• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Colorblind
2010-03-28, 21:54

Ocena użytkownika
10
62%
 62%  [ 5 ]
9
12%
 12%  [ 1 ]
8
12%
 12%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
12%
 12%  [ 1 ]
nie potrafię ocenić
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-03-22, 16:38   Nasir

Kolejna osoba w PWP!

Indżoj!

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-03-22, 17:54   

1. Co takiego jest w chip chopie co ci się tak bardzo podoba?
2. Jaki kolor włosów i oczu panienki jest najładniejszy?
3. Jak nazywa się najładniejsza/najseksowniejsza twoim zdaniem kobieta na świecie?
4. Ile km zrobiłeś jako kierowca i jakimi autami?
5. A gdybyś miał baaaaaaaaaaaaaaardzo dużo forsy to jaki wóz byś sobie kupił i czemu ten?
6. Czy uważasz się za osobę szczęśliwą?
7. Gdzie poza Polską chciałbyś mieszkać i dlaczego?
8. Co to są filakterie?
9. Jakiemu klubowi kibicujesz (niekoniecznie futbolowemu), jeśli żadnemu to dlaczego?
10. Jaki alkohol jest najlepszy?

malezas  

Wysłany: 2010-03-22, 19:20   

1. Zabawa z dzieciństwa, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci to…??
2. Jaki jest Twój ulubiony film??
3. Co myślisz o brazylijskich telenowelach?? Oglądałeś jakąś - jaką??
4. Dlaczego niebo jest niebieskie??
5. Słowo, jakie przychodzi Ci teraz do głowy, to…??
6. Dlaczego nietoperze śpią do góry nogami??
7. Największy dowcip/kawał, jaki zrobiłeś w swoim życiu – komu i dlaczego??

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-03-22, 19:45   

1. kiedy wódka?
2. gdzie?
3. jaka?
4. czym popijamy?

: D

Ostatnio zmieniony przez Martina 2010-03-22, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

Kurczol  

Wysłany: 2010-03-22, 23:38   
   Polecający: baba jaga ;P

zaglosowalam ... zgadnij ile ptk Ci dalam!

czego Ci brakuje?
co masz w nadmiarze?
nr buta?
dl wlosow?
wysokosc w butach na obcasie i kapeluszu?
ulubiona osoba na forum?
naprawde nie jestes zly za te banany?
chcialbys zebym zostala prezydentka?
tyle ide sie uczyc ...

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2010-03-24, 07:45   

Greggy napisał/a:
1. Co takiego jest w chip chopie co ci się tak bardzo podoba?
2. Jaki kolor włosów i oczu panienki jest najładniejszy?
3. Jak nazywa się najładniejsza/najseksowniejsza twoim zdaniem kobieta na świecie?
4. Ile km zrobiłeś jako kierowca i jakimi autami?
5. A gdybyś miał baaaaaaaaaaaaaaardzo dużo forsy to jaki wóz byś sobie kupił i czemu ten?
6. Czy uważasz się za osobę szczęśliwą?
7. Gdzie poza Polską chciałbyś mieszkać i dlaczego?
8. Co to są filakterie?
9. Jakiemu klubowi kibicujesz (niekoniecznie futbolowemu), jeśli żadnemu to dlaczego?
10. Jaki alkohol jest najlepszy?

1. Styl.
2. Brunetki są najfajowsze, a jeśli chodzi o kolor oczu to nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale widziałem niegdyś panienkę z takimi fest zielonymi oczyskami i zrobiły na mnie piorunujące wrażenie.
3. Ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, myślę, że Brittany Murphy podoba mi się najbardziej z tym, że nie żyje;D No i Shazza oczywiście.
4. Ja w ogóle nie jestem kierowcą, zazwyczaj na melanżach zapijam mordę więc i tak bym się nie nadawał do czynnego uczestnictwa w ruchu drogowym.
5. Kupił bym se beemeczkę siódemeczkę E66 bodajże i doyebał felgi Rays Engineering;) W środku full kościół, wiadomo, takie tam szmery bajery, ps3, telewizor, fontanna i świeża trawka na podłodze. Ewentualnie Carlsson CK65 RS;) A na lato to chyba łyknąłbym F430 spyder;p
6. Do szczęścia to mi jeszcze sporo brakuje;p
7. Na Karaibach;) Albo na Alasce sam z jakąś dzidą bym się zbunkrował.
8. Nie mam pojęcia, ale wg. wikipedii nosi się w tym gównie ustępy tory.
9. LA Lakers.
10. Łycha, bez dwóch zdań;p

[ Dodano: 2010-03-24, 07:53 ]
malezas napisał/a:
1. Zabawa z dzieciństwa, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci to…??
2. Jaki jest Twój ulubiony film??
3. Co myślisz o brazylijskich telenowelach?? Oglądałeś jakąś - jaką??
4. Dlaczego niebo jest niebieskie??
5. Słowo, jakie przychodzi Ci teraz do głowy, to…??
6. Dlaczego nietoperze śpią do góry nogami??
7. Największy dowcip/kawał, jaki zrobiłeś w swoim życiu – komu i dlaczego??

1.. W wojnę oczywiście, biegaliśmy z kijkami w kształcie pistoletów i było fajnie, mój kuzyniak znał kilka słów po niemiecku no to był niemcem;D
2. W kwestii specyficznego klimatu i gry aktorskiej to będzie Sin City, uwielbiam ten film. Trylogia Władcy Pierścieni jest rzeźnicko dobra i też lubię bardzo niemiłosiernie. Niebiańską plażę lubię bardzo również jak mu tam zaczęła korba odbijać, Krwawy Diament również bardzo dobry był. Z Komedii to trzy pierwsze straszne filmy, Chłopaczki z sąsiedztwa i cała masa tych takich zwałowatych komedii jak na przykład dwóch gniewnych ludzi czy też parodie wszelakiego typu i filmy głupkowate nie wymagające większego wysiłku psychicznego. Zombieland z tych nowszych lektur też fajny. Co Galaxia zagrała tego kozaka cowboja;D
3. To ścierwo, ukazuje świat, który nie istnieje. Oglądałem kilka odcinków niewolnicy Izaury czy jakoś tak. No i zbuntowany sranioł z tą pseudogwiazdką.
4. Czytałem o tym kiedyś, ale nie pamiętam dokładnie, ma to związek jakiś ze światłem.
5. "O kurva" dwa słowa w sumie.
6. Trudno stwierdzić, może dawno rozkminiły, że świat wywrócił się do góry nogami za sprawa ludzi no i chcą se oglądać normalny świat jak se śpią.
7. Kiedyś kumplowi przebranemu za świnię nasadziłem kopów na scenie bo nie chciał kwiczeć;D

[ Dodano: 2010-03-24, 07:56 ]
Martina napisał/a:
1. kiedy wódka?
2. gdzie?
3. jaka?
4. czym popijamy?

: D

1. Najlepiej by było jak najszybciej;D
2. Chciałem w Poznaniu, ale szkoda, że już tam nie mieszkasz.
3. No finlandia żurawinowa;p
4. Jak finlandia żurawinowa to nie popijamy;D

[ Dodano: 2010-03-24, 08:26 ]
Kurczol napisał/a:
zaglosowalam ... zgadnij ile ptk Ci dalam!

20 na stopro;p
Kurczol napisał/a:
czego Ci brakuje?

Floty, skarpetek, nowej muzyki, Sałaty mi brakuje zajebiście, pracy dla mnie zabrakło, szkolnych kumpli mi brakuje, jednej takiej suki, która mnie bardzo skrzywdziła kiedyś tam.
Kurczol napisał/a:
co masz w nadmiarze?

Penis;D Hahahahahahaah;D A tak na poważnie to pomysłów tych dobrych i tych nieco mniej lotnych mam za dużo;p Problemów mam nadmiar, brzucha mi się zrobił niewielki nadmiar, nadmiernie dużo frajerów mam w swoim otoczeniu.
Kurczol napisał/a:
nr buta?

44, fajny numer swoją drogą.
Kurczol napisał/a:
dl wlosow?

12mm
Kurczol napisał/a:
wysokosc w butach na obcasie i kapeluszu?

Zasadniczo ani jednego ani drugiego nie noszę, sam tak jak mnie Chytrus stworzył mam 183 no to szile z 10 cm i kapelusz też z 10 będzie 203;)
Kurczol napisał/a:
ulubiona osoba na forum?

Ciężko mi się określić, poza tym chyba nie jestem w stanie wymienić takiej osoby, ponadto mógłbym kogoś tym urazić. No, ale jeśli już tak bardzo chcesz żeby się wszyscy dowiedzieli, że Cię lubię to niech Ci będzie, ogłaszam wszem i wobec, że lubię Cię bardzo, nawet ewentualnie mógłbym Cię poślubić, a jak chcesz komuś zapierdzielić konia, albo dwa to masz na mnie namiary, nie widzę problemu. Mówię poważnie, jesteś bardzo fajna i przystojna, tylko szkoda, że u tych fajfokloków siedzisz;) Ciekaw jestem dlaczego wyraz fajfoklok jest w słowniku, mniejsza o to. No i wiesz fajnie się z Tobą opowiada. A tak w ogóle wracając do meritum to najbardziej osobiste stosunki mam z Martiną, ma przecież mój numer, to już coś znaczy.
Kurczol napisał/a:
naprawde nie jestes zly za te banany?

Nie, ja jestem z nich bardzo zadowolony! Tylko cioty nigdy nie miały bana, te jak im tam było, pusikety;D Tak bardziej na poważnie to w tamtym okresie wyczekiwałem jaż mi zejdą ostrzeżenia bo działo się dużo, ale jak juz żem zdążył napisać, kurde znowu zdąrzył zamiast zdążył to jestem z nich zadowolony, jak miałem przerwę w pisaniu to po powrocie bodaj przez kilka dni byłem miły dla wszystkich i słodki jak cukierasek. Nie no nie gniewam sie wcale za żadne bany od nikogo.
Kurczol napisał/a:
chcialbys zebym zostala prezydentka?

No ba, może bym się wkręcił do koryta po znajomości, tylko baba prezydent to by się mogło źle skończyć. Wszystko zależy od tego czy wiesz jak zrobić, żeby było dobrze;p
Kurczol napisał/a:
tyle ide sie uczyc ...

No ucz się ucz, bardzo fajny zestaw pytań, bardzo mi się podobał i dobrze się bawiłem udzielając odpowiedzi i jestem bardzo wylewny.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!
Ostatnio zmieniony przez Nasir 2010-03-24, 08:38, w całości zmieniany 3 razy  

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-03-24, 09:15   

No to teraz ja, ja! ha! Możesz się cieszyć ; p

1. Co byś zrobił, gdybyś już miał tyle ile chciałeś mieć pieniędzy i skarpetek? ; >
2. Wiesz, że jesteś ode mnie wyższy o 5 cm? Co zrobisz z tą wiedzą, jak ją wykorzystasz? ;>
3. Opisz swoją najfajniejszą randkę.
4. Na co byś nigdy nie pozwolił swojej kobiecie?
5. Co ostatnio zgubiłeś?
6. Czym ludzie Cię wnerwiają?
7. No i dlaczego poślubisz Kurczola? A jaaaaaaaa? ; >
8. Czego być nigdy nie zrobił, albo przynajmniej nie chciał zrobić?
9. Czy chciałbyś coś napisać od siebie? Jeśli tak to co?
10. Kto zostaje Twoim przyjacielem?

I pędzę na zajęcia, o!

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Nasir  

Wysłany: 2010-03-24, 13:21   

Colorblind napisał/a:
No to teraz ja, ja! ha! Możesz się cieszyć ; p

Cieszę się;p
Colorblind napisał/a:
1. Co byś zrobił, gdybyś już miał tyle ile chciałeś mieć pieniędzy i skarpetek? ; >

Odpierdzieliłbym domek moim starszym na błysk total, wiesz dżakuzi i inne takie ścierwa, rodzeństwu bym pokupował domy, po jednym samochodzie na łeb, tacie też bym jakiś fajny kupił, zapisałbym się w końcu na siłownię, sporą część bym przekazał dla biednych. Sobie bym kupił wypasioną gablotę, jaką, pisałem wcześniej. Dom bym sobie postawił, wyjechałbym na jakiś czas na karaiby żeby sobie odpocząć, odwiedziłbym wszystkich znajomych, z którymi dawno się nie widziałem, kilka znajomości bym odbudował. Poszedłbym na studia w końcu, kupiłbym se peesa 3, zapas łychy, gotowałbym se sam bo lubię i ogólnie w ciul jeszcze fajnych rzeczy bym robił za tą flotę. No i mógłbym wreszcie jak w amerykańskim filmie wyrzucać skarpetki zamiast je prać;D
Colorblind napisał/a:
2. Wiesz, że jesteś ode mnie wyższy o 5 cm? Co zrobisz z tą wiedzą, jak ją wykorzystasz? ;>

Pierwsza rzecz jaka mi przyszła do głowy to, że mógłbym Ci z dyńki przylutować bez większych problemów;D Mógłbym z Tobą pograć w kosza;D
Colorblind napisał/a:
3. Opisz swoją najfajniejszą randkę.

Była kiedyś taka niby randka. Trzasnęliśmy po jednym piwie no standard, ale nie o oprawę chodzi tylko o osobę, z którą miałem zaszczyt rozmawiać, była tak inteligentna, słodka i piekna, że aż dech zapiera. Świetnie się z nią gadało, potrafiła zrozumieć moje bardzo posrane pomysły. Ideał jak dla mnie, ale jest zajęta, ehhh.
Colorblind napisał/a:
4. Na co byś nigdy nie pozwolił swojej kobiecie?

Żeby mi mówiła jak mam się ubierać, zachowywać. Nie pozwoliłbym, żeby mi zabroniła od czasu do czasu spotkać się z kumplami. Nie pozwoliłbym się obrażać na pewno.
Colorblind napisał/a:
5. Co ostatnio zgubiłeś?

Telefon, ale typ mi go oddał, dziwne, ale prawdziwe. Tani nie był;p
Colorblind napisał/a:
6. Czym ludzie Cię wnerwiają?

Najbardziej irytuje mnie w człowiekach z mojego otoczenia, że są idiotami w zdecydowanej większości.. Tak rzadko spotykam kogoś z kim na prawdę mogę sobie pozwolić na jakąkolwiek wspólną rozkminę, że aż po prostu nie mogę sobie wyobrazić dlaczego tak się dzieje, dlaczego co drugi mój kumpel ledwo gimnazjum skończył. Nie lubię bezpodstawnej agresji, w ogóle nie lubię agresji, przemocy, znęcania się nad słabszymi. Nie lubię pokemonów z naszej klasy i tworzonych przez to bydło kółek wzajemnej adoracji. Nie lubię ludzi, którzy nie mają niczego do powiedzenia a mówią najwięcej, pseudofilozofów nie lubię. Dwulicowych ludzi też nie lubię.
Colorblind napisał/a:
7. No i dlaczego poślubisz Kurczola? A jaaaaaaaa? ; >

Mogę mieć dwie żony, w ogóle mi to nie przeszkadza;D
Colorblind napisał/a:
8. Czego być nigdy nie zrobił, albo przynajmniej nie chciał zrobić?

Nie chciałbym uderzyć swojego dziecka jeśli będę miał kiedyś. Nie chciałbym zostać jakimś psychopatycznym mordercą, a szczerze mówiąc czasem mam obawy, że do tego dojdzie;D
Colorblind napisał/a:
9. Czy chciałbyś coś napisać od siebie? Jeśli tak to co?

Tak. Chciałbym napisać, że bardzo mi przykro, że ludzie są tacy jacy są. Chyba wolałbym być jakimś szympansem czy czymś w tym stylu, albo tygrysem może;) Świat jest piękny, ale mam dzisiaj zły humor, i jakoś tak w większym stopniu zwracam uwagę na jego gorszą stronę. Może to dlatego, że ostatnimi czasy na wielu ludziach się zawiodłem, wiele się w moim życiu pozmieniało, nie wiem nawet czy na gorsze czy na lepsze, jest tak jak było, tyle, że inaczej. Nie mam zamiaru teraz jęczeć, że ludzi wszyscy źli, że mi niedobrze czy coś w tym stylu, po prostu jakoś tak moje zdrowie psychiczne chyba nie jest w najlepszym stanie, ale chrzanić to, damy radę;) To właśnie chciałem powiedzieć, mam chyba problemy z głową, na szczęście wiosna idzie;p
Colorblind napisał/a:
10. Kto zostaje Twoim przyjacielem?

To jest bardzo trudne pytanie. Ostatnio pisałem z taką jedną i sie dowiedziałem, że ja mam 5 przyjaciół, Ona natomiast 15;D Rzeź po prostu, jestem w tej kwestii bardzo wymagający i jest chyba tylko jeden osobnik, którego nazwę przyjacielem bez wahania, ma tak samo zjebany ryj jak ja i jest w porządku wobec mnie, to chyba wystarczy, ale nie mam pewności. Z przyjaźnią to chyba tak jak z miłością, to się powinno czuć;p I powiem Ci, że mam masę zajebistych kumpli i koleżanek, nie żebym się chwalił, mówię to tylko po to żeby nie wyjść na jakiegoś mruka;D Jestem bardzo lubiany, ale mimo wszystko, bardzo dobrzy koledzy to nie przyjaciele;D Ja w ogóle z natury jestem dość nieufny i żebym się przed kimś tak do końca otworzył to nie jest tak hop siup.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-03-24, 16:02   

1. Gdzie i z kim chciałbyś własnie teraz zrobić coś bardzo ważnego/przyjemnego/trudnego/nieodpowiedzialnego/nielegalnego? (nie, to nie jest test wyboru, uprasza się o odpowiedź dot. każdej opcji )
2. Co zmieniłbyś w swoim dotychczasowym życiu, jeśli mógłbyś zmienić jedną rzecz?
3. Kiedy robimy tego zlota, co to nas do siebie zapraszałeś? ;D
4. Kim najbardziej nie chciałbyś się stać w życiu?
5. A dasz się przeciągnąć na metalową stronę mocy? ;> kiedyś już zrobiliśmy niezły wstęp przeca (o ile pamietasz^^)
6. Jak to zrobiłeś, że wszystkie modki tego forum Cię lubią? ;D
7. Gdzie Cię nie było, a bardzo chciałbyś być?
8. Gdzie chciałbyś mieć swój i tylko swój kąt na ziemi?
9. Co z tym napadem i Karaibami? ;>
10. A luuuuuuuuuuuuubisz mnie jeszcze? ;<

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Nasir  

Wysłany: 2010-03-25, 17:33   

Sol napisał/a:
1. Gdzie i z kim chciałbyś własnie teraz zrobić coś bardzo ważnego/przyjemnego/trudnego/nieodpowiedzialnego/nielegalnego? (nie, to nie jest test wyboru, uprasza się o odpowiedź dot. każdej opcji )

Ważne;)
Obrobiłbym bank z jakąś fajną laską podobną z charakteru do Boney;)
Przyjemnego;)
Nachlałbym się z Sałatą.
Trudnego;)
Ten napad na bank na pewno nie należałby do łatwych;p
Nieodpowiedzialnego;)
Zrobiłbym taki motyw jak w mission impossible, że bym się spuścił na linie do sklepu odzieżowego na linie i zażądałbym 5% upustu na jakieś fajne spodnie, po czym bym zapłacił i wciągnął się na tej linie spowrotem do góry. Z kumplami bym to zrobił;p
Nielegalnego;)
Napad na bank;D
Sol napisał/a:
2. Co zmieniłbyś w swoim dotychczasowym życiu, jeśli mógłbyś zmienić jedną rzecz?

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale gdybym mógł cofnąć czas to bym nie wyjeżdżał z kraju;)
Sol napisał/a:
3. Kiedy robimy tego zlota, co to nas do siebie zapraszałeś? ;D

Latem zapewne, w pierwszej kolejności muszę się pozbierać troszkę.
Sol napisał/a:
4. Kim najbardziej nie chciałbyś się stać w życiu?

Nie chciałbym codziennie zasuwać do roboty i nie wiedzieć za co. Nie chciałbym stać się psychopatą, nie chciałbym być damskim bokserem, księdzem, ani innym fanatykiem religijnym;D
Sol napisał/a:
5. A dasz się przeciągnąć na metalową stronę mocy? ;> kiedyś już zrobiliśmy niezły wstęp przeca (o ile pamietasz^^)

Tak, pamiętam, ale hip-hop już dawno stał się moim stylem życia;)
Sol napisał/a:
6. Jak to zrobiłeś, że wszystkie modki tego forum Cię lubią? ;D

Mam talent do zjednywania sobie ludzi widocznie;D A to chyba dlatego mnie lubią wszystkie, ponieważ gdyż są to osoby wybrane ze społeczności forumowej no i wszystkie muszą się charakteryzować dobrym kontaktem z ludźmi;p Dlatego też z tą właśnie grupą najbardziej się zżyłem i najlepiej się dogaduję;D Swoją droga kiedyś nikt mnie tu nie chciał, a teraz jest nieco inaczej, wychodzi na to, że dorosłem;D
Sol napisał/a:
7. Gdzie Cię nie było, a bardzo chciałbyś być?

Bardzo chciałbym kiedyś odwiedzić karaiby, park yellowstone i zobaczyć największy żyjący na świecie organizm.
Sol napisał/a:
8. Gdzie chciałbyś mieć swój i tylko swój kąt na ziemi?

Nie zastanawiałem się nad tym, ale gdzieś gdzie są piękne kobiety, gorzała i dni są długie;D
Sol napisał/a:
9. Co z tym napadem i Karaibami? ;>

Jest w fazie przygotowań;D
Sol napisał/a:
10. A luuuuuuuuuuuuubisz mnie jeszcze? ;<

Jasna sprawa, nigdy nie przestałem;p
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi