• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Sol
2010-10-24, 09:56
Autor Wiadomość

michael22  

Wysłany: 2010-06-04, 16:19   

I jak tu nie być happy skoro w Play mają teraz takie możliwości jeśli chodzi o abonament, że wow.
Ostatnio zmieniony przez michael22 2010-06-04, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  

Kaszka 

Wysłany: 2010-06-04, 16:31   

No nie wiem chyba nikt nie jest na tyle mądry żeby pisać pod postacią kilku kont jednocześnie, po prostu dobre wiadomości szybko się rozchodzą, a ludzie szukając odpowiedzi zaglądają właśnie na fora internetowe i tutaj prowadzą dyskusję na temat taki jaki ich interesuje w tym przypadku O ofercie Playa, bo wypowiadają się w wątku dotyczącym operatorów.

blibli 

Wysłany: 2010-06-05, 15:32   

Martina napisał/a:
dobra, koniec tego gadania o LongPlay, bo mi tu całkiem nowi się rejestrują

Jak dobrze rozumiem, fora internetowe to miejsce gdzie każdy może się zarejestrować w każdeej chwili wypowiedzieć swoje zdanie, chyba że się mylę. A to że oferta o której teraz wszyscy mówią LongPlay jest naprawdę dobra to się o niej mówi, bo jest o czym. Rozumiem że może Tobie wygląda to na jakiś spisek czy coś, ale bierz rzeczy takie jakie są, w szczególności te dobre.
Pozdrawiam :)

złociutek 

Wysłany: 2010-06-05, 21:51   

@ blibli zgadzam się z Tobą.
Ja mam jedno konto, że akurat dyskutuję w tym temacie a nie innym nie jest chyba czymś złym. To naturalne że mówimy o korzystnych ofertach w jakiejkolwiek płaszczyźnie, prawda ? Każdy chce za mniej mieć więcej. A jeżeli ktoś nam to umożliwia, to należy się tym dzielić Nawet jeżeli jest to promocja jogurtów w Tesco.
Ale tym razem jest to LongPlay i jego oferta :P

blibli 

Wysłany: 2010-06-07, 11:37   

Ciesze się że ktoś się za mną zgadza:D Także Longplay rządzi!!:D

michael22  

Wysłany: 2010-06-07, 12:11   

Ja też sie z Toba zgadzam blibli bo przecież po to są właśnie dyskusje aby się czegoś dowiedzieć w róznych sprawach, a w tym przypadku o ofercie LongPlay, która jest warta uwagi :)

Kaszka 

Wysłany: 2010-06-07, 12:22   

No mają dobrą ofertę szczególnie może przypaść do gustu młodym ludziom którzy potrafią racjonalnie oceniać to co się im proponuje.

blibli 

Wysłany: 2010-06-07, 13:47   

Moim zdaniem dla ludzi młodych to dobra oferta, mogą kontrolować swoje wydatki- jak dzwonią mało to beda płacić tylko zł miesiecznie, a jak wiecej to płaca tylko za to co wygadają ponad limit:)

MadBoy  

Wysłany: 2010-12-01, 19:26   

olenkaa1690 napisał/a:
ja mam od samego poczatku (6 lat) simplusa i nigdy bym go nie zamienila...doladowania za 30 zl pasuja mi bo i tak zawsze nie wystarcza mi to na miesiac :) sms mam po 1gr do osob z plusa i tanie minuty :) jesli 30 zl na miesiac jest dla Ciebie za duzo to jest 50zl na 3 miesiace...
szczerze polecam ta siec...

simplus to nie siec ;] tylko nazwa oferty na karte w plus-ie a sieć to ty masz plus :)

[ Dodano: 2010-12-01, 19:37 ]
ja w 100 % i czystym sumieniem polecam 36 i 6
Ostatnio zmieniony przez MadBoy 2010-12-01, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  

armez 

Wysłany: 2010-12-04, 13:20   Play

Ja jestem w plusie, ale bez wątpienia najlepszą ofertę ma obecnie play.
http://telon.pl

wdowiec 

Wysłany: 2011-05-30, 14:40   

Odświeżę trochę temat, bo niedługo do gry wchodzi T-Mobile :) Co sądzicie o tej sieci? Zawojuje na polskim rynku? Obecnie jestem użytkownikiem prepaidu Heyah i jestem bardzo zadowolony, mam wszystko czego mi trzeba, a nawet więcej, bo np. tak tanich rozmów międzynarodowych jakie są w Heyah nie ma nigdzie. 59gr/min w prepaidzie i 44gr/min w Mixie. Mam też Play, ale tylko żeby dzwonić do znajomych z tej sieci.

TomekWawa  

Wysłany: 2011-06-23, 10:38   

Cytat:
Odświeżę trochę temat, bo niedługo do gry wchodzi T-Mobile :) Co sądzicie o tej sieci? Zawojuje na polskim rynku?

Ja korzystam z TakTaka, czyli właśnie z T-Mobile. Na razie nic mi nie wiadomo o tym, aby w związku ze zmianą nazwy z Ery na T-Mobile planowali jakieś duże zmiany w cenach. Ja ogólnie jestem zadowolony. Za minutę płacę 29 groszy.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-06-23, 11:08   

Jeśli transformacja Ery w T-Mobile jest tylko zmianą nazwy i niewiele więcej, to ja mam ich w d**ie ;P Mają u mnie prze...chlapane za oszukańczą ofertę Internetu w telefonie komórkowym (raz) i żądanie 500-złotowej kaucji za "wypożyczenie" laptopa (dwa) ;P

Osobiście gorąco polecam Orange. Korzystam z oferty na kartę i jestem więcej niż zadowolona. Mają bardzo korzystne (well, dla mnie przynajmniej ;P) usługi dodatkowe, znacznie obniżające ogólne koszty rozmów i to one w głównej mierze decydują o takiej a nie innej opinii z mojej strony. No i jednak są liderem, co przekłada się w dość istotny sposób na infrastrukturę :/

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

LunarBird  

Tytuł: Chaos Master

Wysłany: 2011-06-23, 12:41   

Cytat:
Ja ogólnie jestem zadowolony. Za minutę płacę 29 groszy.

To niewiele trzeba, żeby cię zadowolić. Ja w Orange 1000 (TYSIĄC!) minut mogę wykupić za 12 zł, nie mam umowy, a numer mogę utrzymać za marne 50 zł na rok.
Cytat:
Jeśli transformacja Ery w T-Mobile jest tylko zmianą nazwy

A transformacja Idei w Orange nie była jedynie zmianą nazwy? T-Mobile od dawna już kontrolowała Erę, a zmiana marki to jedynie posunięcie marketingowe, by zmniejszyć koszty reklam (będą mogli emitować te same reklamy co w innych krajach nie dostosowując ich do innej marki).

"Ci, którzy nie miłują prawdy, szukają pozorów jej zaprzeczania w wielości zaprzeczających" - Blaise Pascal
Ostatnio zmieniony przez LunarBird 2011-06-23, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  

Wampirek  

Wysłany: 2011-06-23, 15:11   

Jestem w heyah i gorąco polecam tę sieć. Korzystałam z wielu sieci, jednak ta mnie najbardziej do siebie skłoniła.

Odpowiedz do tematu