• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Sol
2010-10-24, 09:56
Autor Wiadomość

Kaszka 

Wysłany: 2010-05-25, 08:10   

Uważam że w chwili obecnej Play ma najkorzystniejsza ofertę na rynku, wprowadzili nową ofertę zwaną LongPlay w zamach której możemy wybrać dwie propozycje - Stan Darmowy czyli nieograniczone połączenia w sieci Play przez pół roku lub Pakiet 60 minut co miesiąc do wszystkich sieci także przez pół roku i to wszystko za złotówkę z możliwością rezygnacji jeśli oferta się nam nie spodoba.
Chyba nic korzystniej nie brzmi niż ta opcja.

Izabella  

Wysłany: 2010-05-25, 14:29   

Czyli ta taryfa daje nam mozliwosc zrezygnowania z niej w kazdym momencie ?
i jest to abonament?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-05-25, 15:32   

to jest abonament, ale:
1. bez telefonu
2. tylko przy przeniesieniu numeru z innej sieci

orelka  

Wysłany: 2010-05-26, 07:26   

Bez telefonu bo można z niej w każdej chwili zrezygnować jak nam się nie spodoba, a tak musielibyśmy oddać telefon, to bez sensu, po tym pół roku już można jakąś konkretną decyzję podjąć co do operatora, ale z tego co się orientuję to maja najtaniej teraz.

Kaszka 

Wysłany: 2010-05-26, 13:22   

Zawsze sie możesz pozbyć tego abonamentu jeśli ci sie nie spodoba, dają ci na przekonanie się pół roku, więc chyba nic nie tracimy, tym bardziej że jest możliwość ograniczenia swoich wydatków za telefon

Izabella  

Wysłany: 2010-05-26, 15:52   

orelka napisał/a:
Bez telefonu bo można z niej w każdej chwili zrezygnować jak nam się nie spodoba, a tak musielibyśmy oddać telefon, to bez sensu, po tym pół roku już można jakąś konkretną decyzję podjąć co do operatora, ale z tego co się orientuję to maja najtaniej teraz.

Spoko, mysle ze fajnie to wymyslili,bo ludzie mimo wszystko nie lubia sie wiazac kiedy cos dla nich u operatora nie jest jasne...

Martina  

Wysłany: 2010-05-26, 17:13   

dla mnie jednak taki abonament za złotówkę bez telefonu to o dupę roztrzaś. ja osobiście biorę telefon na abonament ze względu na nowy aparat telefoniczny - jakbym nie potrzebowała telefonu, zostałabym przy ofercie na kartę.

orelka  

Wysłany: 2010-05-27, 07:30   

Na kartę nieraz drożej wychodzi niż na abonament, masz właśnie przykład z londplay, poza tym trzeba ciągle pamiętać aby nie zapomnieć o doładowaniu, a telefon ...sama wiesz, nie ma za darmo, spłacasz go w abonamencie często przez dwa lata. To już lepiej na jakieś raty wziąć i mieć umowę z której w każdej chwili można zrezygnować. Ale to tylko takie moje skromne zdanie :)

Martina  

Wysłany: 2010-05-27, 09:16   

orelka napisał/a:
Na kartę nieraz drożej wychodzi niż na abonament, masz właśnie przykład z londplay

nieprawda. Play Fresz wychodził mnie dużo taniej niż abonament. doładowanie za 50zł: 2000 darmowych smsów do wszystkich sieci + 50 zł na wykorzystanie na połączenia, internet itp.
orelka napisał/a:
poza tym trzeba ciągle pamiętać aby nie zapomnieć o doładowaniu
jak ci się skończą pieniądze i nie możesz dzwonić, to raczej nie zapomnisz doładować, a to jest kwestia pojścia do kiosku i pół minuty na wklepanie kodu.
ważność konta w Play Fresz przedłuża się o rok po każdym, nawet najmniejszym doładowaniu, więc nie ma strachu, że coś przepadnie.

Więc gdybym miała do wyboru abonament za złotówkę lub ofertę na kartę, raczej brałabym dalej na kartę.

kłosek  

Wysłany: 2010-05-27, 11:31   

Ja tam też wolę na abonament, znajomi, którzy mają na kartę po każdej rozmowie sprawdzają ile im środków zostało i muszą pamiętać o doładowaniu. A co do oferty Play to rzeczywiście abonament za 1zł fajna sprawa. Telefonu nie potrzebuję bo mam swój nowy, a mogę przejść ze swoim numerem i w każdej chwili można się wycofać :)

Martina  

Wysłany: 2010-05-27, 12:15   

kłosek napisał/a:
Ja tam też wolę na abonament, znajomi, którzy mają na kartę po każdej rozmowie sprawdzają ile im środków zostało i muszą pamiętać o doładowaniu.
a znajomi którzy mają abonament napieprzają ile im się podoba i potem się dziwią, że wysoki rachunek przyszedł.

w ofercie na kartę ma się większą kontrolę nad wydatkami.

Kaszka 

Wysłany: 2010-05-27, 13:20   

A jeśli masz jeszcze do tego tak jak np w Play sporo znajomych to możesz je ograniczyć do 1zł miesięczne oczywiście jeśli się będziesz pilnować.

michael22  

Wysłany: 2010-05-27, 13:36   

Tak, ale ta oferta w LongPlay za 1 zł miesięcznie jest naprawdę interesująca. Można do woli za darmo rozmawiać z wszystkimi w Play bądź też co miesiąc mamy do wykorzystania godzinę do wszystkich sieci. Myślę, że się zdecyduję, a tym bardziej, że w każdej chwili można wrócić do poprzedniego operatora.
Ostatnio zmieniony przez michael22 2010-05-27, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  

Izabella  

Wysłany: 2010-05-27, 14:35   

A jak jeszcze tutaj cenowo wyglada połaczenie miedzy innymi sieciami?
Ile płaci sie za minute np. do Playa?

marcik26 

Wysłany: 2010-05-27, 16:59   

jakby przeliczyć 1zł za 60 minut do wszystkich sieci, to minuta wychodzi za jakieś 1,6 grosza :) czyli całkiem nieźle ;)

Odpowiedz do tematu