• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2011-09-21, 19:20

Ogólna ocena użytkownika
10
33%
 33%  [ 2 ]
9
16%
 16%  [ 1 ]
8
33%
 33%  [ 2 ]
7
16%
 16%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Nie umiem określić
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-09-17, 18:50   Starrk

Wiecie, co z nim zrobić!

:PP

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-09-17, 18:52   

No eeej [2]

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-09-17, 18:59   

1. czy o coś ci znowu chodzi, czy jesteś nieprzyjemny tak dla zasady?
2. dlaczego mózg nie spada na oczy?
3. co jest na końcu tęczy?
4. a po śmierci?
5. wiesz, że cię lubię?
6. jakie ciekawe filmy ostatnio oglądałeś?
7. idziesz na wybory? dlaczego?

Starrk  

Wysłany: 2011-09-17, 20:17   

Martina napisał/a:
1. czy o coś ci znowu chodzi, czy jesteś nieprzyjemny tak dla zasady?
2. dlaczego mózg nie spada na oczy?
3. co jest na końcu tęczy?
4. a po śmierci?
5. wiesz, że cię lubię?
6. jakie ciekawe filmy ostatnio oglądałeś?
7. idziesz na wybory? dlaczego?

1. Nie jestem nieprzyjemny. To, że nie zapodaję ci fajnych zespołów na gg, nie świadczy o moim byciu nieprzyjemny, jeno o tym, że albo nie słucham ostatnio niczego co wg mnie wpasowałoby w twój gust, albo o tym, że wiem, że nie masz neta, więc i tak nic ci po linkach. Poza tym, nie bywam niemiły wobec ciebie dla zasady, tylko z pewnych powodów, o których dobrze wiesz, choć udajesz czasem, że nie.
tl;dr: nie jestem niemiły.

2.Bo nie może, jest to niemożliwe anatomicznie. No chyba, że wziąć pod uwagę sytuację, gdy czaszka twoja (lub czyjaś inna) zostaje rozwalona przez coś i wtedy mózg jak najbardziej może spaść ci na oczy. [/puma1717 mode]

3.Wg niektórych irlandzki skrzat z garnkiem złota, wg innych kraina pełna homoseksualistów... wg mnie? Chyba jednak wolałbym spotkać krasnala z garnkiem złota. Heteroseksualnego. Nie żebym miał coś do gejów, ale czułbym sie po prostu bezpieczny wtedy.

4.Wieczny odpoczynek, wieczne lenistwo, wieczne spanie. Wieczny relaks... wyłania się z tego swoista fascynacja śmiercią, ale nie mam myśli samobójczych jak na razie.

5.Tak, słyszałem tę opinię wielokrotnie. Czasami wierzę, czasami myślę, że jednak trollujesz.

6.Żadnych fajnych, żadnych. Ostatnio posucha jest straszna u mnie jeśli chodzi o fajne filmy. Oczywiście nie twierdzę, że takich nie kręcą, ale po prostu nie mogę trafić na nic co by mną potrząsnęło w ten czy inny sposób. W sumie "Przychodzę z deszczem" nie był taki zły, choć na siłę imo pokręcony. Ale fajnie było uslyszeć dzwięki "Climbing up the walls" w środku filmu, tak przysłowiowo OUT OF FUCKIN' NOWHERE.

7.O ilę będę w Gorzowie w owy weekend. Nie za bardzo chce mi się specjalnie ganiać za papierkiem do głosowania w innym mieście. Aż tak bardzo mi nie zależy, zresztą cokolwiek bym nie wybrał i tak bede miał przeświadczenie że to wybór chybiony.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-09-17, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  

Martina  

Wysłany: 2011-09-17, 20:27   

8. dlaczego zaniżyłeś wartość naszej znajomości do poziomu dawania/nie dawania linków do fajnych zespołów na gg? :dontgetit:

Starrk  

Wysłany: 2011-09-17, 20:32   

Martina napisał/a:
8. dlaczego zaniżyłeś wartość naszej znajomości do poziomu dawania/nie dawania linków do fajnych zespołów na gg?

8. "Jestem czarnych piehdolonym chuiem". Nie wiem, tak po prostu jest rzecz pierwsza jaka mi przyszła do głowy. Dodać mogę, że nie ślę ci smsów, bo trochę głupio mi wydawać fortunę na smsy za granicę. A tak poza tym, to chyba jestem raczej miły.

Martina  

Wysłany: 2011-09-17, 20:49   

9. czy zdajesz sobie sprawę, że sms na polski numer kosztuje nadawcę tyle samo, co sms w kraju, niezależnie od tego, gdzie znajduje się odbiorca?

(zresztą, iebać to.)

Starrk  

Wysłany: 2011-09-17, 20:51   

Martina napisał/a:
9. czy zdajesz sobie sprawę, że sms na polski numer kosztuje nadawcę tyle samo, co sms w kraju, niezależnie od tego, gdzie znajduje się odbiorca?

9. Teraz już zdaję.

E: Man, rzeczywiście.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-09-17, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

Księżycowa  

Wysłany: 2011-09-17, 22:02   

1. Słońce czy Księżyc?
2. Jaką rolę w Twoim życiu odgrywa wyobraźnia?
3. Wierzysz w anioły?
4. Co najbardziej cenisz sobie w innych ludziach?

Katharsis  

Wysłany: 2011-09-17, 22:31   
   Polecający: Lewiatan

1. co lubisz w iwrestledabearonce?
2. jak bardzo opłaca się studiować geologię? dlaczego?

jestem  

Wysłany: 2011-09-17, 23:28   

Istnieje coś, na czym Ci naprawdę zależy? Tak naprawdę naprawdę? (Nie usatysfakcjonuje mnie odpowiedź tak lub nie).

Starrk  

Wysłany: 2011-09-18, 00:55   

Księżycowa napisał/a:
1. Słońce czy Księżyc?
2. Jaką rolę w Twoim życiu odgrywa wyobraźnia?
3. Wierzysz w anioły?
4. Co najbardziej cenisz sobie w innych ludziach?

1. Chyba jednak księżyc. Bez popadania w zbyt wielką mroczność i takie tam inne, myślę, że jednak księżyc ma w sobie więcej klimatu i czaru niż słońce. Nie to, że nie lubię słońca, ale przez te wszystkie lata zrobiło się jakieś takie pospolite i znane na wylot, pomimo tego, że potrafi zauroczyć pięknym wschodem czy zachodem. Ale dopiero zaskoczy za parę mld lat jak zacznie świrować. A księżyca to się na codzień jednak nie widuje.

2.Bardzo dużą. Jako, że w wyobraźni potrafię zrobić i dokonać więcej, wiec często korzystam z tej możliwości, lubię sobie układać fikcyjne życie w najróżniejszych konfiguracjach, zdarzenia i różne wersje tego co ma mnie spotkać jutro/pojutrze/kiedyś tam. Kiedyś przed snem zawsze wymyślałem fantastyczne światy i przygody... teraz już imaginacja nie ta co kiedyś, ale mam taki swój świat wyobrażony, do którego często wracam. Taki trochę książkowy, fantastyczny z określonymi postaciami, miejscami, które zawsze powracają w rozmyślaniach. Trochę to może dziecinne, no ale.

3.W Boga nie wierzę, więc chyba i anioły też wypadają przy tym z gry. Jakoś nie mam przeświadczenia, że ktoś nade mną czuwa. Czy to stary facet z brodą, czy to piękna blondynka ze skrzydłami. Chociaż ta ostatnia możliwość byłaby całkiem miła.

4.Hmmm... poczucie humoru chyba. Nie wiem, nie mam jednej takiej upodobanej cechy, która by automatycznie kogoś skreślała czy podnosiła w mojej hierarchii.

Katharsis napisał/a:
1. co lubisz w iwrestledabearonce?
2. jak bardzo opłaca się studiować geologię? dlaczego?

1. Za muzykę, hyhy. Za co cenię? Przede wszystkim za umiejętność zróżnicowania swoich kompozycji, za to że dużo się dzieje w ich utworach. Co chwila zamiana tempa, zmiana melodii, jakiś szalony pomysł. Za to, że grają z jajem, bo to taki metalcore nie do końca poważny. No i za wokal, bo jednak do takiej muzyki preferuję kobiece krzyki... gdy facet drze się w wysokich rejestrach co jest często spotykane w tych okolicach muzycznych, to jednak coś we mnie się krzywi z niechęcią.

2.Niektórzy twierdzą, że bardzo się opłaca, bo można dostać posadę dobrze płatną (płace są dla mnie tajemnicą jednakże), jako geolog przy odwiertach czy w kopalniach. Ten majaczący na horyzoncie gaz łupkowy też może podnieść atrakcyjność geologii w najbliższym czasie. Może. Z drugiej strony, absolwenci różnie się wypowiadają na temat dostępności pracy... ale to jak po większości kierunków, 2 osoby znajdą posadkę w takim KGHiM- ie, a osiem będzie pracować poza zawodem.
Sam, po wielu praktykach mam przeświadczenie, że bardziej opłacało się iść na jakieś mocniej inżynierski kierunek, maszyny, takie sprawy. Bo na kopalni jest jeden geolog, a koordynatorów, majstrów i innych fachmanów powiedzmy dwudziestu. Wiadomo, nie ten prestiż co bycie geologiem, ale chyba nie o prestiż chodzi.

jestem napisał/a:
Istnieje coś, na czym Ci naprawdę zależy? Tak naprawdę naprawdę? (Nie usatysfakcjonuje mnie odpowiedź tak lub nie).
Dowaliłaś. Ehh... nie jestem typem chłopca, który ma wielkie cele, szczytne ideały, ale bardzo cenię sobie rodzinę. Nie tą daleką, jakieś ciotki, kuzynki brata dziadka i inne tego typu pierdy, ale tą najbliższą. Jestem mocno rodzinnym kolesiem i to właśnie taki rodzinny spokój i cieple domowe ognisko jest czymś co bym chciał osiągnąć w życiu.
Chyba dobrze zrozumiałem pytanie, mam nadzieje.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-09-18, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-09-18, 14:40   

Czy moda [wiadomo, głównie chodzi o damską i w wydaniu tzw. wielkich projektantów] może być/jest formą sztuki?

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Starrk  

Wysłany: 2011-09-18, 16:19   

Kerosine napisał/a:
Czy moda [wiadomo, głównie chodzi o damską i w wydaniu tzw. wielkich projektantów] może być/jest formą sztuki?
Oczywiście, jak każda forma wyrażenia siebie. Trzeba mieć zresztą wiele talentu, zmysłu artystycznego, by niektóre rzeczy zaprojektować... a i prawdziwe dzieła sztuki czasem z tego wychodzą.

jestem  

Wysłany: 2011-09-18, 19:57   

Cały dzień poza domem gdy jest słonecznie czy może cały dzień w domu gdy jest deszczowo?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi