• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Colorblind
2010-04-03, 17:33

Ocena użytkownika
10
28%
 28%  [ 2 ]
9
28%
 28%  [ 2 ]
8
14%
 14%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
14%
 14%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
14%
 14%  [ 1 ]
nie potrafię ocenić
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-03-28, 21:56   Pasażer

Wiecie, co czynić!

Miłej zabawy ; )

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-03-28, 23:36   

2. Jakich zespołów słuchasz?
3. A jakich nie lubisz słuchać?
6. Lubisz naszych modów?
10. A który user ci na samym początku wpadł w oko?
12. A kogo zdążyłeś tu już znielubić?
13. Ile powinien ważyć prawdziwy mężczyzna?
14. Co sądzisz o garbieniu się?
15. Lubisz Danmleko?
16. Ulubiony kolor?
21. W którego wierzysz boga?

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-29, 01:06   

2. Jakich zespołów słuchasz?
Ostatnio najczęściej Pearl Jamu, Clann Zú, Soundgarden, Radiohead, Twilight Singers, Pink Floyd, Tenacious D, AC/DC, Foo Fighters, Skunk Anansie, Porcupine Tree, 65daysofstatic, god is an astronaut, Tool, A Perfect Circle i Stereophonics (playlistami piszę). Poza tym sporo nie-zespołów, no ale to już byłoby nie na temat. Zwłaszcza upodobałem sobie god is an astronaut (album "all iis violent, all is bright"), no i pearl jamowe niemal wszystko.

3. A jakich nie lubisz słuchać?
Tych z gatunku Viva poleca. Feelów, Afro Mentalsów i innych takich. Ciężko mi to uznać za "ciekawy muzyczny wytwór". Wyobrażam sobie pracę takich ludzi opartą bardziej na "o, to się dobrze sprzeda" niż na "o, to dobrze brzmi".
Poza tym jestem raczej tolerancyjny.

6. Lubisz naszych modów?
Na tyle na ile da się lubić kogoś, kogo się nie zna prawie wcale. Z Martiną miałem chyba najszybciej jakiś kontakt, rozdziewiczyła mnie bodaj tutaj, witając na forum (również przez last.fm). Z Colorblind ciekawie mi się pisze i wymienia myśli, Sol sprawia wrażenie sympatycznego stworzenia. Reszty nie znam kompletnie.
Jestem im wdzięczny za wyrozumiałość, kiedy poniesie mnie fantazja i drugi raz tego samego dnia wkleję tytuł piosenki do "Czego teraz słuchasz".

10. A który user ci na samym początku wpadł w oko?
Postaram się zamknąć w dziesiątce - Colorblind, Ty, Martina, Sol, kenusarf, Sofii, bro, sis, Anka_DD, Wpadli w oko. Hm.
Bo zacząłem tym razem od czytania, a nie pisania mnóstwa bzdur i patrzenia na reakcje. Wybierałem forum po paru latach nie pisania na żadnym.
Sam już nie pamiętam czemu to.

12. A kogo zdążyłeś tu już znielubić?
Nikogo. Zauważam jednak, że nie działa to w dwie strony. Na początku brałem wyćwiczone przeintelektualizowane cwaniactwa kenusarfa za rodzaj gry z innymi użytkownikami, potem mnie to zmęczyło i przestało bawić. Podobnie było z naszymi "zaczepkami", bo generalnie się nie znamy i nie wiem o co chodzi. Kanarinho też coś tam się z Tobą solidaryzował. Ale żeby kogoś znielubić? Musiałbym więcej uczuć wlewać w to forum.
Ten koleś z dziwnym powitaniem (suchy tekst o masturbacji) na upartego może zapełnić tę rubryczkę. Jakiś bezpłciowy. I moda mi dał. Ech.
Więcej grzechów nie pamiętam.

13. Ile powinien ważyć prawdziwy mężczyzna?
80 kilogramów. Pod warunkiem, że prawdziwy mężczyzna nie ma dwóch metrów wzrostu. Wtedy więcej. No i pamiętajmy, że niektórzy mają te >170cm, to pewnie mniej.

14. Co sądzisz o garbieniu się?
Zdarza się ponoć i w najlepszej rodzinie.

15. Lubisz Danmleko?
Bardzo. Czekoladowe. Waniliowe mnie zniechęca, jest takim wytworem drugiego wyboru. Piję je z ciągłym wyrzutem, wypominając mu niejako bycie gorszym kuzynem swego czekoladowego odpowiednika.

16. Ulubiony kolor?
Niebieski? Hm.

21. W którego wierzysz boga?
A jest ich kilku? Ciężko mi zaakceptować jednego. Waham się. Różnie jest. Staram się wierzyć. Nie wierzyć jest łatwiej. Ponoć. Nie wiem.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-03-29, 18:13   

1. Kto zostaje Twoim przyjacielem?
2. Czym ludzie Cię wnerwiają?
3. Opisz swoją najfajniejszą randkę.
4. Na co byś nigdy nie pozwolił swojej kobiecie?
5. Jaki film i jaka książka przypomina Twoje życie?
6. Czego być nigdy nie zrobił, albo przynajmniej nie chciał zrobić?
7. Gdybyś miał możliwość cofnięcia czasu, to do którego momentu w swoim życiu byś powrócił i dlaczego akurat do tego?
8. Najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?
9. Dlaczego studiujesz to, co studiujesz?
10. Dlaczego pieniądze pożycza się na chwile, a oddaje na zawsze?

Edit: zmiana pytania ; p

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru
Ostatnio zmieniony przez Colorblind 2010-03-29, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-03-29, 19:16   

1. Jaki jest w twojej opinii najlepszy kawałek muzyczny jaki słyszałeś?
2. Skąd ta przerwa po twoim first encounter i jak długo potrwa second?
3. Ile znasz języków obcych i jaki najbardziej lubisz używać?
4. Lubisz Country/Metal/Rammsteina?
5. Co to są filakterie?
6. A co jeśli facet wazy mniej niż 80 kilo, wtedy nie jest prawdziwym mężczyzną?
7. Najlepsza książka jaką czytałeś?
8. Kto jest (lub był jeśli już nie żyje albo się postarzała) najseksowniejszą/najładniejszą kobietą na świecie?
9. Jak często zdarza ci się hipokryzja?
10. Czy umiesz śpiewać?

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-29, 19:22   

1. Kto zostaje Twoim przyjacielem?
Teraz powinien pójść jakiś frazes w stylu "ktoś, kto lubi mnie także za moje wady".
Hm, dla mnie przyjaciel to ktoś z kim wyobrażam sobie przeżycie jednego dnia w zamkniętym pomieszczeniu bez klamek. I nie znudzenie się, to ma być ciekawy dzień.
Wbrew pozorom to nie jest taka łatwa sprawa.

2. Czym ludzie Cię wnerwiają?
Uprzedzeniami, głupotą, ignorancją. Głupiomądrością.

3. Opisz swoją najfajniejszą randkę.
Mi utkwiło głęboko jedno takie spotkanie rocznicowe, do którego naprawdę długo się przygotowywałem. Mój akademikowy pokój zmieniłem w najbardziej nastrojowe pomieszczenie na Ziemi (różnymi sposobami, nie ma co przynudzać opisami; w skrócie - poszedłem w symbolizm dotyczący akurat tamtego, długiego w miarę, związku; od ilości świec po muzykę wszystko miało się >>kojarzyć<<). Przygotowałem obiad (znajoma trochę pomogła, jako że arcymistrzem w kuchni jednak nie jestem) i plany na późniejszy wieczór, no i po całodniowym tylko-przebywaniu i udawaniu-że-nie-pamiętam poszliśmy do mnie "tak tylko po coś czego zapomniałem".
Pamiętam, że znalazłem wtedy dziewczęciu niedostępny normalnie w księgarniach (za ludzką cenę i w porządnej kondycji) śliczny tom pierwszy dzieł zebranych Białoszewskiego z jej ukochanymi "Obrotami rzeczy" i "Mylnymi wzruszeniami". Aż mi się na retrospekcje głębsze zebrało. No. W sumie bez sensu jest opisywanie wrażeń, których nikt inny nie zna, nie pamięta i zapewne nie zrozumie, ale sama chciałaś.
Zresztą mówię - to była rocznica. Nie wiem nawet czy liczy się to jako randka.

4. Na co byś nigdy nie pozwolił swojej kobiecie?
Staram się nie być małostkowy, ale zastanawiam się czasem jak to jest wybaczyć komuś zdradę. Wiele starszych ode mnie moich znajomych mawiało po pijaku czy w zaufaniu, w jakichś poważnych rozmowach, że seks to tylko seks. I że w swoich nader poważnych związkach wybaczyliby. Bo kochają i tak dalej. To musi dużo od człowieka wymagać.
Nie wiem jak by to było i mam nadzieję się nie dowiedzieć.

5. Co ostatnio zgubiłeś?
Zapał. I "Śmiech" Bergsona.

6. Czego być nigdy nie zrobił, albo przynajmniej nie chciał zrobić?
Dużo tego, pierwsze które mi przyszło do głowy - nigdy nie mógłbym uderzyć swojego (przyszłego i hipotetycznego) dziecka.

7. Gdybyś miał możliwość cofnięcia czasu, to do którego momentu w swoim życiu byś powrócił i dlaczego akurat do tego?
Cofnąłbym się raptem kilka lat i nie odpuściłbym studiów w Poznaniu. Zwłaszcza, że - jak się później okazało - nie było dla kogo. Albo nie zrobiłbym prawa jazdy tylko na samochód.

8. Najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?
Seans "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków". Kino to zaczarowane miejsce. I pierwszy resorak - błyszczał jak czerwony polakierowany cud. A, no i moment, kiedy moja wymarzona siostra (sic!), którą chciałem mieć, żeby się nią opiekować (i żeby sprzątała moje Lego) popatrzyła na mnie po raz pierwszy.

9. Dlaczego studiujesz to, co studiujesz?
Nawiązywałem już do tego incydentu. Dość powiedzieć, że od zawsze wszystkie nieszczęścia działy się przez was - kobiety. Od Heleny Trojańskiej po Agnieszkę Chylińską. A że do tego chciałem być dziennikarzem. Cóż, nie idzie najgorzej. Legitymacja dziennikarska w życiu się przydaje, oprócz tego łamie się jakieś tam wewnętrzne bariery typu "nie, ja tam nie podejdę", "nie, kolesie z Neo-Nówki mnie wyśmieją" czy ostatnio "nie, nie zrobię wywiadu z Nosowską, przecież ona mnie zje, popatrzcie na jej zęby".
Dziennikarzem być już nie chcę, choć to naprawdę ciekawa praca.

10. Dlaczego pieniądze pożycza się na chwile, a oddaje na zawsze?
Nie spotkałem się wcześniej z takim zwrotem, mogę więc jedynie niezdarnie improwizować.
To brzmi trochę jak "nie wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki", podobnie mi się kojarzy - nie ma co się zresztą rozpisywać. Dane pieniądze pożyczamy na jakiś cel (zazwyczaj istotny) i po oddaniu ich nie zrobimy tego już nigdy więcej w takich samych okolicznościach. Takie jest chyba najbardziej dosłowne tłumaczenie.
Mój zmęczony poniedziałkiem mózg nie potrafi teraz niczego bardziej ponadczasowego i życiowo-mądrego wymyślić.

[ Dodano: 2010-03-29, 19:59 ]
1. Jaki jest w twojej opinii najlepszy kawałek muzyczny jaki słyszałeś?
W ogóle? Tak się chyba nie da. Pamiętam, że mój żywot zmieniło usłyszenie "Unforgiven" Metalliki. Byłem młody, głupi, a do tego wszystkiego słuchałem jeszcze Linkin Park. Cóż gorszego może przydarzyć się dziecku? "Unforgiven" otworzył mi oczy na coś więcej niż ten najgorszy mainstream.
Najgwałtowniej łączącą się z jakimiś wspomnieniami i tego typu rzeczami jest jednak "Better man" Pearl Jamu, niepozorny acz chyba jednak ulubiony utwór wszech czasów.
Najlepszy pod trzecim względem - technicznym, wykonania, hm. "You're listening to a dead man speak" australijsko-irlandzkiego Clann Zú. Progresywny post-rock w świetnym wydaniu. Szkoda, że chłopaki się rozeszli.

2. Skąd ta przerwa po twoim first encounter i jak długo potrwa second?
Trudno mi było nawiązać jakikolwiek kontakt tutaj na forum. Nie chodzi mi o zażyłości czy kumpelstwo, tylko o zwykłe dyskusje. Zauważyłem, że bardzo często wpisuje się tu swoją opinię nie zwracając uwagi w ogóle na to, co piszą inni. Żeby nabić posta lub żeby zamanifestować swoje zdanie. A jeśli ktoś taki jak ja wchodzi tu po pracy, studiach, popijawach, mniej czy bardziej udanych randkach i wszystkim tym co się przydarza przez cały dzień człowiekowi, no to chciałoby się, żeby ktoś pisał "z tobą", "do ciebie", a nie "obok ciebie". Znudziło mi się w końcu czekanie na akceptację i wejście w światek "starych użytkowników".
Nie myślę o ponownym zaprzestaniu pisania. Jak znów mi będzie tutaj nudnawo, to powieje mnie gdzie indziej. Taki już mój los pasażera.

3. Ile znasz języków obcych i jaki najbardziej lubisz używać?
Ze dwa? Z czego niemiecki to pozostałości po liceum. Angielski za to nie tak najgorzej, zdarzyło mi się nawet w Anglii spędzić trochę czasu. Raptem kwartał, ale przynajmniej mówienie nie stanowi już dla mnie żadnego problemu.

4. Lubisz Country/Metal/Rammsteina?
Z Rammsteinem u mnie jest tak, że (przez awersję do języka niemieckiego) nie słucham go. Kumpel, z którym wynajmuję mieszkanie słucha dla odmiany często. To idealne rozwiązanie, bo muzycznie zespół mi pasuje i przez ścianę zdarza mi się Rammsteina lubić. Ale z początku wszedłem raz czy dwa w takim momencie i spytałem cóż to za zespół, okazywało się, że wokalista śpiewa po niemiecku i wychodziłem. Teraz już nie wchodzę, potupuję tylko nogą w rytm nieznanych mi bliżej utworów.

5. Co to są filakterie?
Pojęcia nie mam.

6. A co jeśli facet wazy mniej niż 80 kilo, wtedy nie jest prawdziwym mężczyzną?
Nie. Wtedy trzeba czym prędzej zerwać mu plakietkę "prawdziwego mężczyzny" i nakleić drugą. Plakietkę "prawdziwego mężczyzny ważącego mniej niż 80 kilo".
Nie myślałem nigdy nad tym, że waga może kogoś "uprawdziwiać". Teraz o tym pomyślałem i nie, nie może.
A że ktoś zadał mi takie pytanie? No cóż. Lubię się rozpisywać, ale jak jest o czym. Na ten temat można powiedzieć tyle co i nic. Kwestie kanonów, gustów, upodobań. Nie ma ustalonego wzorca, więc nie muszę na pytanie odpowiadać poważnie.

7. Najlepsza książka jaką czytałeś?
Mój mózg chwycił się za głowę. Zadajesz trudniejsze pytania niż Colorblind.
Jedna jedyna książka, najlepsza ze wszystkich... Powiedzmy, że "Władca Much" Goldinga, którą przeczytałem jako małe dziecko i która to powieść pokazała mi, że książka potrafi pochłonąć człowieka. Przestraszyć, wciągnąć, wyżuć i wypluć.
Pewnie za pięć minut pożałuję tego wyboru, przypomnę sobie trzysta innych tytułów i zmienię zdanie.
Się nie da wybrać.

8. Kto jest (lub był jeśli już nie żyje albo się postarzała) najseksowniejszą/najładniejszą kobietą na świecie?
Onego czasu była to moja nauczycielka języka polskiego. Pamiętam kiedy weszła do klasy po raz pierwszy załączając bullet time.
Oprócz tego ciągle trzymam się mojej platonicznej miłości do Moniki Bellucci.
Z młodszych kobiet - Elisha Cuthbert. I Marion Cotillard. Ta trzecia nie jest oceanem seksu, ale jej urok i wdzięk z niewiadomych przyczyn mnie rozbrajają.

9. Jak często zdarza ci się hipokryzja?
Za często.

10. Czy umiesz śpiewać?
Bardzo często żałuję, że nie. A może umiem? Kto wie. :oczami:
Nie przeszkadza mi to w każdym razie w śpiewaniu kiedy się tylko da.

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-29, 20:30   

Cytat:
Pasażer, jak Ty czytasz me posty? ; > Ty zobacz piąte pytanie me ^^

Tak tak, dopisywaczko.

Cytat:
5. Jaki film i jaka książka przypomina Twoje życie?

Ze względu na paragraf siódmy regulaminu zabawy, czyli niemożność nie odpowiadania, odpowiem byle jak:

W pewnym znaczeniu 'Wszystko za życie" i "Buszujący w zbożu".

Bo tego się idealnie nie da dopasować. Nie ma o mnie filmu. Ani książki. Jeszcze. :oczami:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-03-30, 02:23   

1. jak i gdzie wyobrażasz sobie siebie za lat dziesięć?
2. a za dwadzieścia?
3. a za trzydzieści?
4. czy boisz się śmierci?
5. co chciałbyś powiedzieć młodszemu (o kilka lat, miesięcy, nieważne) Pasażerowi, gdybyś mógł przekazać mu jedną rzecz, której nauczyłeś się za późno a która mogłaby pomóc wtedy?

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-30, 09:19   

1. jak i gdzie wyobrażasz sobie siebie za lat dziesięć?
Wykładającego na uczelni? Piszącego, czy to jakieś felietony, czy recenzje. Może książkę? Z kimś, na pewno nie wyobrażam sobie siebie samego. Bo nie chcę. Może za granicą, może tu.
Każdy następny user ma obowiązek zadawać coraz trudniejsze pytania? ;-]

2. a za dwadzieścia?
Będę po czterdziestce, będę walczył z nudą i rutyną. Wiem już na pewno jak to ma nie wyglądać. Znam kilka tajnych sztuczek i parę rzeczy, które trzeba omijać łukiem szerokim. Zdałoby się, że znam przynajmniej fragment przepisu na idealnego czterdziestolatka, ale wszystko wyjdzie w praniu.

3. a za trzydzieści?
Za trzydzieści, to już może dziadkiem będę. Ja sam zostałem wnukiem pierworodnym babci mej, gdy miała jeszcze 38 lat, u mnie w rodzinie jakoś to szybko szło zwykle.
Będę rozpieszczał wnuki na różne sposoby, a wieczorami czytywał im będę Dostojewskiego. :oczami: Jeszcze zanim się mówić nauczą. Ich pierwsze słowo to będzie "dźadźa", oczywiście.
Będę dużo pisał. Na pewno.
Kupię sobie żaglówkę i jak tylko będzie przychodził sezon a ja będę miał czas, to będę moją podstarzałą lubą zabierał na Mazury. Znajdę wreszcie czas i pieniądze na wszystko, na co teraz mi ich szkoda. Albo na co teraz ich zwyczajnie nie mam.
Kupię sobie dom w górach. W całym domu rozmieszczę ze trzydzieści głośników i będę zasłuchiwał się w Milesie Davisie.
Ciekawe czy jak znajdę ten post za trzydzieści lat, za ostatnie 50 groszy (centów?), to czy nie zaśmieję się sobie w twarz odbitą w terminalu internetowym na jakimś dworcu, samotny i bezdomny. ;-]

4. czy boisz się śmierci?
Oczywiście, że tak. Czasem bardziej niż zwykle. Ale na co dzień o niej nie pamiętam i tak jest mi dobrze.

5. co chciałbyś powiedzieć młodszemu (o kilka lat, miesięcy, nieważne) Pasażerowi, gdybyś mógł przekazać mu jedną rzecz, której nauczyłeś się za późno a która mogłaby pomóc wtedy?
Ludzie nie są tak ważni jak ludzie gadają.
I przygotowujże się na Współczesną, gnoju.

Edit.
Ostatnio zmieniony przez Pasażer 2010-03-30, 09:25, w całości zmieniany 1 raz  

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-03-30, 09:31   
   Polecający: Paulinaaa

1. Dlaczego płyty CD mienią się kolorami tęczy?
2. Po co sa chmury na niebie?
3. Zebra ma białe paski na czarnych czy odwrotnie?
4. Dlaczego kot z psem sie nie lubia?
5. Dlaczego cebula wyciska łzy?
6. Dlaczego sraczka przychodzi z nienacka?
7. Dlaczego kobiety lubią błyskotki?
8. Dlaczego wszystkie kobiece polskie imiona kończą się na literę a..?
9. Dlaczego kojot nigdy nie złapie strusia pędziwiatra?
10. Po co wymyślają nowe odcinki mody na sukces?

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-30, 16:18   

1. Dlaczego płyty CD mienią się kolorami tęczy?
Żeby było ślicznie?

2. Po co sa chmury na niebie?
Żeby w Anglii mogła być piękna pogoda.

3. Zebra ma białe paski na czarnych czy odwrotnie?
Biała w czarne, kwestia maskowania własnej jednobarwnej tożsamości w tym anty-ksenofobicznym świecie.

4. Dlaczego kot z psem sie nie lubia?
Bo nie mogą się dogadać. Jak ludzie.

5. Dlaczego cebula wyciska łzy?
To składnik jej skomplikowanego charakteru. Cudowne warzywo.

6. Dlaczego sraczka przychodzi z nienacka?
Bo wszystko co dobre znienacka się kończy? Na tym chyba polega urok sraczki zresztą.

7. Dlaczego kobiety lubią błyskotki?
Kobiety od dawien dawna miały wiele wspólnego z ptakami.

8. Dlaczego wszystkie kobiece polskie imiona kończą się na literę a..?
Żebyśmy nie musieli, jak Amerykanie chociażby, popełniać licznych gaf patrząc na imię i mając wątpliwości co do płci podpisanej/opisanej osoby.

9. Dlaczego kojot nigdy nie złapie strusia pędziwiatra?
Bo po co zarzynać kurę znoszące złote jajka?

10. Po co wymyślają nowe odcinki mody na sukces?
Bo ludzie przy tym umierają ze starości. Moja przyszywana prababcia na ten przykład. Coś w tym serialu musi być. Sam czasem żałuję, że nie mam telewizora od kilku lat.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-03-30, 18:53   

1) lubisz konie?
2) uwazasz, ze The Stooges mieli wplyw na rozwoj przemyslu muzycznego?
3) wciagasz serial "Dom"?
4) dlaczego pastafarianizm nie jest popularny w naszym religijnym kraju?
5) uwazasz socjotechnike za przydatna rzecz?
6) dlaczego Kubus Puchatek byl zabojca Kennedy'ego?
7) gdybys mogl/chcial napisac ksiazke, od kogo nie chcialbys podswiadomie zzynac?
8) libertarianizm - mrzonka czy sluszna idea
9) ktory Python to ulubiony Python?
10) masz racje?

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-31, 04:01   

1) lubisz konie?
Nie bardziej i nie mniej niż inne zwierzęta.

2) uwazasz, ze The Stooges mieli wplyw na rozwoj przemyslu muzycznego?
Bez bicia przyznaję się, że nie wiem.

3) wciagasz serial "Dom"?
Nie.

4) dlaczego pastafarianizm nie jest popularny w naszym religijnym kraju?
Bo nasz kraj, wbrew pozorom (liberalna partia u władzy i takie tam) liberalny raczej nie jest.

5) uwazasz socjotechnike za przydatna rzecz?
Nawet bardzo. Co nie oznacza, że popieram. A także nie oznacza, że potępiam.
Tak, bardzo.

6) dlaczego Kubus Puchatek byl zabojca Kennedy'ego?
Nawet nie chcę tego wiedzieć.

7) gdybys mogl/chcial napisac ksiazke, od kogo nie chcialbys podswiadomie zzynac?
Od Chandlera.

8) libertarianizm - mrzonka czy sluszna idea
Ciekawa mrzonka pachnąca słuszną ideą.

9) ktory Python to ulubiony Python?
Cleese.

10) masz racje?
Miewam.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-04-12, 08:15   

Pasażer, wybierz następną osobę i napisz mi albo Sol na PW kogo zaszczycisz tym miejscem ; )

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi