• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Colorblind
2009-05-17, 00:45

Ocena użytkownika
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
20%
 20%  [ 1 ]
7
20%
 20%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
20%
 20%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
20%
 20%  [ 1 ]
1
20%
 20%  [ 1 ]
nie potrafię określić
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2009-05-15, 14:48   
   Polecający: Ptaq

Cytat:
1. Dlaczego wydaje mi się, że gdybym nie wybrała Cię do PWP, to zasady tej zabawy nie uległyby zmianie?

Może dlatego, że nie mialem nigdy czasu się przyjrzeć dokładnie jak wszystko się w tym dziale toczy, a jak już zostałem wybrany - przyjrzałem się ostatnim tematom, wcześniejszym tematom i tym na początku... potem zestawiłem to z zasadami no i postanowiłem coś zrobić by jakość tematów poprawić.

Cytat:
2. Czy zmienisz je 'na powrót' po zakończeniu Twojego przesłuchania?

Na chwilę obecną nie - chciałby zobaczyć jak inni będą skupiać się na odpowiadaniu na 10 pytań.

Cytat:
3. Dlaczego 'przekolorowiłeś' logo Sofii i teraz Sol ma na nim podbite oko (w literce R), Ty jesteś szary, a tło nie jest białe?

Starałem się na tyle obrobić fotkę - by była jak logo, cóż grafikiem nie jestem może dlatego nie wszystkim się podoba obecna forma, białe tło przez chwilę było i 'kipesko' wyglądało.

Cytat:
Teraz jest spory zastój na forum. Czy nie sądzisz, że mógłbyś wykorzystać ten czas i się wdrożyć, zwłaszcza że 'stałych' użytkowników nie jest wielu i na pewno mógłbyś to wszystko ogarnąć? Bywanie tu chociaż raz dziennie jest chyba wykonalne?

Staram się, zobaczymy co z tego wyjdzie bo zbliża się sesja i zobaczymy co to będzie. W każdym razem obiecuję, że 1 raz powinienem być.

Cytat:
1. Kim jestes ? (w pelni zdaje sobie z trudow odpowiedzi na to pytanie)

Pracującym studentem :) We wcześniejszych pytaniach trochę już o sobie pisałem, myślę, że dobrze uzupełniło by to odpowiedz na powyższe pytanie.

cdn.
(chwilkę wolną miałem w firmie, to, żeby nie było wszedłem tu na FN i odp. ) postaram się wieczorem odpowiedzieć na resztę.

Cytat:
3. Czy zrozumiałeś pytanie, które zadał Ci bro:

Nie, jak pisałem wcześnie: to pytanie mnie przerosło, a aż tak stwierdziłem, że nie będę zgłębiać tego tematu - może dla tych co by trochę terminologie poznali było by to proste pytanie, dla mnie obecnie jest niezrozumiałe i dlatego na nie nie odp.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-05-15, 17:38   

1. Jakich zespołów słuchasz?
2. Myślisz że wyjdziemy z filtra?
3. Kiedy wpadniesz do RT?
4. Lubisz naszych modów?
5. A kogo zdązyłeś tu już znielubić?
6. Ile powinien ważyć prawdziwy mężczyzna?
7. Co sądzisz o garbieniu sie?
8. Lubisz Danmleko?
9. A lubisz mielone?
10. Metal czy hiphop?

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2009-05-15, 18:41   
   Polecający: Ptaq

Cytat:
2. Co cenisz najbardziej w forumowiczach ?

U każdego z forumowiczów który ma już min. kilka(naście) postów wypisanych może jakieś dobre słowo może bym powiedział. Ale co konkretnie to już kwestia indywidualna, a ogółem - nie umiem stwierdzić.

Cytat:
3. Jak widzisz forum w przyszlosci ?

Szczerze mam kilka pomysłów, ale w którym kierunku to się rozwinie nie wiem. W każdym razie chciałbym by za kilka lat można było powiedzieć, że jest to jedno z najstarszych tego typu forów w Polsce.

Cytat:
4. Co preferujesz : makaron czy ziemniaki i dlaczego?

Zależy do czego - jedząc rosół, nie wyobrażam sobie z ziemniakami. Natomiast np. jedzenie spaghetti z ziemniakami jest jak rosół z ziemniakami. Więc tu nie da się stwierdzić. Ogólnie jak bym miał np. by czegoś miałbym nie jeść na korzyść tego drugiego - to chyba poszedł bym w stronę makaronu - bo z wieloma zupami go można jeść a i z mięsem na siłę też się zje, choć aż tak jak z ziemniakami to nie będzie smakować.

Cytat:
5. Jakich slow naduzywasz ?

Słów twierdzących. Kiedyś zbyt często rozmawiając używałem "no". Teraz jadąc do klienta nie wypada tak mówić więc nadużywam "dokładnie". Takie jakieś złe nawyki.

Cytat:
6. Czego nie cierpisz ponad wszystko ?

Pytanie rzeka - stwierdziłem, że napiszę coś co pierwsze przyjdzie mi do głowy, na początku pomyślałem "chamstwa" - ale to w pewnych sytuacjach nie jest aż tak straszne drugie co mi przyszło do głowy to... jako że mam jasną karnację, nie cierpię się zbyt opalić gdy skóra zamiast robić się brązowa, w moim przypadku robi się czerwona, potem trzeba się kremować, szystko lepkie... ble.. tego na pewno nie cierpię (choć stwierdzenie ponad wszystko jest tu lekkim nadużyciem).

Cytat:
7. Jak brzmi Twoja dewiza/motto ?

Takiego jakiegoś specjalnego nie mam - z czasów szkolnych może w ramach spotkania ze znajomymi dla żartu używam "wszystko ale chamstwa nie zniese..."

Cytat:
8. Czy istnieje cien szansy na powrot do szerokiego ustawienia forum jak w tym czerwonym szablonie w przeszlosci ?

W obecnym szablonie nie, poza tym kiedyś rozdzielczości ekranów nie były takie duże - teraz na mon. 22 cali trzeba by było niemal ruszać głową by czytać je. Niektórzy faktycznie lubią to, ale ogólnie rozciąganie na 100% szerokości jest raczej nie praktyczne.

Cytat:
9. Co wzbudza w Tobie mnie obsesyjny lęk ?

Rozumiem, że nie miało być tam "mnie". Co wzbudza we mnie lęk obsesyjny? Hmm.. nie mam chyba niczego takiego - czego się obawiam już pisałem, ale w skrócie powtórze, ze na chwilę obecną/najbliższa - to tego, że nie wyrobie się z pracą licencjacką. A na dłuższą, że jak na rynku zmniejszy się zapotrzebowanie na usługi jakie zawodowo oferuje to może będzie trzeba się przebranżawiać.

Cytat:
10. Jaka jest główna cecha Twojego charakteru ?

Zbyt ciężkei pytanie - kojarzy mi się coś o pytanie na które odpowiedziałem, że w zależności kto na mnie patrzy - jak osoba z którą utrzymuję kontakt koleżeński - rozrywka, imprezy itd. zupełnie inaczej mnie będzie postrzegać jak osoba która ma kontakt ze mną w firmie.
Tak więc tu są raczej tak cechy bez większego uzasadnienia: solidność, poczucie humoru. A i tak i każde pasuje na "główną" i każe nie pasuje...

Cytat:
1. Czytałeś swoje odpowiedzi przed wysłaniem?

Tylko co niektóre - przyznaje się, że mogą być mało składne - ale zawsze jak odpisuję to albo jest godzina ok. północy - albo zaraz po pracy i szczerze, to staram się skupiać nad odpowiedziami, ale znów nie traktuję tego tak, że musi być w 100% pięknie, ważne by dało się zrozumieć całokształt wypowiedzi.

Cytat:
2. Uważasz, że są one pełniejsze, sensowniejsze i bardziej wartościowe, niż gdybyś odpowiadał na kilkanaście/kilkadziesiąt pytań zadawanych przez każdego użytkownika?

Tak uważam, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że będą użytkownicy którzy zarówno odp. na 30 pytań jak i 300 będą odpowiadać kilkoma wyrazami i patrząc na takie osoby nie będzie widać poprawy jakości. Ale liczę, że znajdą się osoby które z ilości zrobią jakość. Czas pokaże.

Cytat:
4. Uważasz, że Web 2.0 jest przereklamowane?

Nie - jest to przyszłość internetu, choć fakt faktem, że teraz ma swoją ładną nazwę - reklamę, w środowisku webmasterów/firm webmasterskich jest to przy wielu projektach karta przetargowa. Mogę powiedzieć, że dobrodziejstwo web2.0 jest trochę nadużywane, ale ogólnie raczej nie nazwał bym tego przereklamowaniem.

Cytat:
5. Krówki – wolisz kruche czy mordoklejki?

Te drugie :) choć szkoda, że ciężej takie kupić i szybko przekształcają się w kruche...

Cytat:
6. Zaglądasz do słownika, kiedy masz styczność ze słowami, których dotąd nie znałeś, czy raczej robisz mądrą minę i udajesz, że wiesz, o co chodzi?

Do słownika raczej nie, chyba teraz era google/wikipedia. O ile bardzo potrzebuję i coś mnie zaintryguję to wtedy sprawdzam, ale jeżeli kontekst jest nieciekawy to często nie rozwijam swojego słownictwa, nie mam takiej manii "uczenia się wszystkiego". A z tym, że udaję, że czegoś nie wiem - w większości przypadków raczej przyznaję, że nie rozumiem czegoś - ew. jak jest jakieś spotkanie bieznesowe a ktoś (druga strona) wkuła całą teorie, a ja powiedzmy umiem coś od strony praktycznej i ktoś widać tak trochę dla "szapnu" rzuca słownictwem typowo książkowym - to nieraz trzeba przytaknąć i udać, że też są nam te terminy znane - choć to jest ogólnie tendencja biznesowa - przytakiwanie.

Cytat:
7. Co sądzisz o Ruby on Rails? Jakieś doświadczenia? Dokonania?

Nie posiadam żadnych, niestety programowaniem się nie zajmuję. Hobbistycznie PHP i MySQL ogarniam w średnich-podstawach, ale nie ma czym się chwalić.

Cytat:
8. Co sądzisz o dekonstrukcjonizmie?

"stanowiąc rdzeń tzw. postmodernizmu" - tyle tylko ode mnie a i to jest z google zaciągnięte, by cokolwiek napisać. Nie zgłębiłem tego pojęcia.

Cytat:
9. Słuchasz Farben Lehre?

Kiedyś trochę słuchałem, nawet byłem na 3-4 koncertach przy okazji jakiś festiwali. Może być :)

Cytat:
10. Mieścisz się w średniej krajowej co do ilości przeczytanych w ciągu roku książek, zaniżasz ją czy zawyżasz?

Szczerze, nie wiem jaka jest ta średnia - ja czytam typowo pod firmę/naukę - całych książek rocznie może z 4-5, a we fragmentach (licze takie min. kilkadziesiąt stron) to z 20-30. Ciężko powiedzieć.

No i znów tel. zadzwonił i muszę przerwać, cdn.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi