• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Sol
2010-10-24, 09:56
Autor Wiadomość

Justyk  

Wysłany: 2011-08-05, 12:20   

Kerosine napisał/a:
Amy_nr7 napisał/a:
Ja jestem za T-mobile

Tfu...! Na psa urok; za żadne skarby bym do T-Mobile nie przeszła :/

Fakt faktem zaczęli mieć nie najgorsze oferty. Ale słaby zasięg... przynajmniej w moim regionie.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-08-05, 12:21   
   Polecający: Paulinaaa

Kerosine napisał/a:
Tfu...! Na psa urok; za żadne skarby bym do T-Mobile nie przeszła :/
Ja tak samo, to jest Po prostu Era ze zmienionym logo, a poza tym mają nadal słaby BOK, niejasne umowy i w ogóle lubią sobie podymać swojego klienta.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-05, 12:24   

Tak jest :P Zwłaszcza to ostatnie... tfu!!

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Justyk  

Wysłany: 2011-08-05, 12:28   

Co nie zmienia faktu, że momentami mają lepszą ofertę od Orange.

Kerosine  

Wysłany: 2011-08-05, 12:30   

No, momentami to i Orange ma lepszą ofertę od nich... :>

Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-08-05, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  

Justyk  

Wysłany: 2011-08-05, 12:32   

Kilku moich znajomych ma T-mobile i nie narzekają. Ja nigdy nie miałam to walczyć nie będę :P

Ale i tak najbardziej podoba mi się Play a potem Plus..

Kerosine  

Wysłany: 2011-08-05, 12:35   

Play jest w tej chwili mym najpoważniejszym kandydatem na dostawcę mobilnego Internetu, gdy już dotychczasowa umowa dobiegnie końca :)

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-08-05, 12:36   
   Polecający: Paulinaaa

Na dzień dzisiejszy mają lepszą ofertę prepaidową od Orange, ale i tak bezapelacyjnie wszystkich wymiata Play.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-08-05, 15:49   

Ja mam Orange na kartę i mi starcza. Bo telefon mam głownie do słuchania muzyki, gdyż kolegów nie mam żeby do nich dzwonić.
Obecnie taryfa Orange Free, bo dają za doładowanie milion tysięcy kb darmowego neta, co mi ratowało tyłek w bezinternetowym akademcu przez cały zeszły rok akademicki. Chwilę miałem jakąś inną taryfkę (Orange One?) by mieć tanie smsy, ale ostatnio zapotrzebowanie to znikło, wiec wróciłem do free. Teraz mam necik na komóreczce i korzystam z niego jak ten "normalny" padnie na chwile. Takim nołlajf, ha.

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-08-05, 23:25   
   Polecający: Wujek Google

No cóż, co do Play...

NIE WIEM CZY TO PRAWDA, ale... Słyszałem plotki, iż Play niedługo odpadnie. Dawno, dawno temu Play zgłosiło się do Orange i Ery o udostępnienie nadajników. Te odmówiły. Plus się zgodził, ale ugadał się z innymi sieciami, iż do Play będzie drogo, by szybko Play wyeliminować. Ci się zgodzili i Plus udostępnił Playowi nadajniki.
Play PODOBNO zwleka z zapłatą za wynajem nadajników i to całkiem sporą sumkę, dlatego też Plus wyłącza im po jednym nadajniku i Play, które kiedyś chwaliło się genialnym zasięgiem, owy zasięg traci.
To tylko plotki od znajomego z branży GSM.

: )

Justyk  

Wysłany: 2011-08-06, 00:10   

yaku napisał/a:
No cóż, co do Play...

NIE WIEM CZY TO PRAWDA, ale... Słyszałem plotki, iż Play niedługo odpadnie. Dawno, dawno temu Play zgłosiło się do Orange i Ery o udostępnienie nadajników. Te odmówiły. Plus się zgodził, ale ugadał się z innymi sieciami, iż do Play będzie drogo, by szybko Play wyeliminować. Ci się zgodzili i Plus udostępnił Playowi nadajniki.
Play PODOBNO zwleka z zapłatą za wynajem nadajników i to całkiem sporą sumkę, dlatego też Plus wyłącza im po jednym nadajniku i Play, które kiedyś chwaliło się genialnym zasięgiem, owy zasięg traci.
To tylko plotki od znajomego z branży GSM.

: )

A bardzo możliwe...

Chociaż Orange też redukuje nadajniki... o zgrozo w samym centrum Wawy zasięgu nie mają...

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2011-08-06, 00:14   

Jeśli to z Play to prawda to dla mnie dość niedobrze... ostatnio to prawie wyłącznie Play używałem i niewygodnie będzie mi powracać do Ery, która w międzyczasie stała się T.Mobilem, chociaż numer ciągle mam żywy :\

Justyk  

Wysłany: 2011-08-06, 00:31   

Też mam Play. A właśnie... coś mi się przypomniało.. ostatnio Play zaczęło działać na nadajnikach pomarańczowych, więc może się dogadali?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-08-06, 09:13   

yaku napisał/a:
Plus się zgodził, ale ugadał się z innymi sieciami, iż do Play będzie drogo, by szybko Play wyeliminować.
bullshit. o tym, ile kosztuje połączenie do Play, decyduje Play i Urząd Komunikacji Elektronicznej. twoj operator, jakikolwiek by nie był, płaci za twoje połączenie do innej sieci operatorowi, do którego dzwonisz. Play w porozumieniu z UKE zażyczył sobie taką a nie inną stawkę, na początku głównie na rzecz budowania własnej infrastruktury telekomunikacyjnej, a później po prostu tak zostało.. inni operatorzy guzik mają do gadania, tyle muszą płacić za połączenie zakańczane w Play Playowi, to przerzucają na swoich użytkowników część tego kosztu, proste :oczami:
radzę najpierw poczytać o czymś a później siać plotki.

Play jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce, więc nie zbankrutują na pewno jeszcze dłuuuugo.

a ja mam w nosie ile płaci ktoś kto dzwoni do mnie - ważne, że ja mam tanio do wszystkich :oczami:

Justyk  

Wysłany: 2011-08-06, 10:12   

Martina napisał/a:
yaku napisał/a:
Plus się zgodził, ale ugadał się z innymi sieciami, iż do Play będzie drogo, by szybko Play wyeliminować.
bullshit. o tym, ile kosztuje połączenie do Play, decyduje Play i Urząd Komunikacji Elektronicznej. twoj operator, jakikolwiek by nie był, płaci za twoje połączenie do innej sieci operatorowi, do którego dzwonisz. Play w porozumieniu z UKE zażyczył sobie taką a nie inną stawkę, na początku głównie na rzecz budowania własnej infrastruktury telekomunikacyjnej, a później po prostu tak zostało.. inni operatorzy guzik mają do gadania, tyle muszą płacić za połączenie zakańczane w Play Playowi, to przerzucają na swoich użytkowników część tego kosztu, proste :oczami:
radzę najpierw poczytać o czymś a później siać plotki.

Play jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce, więc nie zbankrutują na pewno jeszcze dłuuuugo.

a ja mam w nosie ile płaci ktoś kto dzwoni do mnie - ważne, że ja mam tanio do wszystkich :oczami:

To nie jest do końca tak, że to Play wybrał sobie takie stawki sam z siebie :) Ale rozwinę wypowiedź później bo teraz jestem ścigana :P

Odpowiedz do tematu