• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Yenna  

Wysłany: 2015-05-24, 13:36   Jakie pakiety w sieci plus są opłacalne

Cześć. Od dawna już jestem w plusie, nie za bardzo mi sie uśmiecha zmieniać ale chciałabym sobie włączyć jakiś pakiet. Widzę,że dużo tego jest.Dodam,że większość moich znajomych oraz rodziny jest właśnie w plusie i zastanawiam się co sobie włączyć. I tak nie jest drogo jak do nich dzwonię bo cena połączenia w tej sieci nie wynosi tak dużo ;)
Co polecicie?

kajametrowska 

Wysłany: 2015-05-25, 06:26   Re: Jakie pakiety w sieci plus są opłacalne

Yenna napisał/a:
Cześć. Od dawna już jestem w plusie, nie za bardzo mi sie uśmiecha zmieniać ale chciałabym sobie włączyć jakiś pakiet. Widzę,że dużo tego jest.Dodam,że większość moich znajomych oraz rodziny jest właśnie w plusie i zastanawiam się co sobie włączyć. I tak nie jest drogo jak do nich dzwonię bo cena połączenia w tej sieci nie wynosi tak dużo ;)
Co polecicie?

Ja również mam telefon w plusie i praktycznie cała moja rodzina .Raz w miesiącu wykupuję sobie pakiet darmowe rozmowy w plusie. Płacisz tam 10 zł miesięcznie a rozmawiasz ile chcesz z 5 osobami w sieci.
Tutaj masz szczegóły:
http://www.comperia.pl/te...sie-oplaca.html
To co mi zostaje to wydaję na internet albo rozmowy do innych sieci ( zwykle i tak mi zostaje kasy bo mało rozmawiam z innymi sieciami).

Yenna  

Wysłany: 2015-05-25, 07:05   Re: Jakie pakiety w sieci plus są opłacalne

kajametrowska napisał/a:
Yenna napisał/a:
Co polecicie?

Ja również mam telefon w plusie i praktycznie cała moja rodzina .Raz w miesiącu wykupuję sobie pakiet darmowe rozmowy w plusie. Płacisz tam 10 zł miesięcznie a rozmawiasz ile chcesz z 5 osobami w sieci.
Tutaj masz szczegóły:
http://www.comperia.pl/te...sie-oplaca.html
To co mi zostaje to wydaję na internet albo rozmowy do innych sieci ( zwykle i tak mi zostaje kasy bo mało rozmawiam z innymi sieciami).

Aha. No to rzeczywiście fajny pakiet. O to właśnie mi tutaj chodziło.

A czy są jakieś pakiety na darmowe rozmowy do wszystkich sieci? Myślisz,ze to się opłaca?

kajametrowska 

Wysłany: 2015-05-26, 09:27   

Powiem Ci,ze w pakietach na darmowe rozmowy do wszystkich nie za bardzo się odrientuję ale na pewnio nie jest to takie tanie.Jeśli rozmawiasz głównie w sieci to nie ma sensu abyś taki kupowała bo musisz nastaiwc sie na koszt miesięcznie ok 30 zł. To dużo szczególnie,ze niektóre abonamentu są tańsze.

Swoją drogą to może warto byłoby wziać sobie abonament? Czasami rzeczywiście jest taniej.

Yenna  

Wysłany: 2015-05-26, 10:08   

No właśnie chyba jednak zostanę oebcnie przy karcie. Nie chciałabym brać abonamentu na 2 czy 3 lata bo jednak nie przepadam za takimi zobowiązaniami. Poza tym kiedy chcę to mogę sie przenieść do innej sieci. Tutaj jest mi jednak dobrze.

No chyba,że są abonamenty półroczne albo roczne :P Ale z tego co się orientuję to chyba takich nie ma.

kajametrowska 

Wysłany: 2015-05-27, 11:03   

Yenna napisał/a:
No właśnie chyba jednak zostanę oebcnie przy karcie. Nie chciałabym brać abonamentu na 2 czy 3 lata bo jednak nie przepadam za takimi zobowiązaniami. Poza tym kiedy chcę to mogę sie przenieść do innej sieci. Tutaj jest mi jednak dobrze.

No chyba,że są abonamenty półroczne albo roczne :P Ale z tego co się orientuję to chyba takich nie ma.

Są. Te bez telefonu. Jeśli go nie bierzesz to po prostu podpisujesz abonament jedynie na rok a to wcale nie jest jakieś tam długie zobowiązanie. Masz poza tym o wiele taniej niż na kartę bo wszystko praktycznie jest darmowe.
Półroczny abonament chyba również był ( wydaje mi się, że w play kiedyś widziałam) - na internet oraz rozmowy.Musisałabyś się teraz sama rozejrzeć jakie mają oferty.

owsiana  

Wysłany: 2015-05-28, 21:59   

Ja kiedyś miałam telefon w plusie przez wiele lat. Niestety musiałam zrezygnować z usług tej firmy. Teraz zastanawiam sie nad skorzystaniem z http://www.spikon.pl/voip/ Wydaje mi się, że telefonia internetowa to niezła alternatywa dla tradycyjnych połączeń. Na pewno pozwala na większą oszczędność nawet w przypadku połączeń międzynarodowych.

lazygirl 

Wysłany: 2015-06-26, 20:08   

Ja kiedyś też byłam w tej sieci, ale zrezygnowałam. Jednak od dłuższego czasu interesuje mnie telefonia internetowa http://www.spikon.pl/telefonia-internetowa/ Co myślicie o taki rozwiązaniu. Myślcie, że to przyszłościowa telefonia ?Sprawdzi się to u mnie za granicą ?

Rybka89 

Wysłany: 2015-10-26, 15:48   

Jeżeli chodzi o firmę- mamy podpisaną umowę z http://tprazemopinie.pl/m...jemy-winowajce/ Mamy bezprzewodowy telefon stacjonarny. Warunki są ok, rachunki również są przyzwoite.

1979Ewa 

Wysłany: 2016-02-03, 08:48   

Ja mam tel. stacjonarny w orange i też nie narzekam, ale internet to juz i stacjonarny i mobilny i od sąsiada ;)

Odpowiedz do tematu