więc powiem: Nie, nie uważam ;>

Pasażer napisał/a:
j) jak myślisz, czy ludzie łączą się w pary z pobudek wyłącznie egoistycznych, dobierając sobie partnerów pod własne słabości, czy może naprawdę szukają ideału, nie zważając, że ideał może uciec przestraszony?

Myśle, iż przede wszystkim łączą się w pary z pobudek egoistycznych. "Dobierając sobie partnerów pod własne słabości"...? Eee... Nie, raczej nie. Już prędzej "szukają ideału, nie zważając, że ideał może uciec przestraszony" ;>

Pasażer napisał/a:
k) jakie są trzy najciekawsze miejsca w Łodzi?

1. Elektrociepłownia EC-4;
2. Lasy;
3. Wiadukty

Wiem, jestem porąbana xD

Pasażer napisał/a:
l) czy obejrzysz nowe Smurfy ze względu na Stuhra w dubbingu?

NIE. Żaden, choćby najlepszy dubbing [nawiasem mówiąc, ta forma spolszczania dialogów to IMHO czyste ZUO ;P] nie jest w stanie mnie nakłonić do pójścia do kina na film 3D ;P Zresztą, sam pomysł zrobienia pełnometrażówki z jednej z mych ulubionych bajek dla dzieci i dobranocek... zbrodnia i profanacja ;P

Pasażer napisał/a:
m) co sądzisz o tym, że Król Lew zostanie wypuszczony w 3D?

Patrz: punkt wyżej. Czyli zbrodnia i profanacja ;P Dammit, I hate 3D ;P

Pasażer napisał/a:
n) czym się różni wróbelek?

Ponieważ w pytaniu nie uwzględniono punktu odniesienia dla wróbelka, niniejszym uznaję je za wadliwe i błędnie skonstruowane, tym samym uchylając się od udzielenia nań odpowiedzi ;>

Pasażer napisał/a:
o) jaki jest tytuł najlepszego twoim zdaniem albumu muzycznego zeszłego roku?

Zeszłego roku...? Czekaj, czekaj... a który to my mamy teraz rok...? A, 2011... czyli zeszły rok to był 2010, w którym to Bozia miłościwa nie pobłogosławiła mnie jeszcze stałym dostępem do Internetu, skutkiem czego moje możliwości zapoznawania się z bieżącymi dokonaniami poszczególnych zespołów były nader ograniczone xD A że na forsie nie śpię i nie mogę sobie tej czy owej płyty po prostu kupić, więc... pozwolisz, iż także i to pytanie pozostawię bez odpowiedzi ;>

Pasażer napisał/a:
p) jakie trzy płyty winylowe wzięłabyś ze sobą na roczny pobyt za granicą, gdzie melancholia dusiłaby cię w swych objęciach, nostalgia, smutek i tęsknota zaglądałyby do garnca na równi z biedą i głodem?

Eee, winylowych to żadnych... jam nie z tej epoki już, njestety ;< Nie, naprawdę uważam, że cała ta sprawa z winylami mocno przerelamowana z mojego punktu widzenia jest i dokładnie te same emocje dana muzyka może wywoływać będąc zarejestrowaną na... ekhem... tradycyjnym nośniku w postaci płyty CD ;> No, może poza klasyką retro, ale to wybitnie nie moje klimaty ^^

Pasażer napisał/a:
r) o co chodzi z tym twoim pójściem/nie pójściem na studia?

Kcem iść na studia. Nawet bardzo. Njestety z różnych przyczyn [m. in. zdrowotnych; zapewne mało kto się tego domyśla/jest w stanie sobie to wyobrazić, ale mam naprawdę poważne problemy zdrowwotne] nje mogę i stanowi to źródło mego ogromnego cierpienia ;<

Pasażer napisał/a:
s) przy którym spotkaniu dziewczyna może iść z facetem do łóżka i nie czuć wyrzutów sumienia, że sprzedała się zbyt szybko/tanio?

Mówią, że nie ma na to reguł i po części się z tym zgadzam [przykładowo jestem w stanie wyobrazić sobie całkiem realną sytuację, kiedy ona idzie z nim do łóżka już na pierwszej randce i tworzą potem wielomiesięczny, ba! wieloletni i całkiem udany związek, ale moim zdaniem takie przypadki maja raczej charakter wyjątków potwierdzających regułę. Osobiście jestem przeciwna czemuś takiemu i raczej nie poszłabym z kimś od razu do łóżka [no chyba, że bym się w nim już napraaaawdę bardzo zakręciła, ale jak do tej pory nic takiego w mym ponaddwudziestoletnim życiu nie nastąpiło ^^]; co najmniej kilka spotkań przed jednak musi być ;P

Pasażer napisał/a:
t) czy uważasz, że kwestia utraty dziewictwa jest przereklamowana?

Zdecydowanie. A już kwestia czekania aż do ślubu ze swym "pierwszym razem"... pardon my french, ale z mojej perspektywy to zwyczajnie poroniony i... lekko chory pomysł :/ No chyba, że mówimy o małolatach pragnących uprawiać seks już w wieku 13 lat; temu również jestem zdecydowanie przeciwna ;P

Pasażer napisał/a:
u) którą postać z Muminków lubiłaś najbardziej?

Hmm... *zastanawia się przez chwilę* chyba Włóczykij. Tak, na pewno on.

Pasażer napisał/a:
w) czy płaczesz na filmach/przy książkach? Nie mówię o spazmach, raczej o wzruszeniu.

Ależ spazmy również mi się zdarzają, Paażeru, jak mogłeś nawet założyć, że nie? :>

Nooo... owszem, zdarza mi się. Tak naprawdę mam bardzo czułe i wrażliwe serduszko ;< Z drugiej strony, zdarza mi się to doprawdy baaardzo rzadko i z reguły w momentach, które innych ludzi niekoniecznie ruszają i wzruszają ;P

Pasażer napisał/a:
x) czy dwunastego sierpnia było widać te spadające gwiazdy?

Była autentyczna szansa je zobaczyć, jeśli trafiłeś akurat na "okienko" pogodowe i miałeś zwyczajne szczęście... z powodu pełni Księżyca wypadającej praktycznie równo w tym okresie widać było jedynie najjaśniejsze, i to raczej nie w wielkim mieście. Pocieszę Cię jednak: W przyszłym roku warunki obserwacji mają być zdecydowanie lepsze; Księżyc znajdzie się między ostatnią kwadrą a nowiem :*

Pasażer napisał/a:
y) wybrałabyś tegoroczny Coke Live czy zeszłoroczny Heineken Open'er?

To me, Pasażeru, it is really wsio rawno ;>

Pasażer napisał/a:
z) na czym ostatnio byłaś w teatrze?

:D

Nje bywam w teatrze, Pasażeru, przykro mi... znam to miejsce jedynie ze słyszenia ;<

Whew... no to teraz tylko yaku nam pozostał i można bydzie kończyć ^^

yaku napisał/a:
Jeśli zapytam Cię, czy chcesz uprawiać ze mną seks, to odpowiedź na tamto pytanie będzie taka sama jak na to?

(tak/nie)

Good question, yaku, a very good question indeed...!

:>

No. To by chyba było na tyle :> Długo, nudno i monotonnie, ale wiecie, komu za to w głównej mierze dziękować ;> Jako następna w Pokoju Wielkiego Ptaqa zasiądzie Księżycowa, choć kusiło mnie przez pewien czas, by wyznaczyć LunarBirda <lol> Have fun...!

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-15, 21:42   

Olałaś tyle pytań, że aż szkoda gadać. Mi jest głupio, nie chcę nawet myśleć co czuje yaku...

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-08-15, 21:44   

Kerozyna nie wie czym się różni wróbelek. to potworne.
zamykam, otwieram Księżycowy!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi