• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Top_Secret  

Wysłany: 2009-01-14, 13:29   

dla mnie to jest coś cudownego.
Nieograniczona ilość smów do sieci za 3 zł miesięcznie.
Rozmowy bez limitu do wybranej osoby za 24 godziny - 1,50zł lub 30 dni- 10zł
Nareszcie karta za 30zł spokojnie mi wystarcza, a nawet zostaje jeszcze kasa na następny miesiąc ;) Większość moich znajomych ma w plusie więc mogę smsować swobodnie i nie muszę sprawdzać ile mi jeszcze zostało na koncie ;)

Izabella  

Wysłany: 2009-01-29, 15:01   

Ja uzywam zamiennie z Simplusem.Teraz mam 2 telefony wiec jest mi łatwiej.Zreszta wracajac do Simplusa mozna rozmawiac z jedna osoba znowu za free.

Karmel 

Wysłany: 2009-01-29, 21:02   

coś jest w tych darmowych rozmowach. jednak brak limitów to to, co chyba każdemu w dzisiejszych czasach jest potrzebne. takie poczucie wolności to taki mam wrażenie cel wszystkich. brak barier... o to chodzi.

xdreadx  

Wysłany: 2009-01-30, 11:16   

36i6 nie dziala na zasadzie mixa na karte? ze trzeba konkretna liczbe doładowan i tak dalej? tylko od razu ile chce to sobie doładuje tak jak np orange pop itp? od jakiegos czasu zastanawiam sie nad tą oferta... a i jeszcze. jakie sa stawki doładowań bo sie nie orientuje, a strona 36i6 tnie sie i wiesza niemiłosiernie takze pytam tu.

maziol  

Wysłany: 2009-02-02, 13:29   

polecam wszystkim sam naleze do tej sieci dziala bez zarzutow

Izabella  

Wysłany: 2009-02-02, 15:57   

Karmel napisał/a:
coś jest w tych darmowych rozmowach. jednak brak limitów to to, co chyba każdemu w dzisiejszych czasach jest potrzebne. takie poczucie wolności to taki mam wrażenie cel wszystkich. brak barier... o to chodzi.

Oj tak ,w dzisiejszych czasach zdecydowanie jest bardzo potrzebne,zwłaszcza ze echa kryzysu odbiły sie na naszych portfelach...A taki Simplus mysli pozytywnie.

Karmel 

Wysłany: 2009-02-05, 21:22   

zapewne nie tylko simplus, ale póki co jest to chyba najbardziej utożsamiająca się z kryzysem promocja jeśli można tak rzec.

xdreadx  

Wysłany: 2009-02-07, 00:45   

ha, w koncu kupiłam i jestem niesamowicie zadowolona.

Karmel 

Wysłany: 2009-02-09, 21:37   

xdreadx napisał/a:
ha, w koncu kupiłam i jestem niesamowicie zadowolona.

w sensie Simplusa właśnie? no cóż. wiele osób ma odmienne zdanie zapewne, ale ja też raczej należę do tych zadowolonych ;)

xdreadx  

Wysłany: 2009-02-10, 16:20   

w sensie 36i6. nie wiem co tu marudzić. moze tyle co rozmowy do innych sieci nie powalają ale to i tak ok patrzac na konkurencje. nielimitowane sms'y i kasa z reklam to swietny pomysł ;]

Karmel 

Wysłany: 2009-02-10, 19:16   

36i6 to wg mnie najbardziej zakręcona i innowacyjna oferta ostatnich lat, ale jakoś chyba właśnie przez to (a może również przez jakiś rodzaj przyzwyczajenia) nie przeszedłem do niej. Jednak czasem każdemu udziela się lęk przed nowością. W tej chwili sprawdzony simplus góruje :)

Izabella  

Wysłany: 2009-02-11, 14:16   

Karmel napisał/a:
36i6 to wg mnie najbardziej zakręcona i innowacyjna oferta ostatnich lat, ale jakoś chyba właśnie przez to (a może również przez jakiś rodzaj przyzwyczajenia) nie przeszedłem do niej. Jednak czasem każdemu udziela się lęk przed nowością. W tej chwili sprawdzony simplus góruje :)

36i6 to dobra oferta ale z tego co czytałam chetniej jest kupowana przez młodziez ,moze własnie ze wzgledu na mozliwosc odsłuchiwania reklam.Ale ja tez jakos bardziej jestem skłonna isc za simplusem.

parkman  

Wysłany: 2009-02-11, 17:17   

36i6 ma mój brat, ja natomiast śmigam na mixplusie. Teraz jak widzę na stronie plusa prym wiedzie oferta musicpack. W sumie to nie głupie jest bo telefony zastępują obecnie przenośne odtwarzacze muzyki, a tam mamy za grosze możliwość pobierania muzyki.

kordian 

Wysłany: 2009-02-11, 20:00   

Plus robi tu akurat dobrą robotę z rozpowszechnianiem legalnej muzy. Pytanie czy ludzie będą z tego korzystać czy nadal P2P i kabelkiem na kartę MicroSD :)

Karmel 

Wysłany: 2009-02-12, 18:27   

fakt, cała ta sprawa z muzodajnią jest fajna. jeszcze nie korzystałem przyznam, bo o ile się nie mylę, to dla simplusa jest trochę drożej niż dla posiadaczy abonamentu, ale generalnie jest to jedna z najtańszych możliwości zakupu legalnej muzyki (jeśli nie najtańsza), tak więc popieram. znając życie sprawa będzie się rozwijać, będzie taniej i więcej muzy, więc warto obserwować tę platformę. niemniej tylko dla niej nie przejdę z simplusa na abo ;)

Odpowiedz do tematu