• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

armand 

Wysłany: 2009-03-24, 20:55   Telefon a dzieło sztuki

Myślicie, że telefon może być dziełem sztuki??? Mówi się tak o motoroli aurze i promuje się ją w tym kontekście, co o tym myślicie?

Bree  

Wysłany: 2009-03-26, 20:08   

taka sztuka uzytkowa..skoro mozna wystawic kupe w galerii to czemu telefon mial by nie byc dzielem sztuki? ;p wszystko zalezy od tego jak sobie sztuke zdefiniujemy..

demi80 

Wysłany: 2009-03-27, 08:58   

Też fakt.Choć tę aurę ja bym wolała nosić w torebce a nie oglądać w galerii :D

konread  

Wysłany: 2009-03-29, 20:28   

Design w końcu jest forma sztuki. Problem w tym, że czasami właśnie design potrafi "przypudrować" inne niedoskonałości produktu, które potem odkrywamy w czasie użytkowania ;)

magda-lena 

Wysłany: 2009-03-29, 20:35   

Ta aura to mi się średnio podoba...

A jeśli o ogólne zdanie na ten temat, to uważam, że telefon powinien być funkcjonalny a nie ładny...

synaap 

Wysłany: 2009-03-30, 15:22   

Fakt dzisiaj wszystko może być dziełem sztuki. Jednak czy Aura nim jest? Nie powiedziałabym... już ładniejsza jest v8 ta edycja limitowana czy coś takiego. Ale podzielam częściowo zdanie magdy-leny telefon powinien byc raczej funkcjonalny, choć miło by było gdyby mi się podobał:)

armand 

Wysłany: 2009-03-30, 18:56   

To, że powinien być funkcjonalny to podstawa! Ale mi też się wydaje, że wygląd też się liczy. Mi aura się podoba ze względu na niecodzienny wygląd, od razu rzuca się w oczy i trudno ją pomylić z innym telefonem.

Bree  

Wysłany: 2009-03-31, 12:49   

a'propos takich gadzetow:
http://images.instytut.co...a/index.html?q=
ekskluzywny odtwarzacz..bursztyn, srebro, pisza ze mozna go nosic jako naszyjnik..

armand 

Wysłany: 2009-03-31, 13:11   

Niezly, choć cena zabójcza. Faktem jest, że te sprzęty przypominają biżuterię, np aura ma w sobie coś z eleganckiego zegarka, ten odtwarzacz na mój gust za duży na naszyjnik, ale dziewczyny chyba lubią takie ;)

epanja 

Wysłany: 2009-03-31, 15:01   

Też podzielam zdanie o funkcjonalności, ale oczywiście wygląd też się liczy. Chociaż większość komórek wygląda dość jednakowo, chyba dlatego robią teraz modele coraz wymyślniejsze, żeby się wyróżnić. :suchy:
Na przakład ja bym nie chciała komórki złotego z perłami i brylantami, bo uważam to za mocną przesadę. Oczywiście jest wiele osób co lubi takie, więc dobrze że produkuje się i takie, ale ja wolę klasyczną elegancję w telefonach. Na przykład podoba mi się xperia ze swoją prostotą linii. :)

demi80 

Wysłany: 2009-04-01, 12:30   

o to chodzi w tych najdroższych modelach żeby się wyróżnić - jeśli nie diamenty, to ten okrągły wyświetlacz, no i komórka z wyglądem nie do podrobienia ;)

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2009-04-01, 18:57   

No ładna ta aura, ale okrągły i do tego mały wyświetlacz do mnie nie przemawia. Tak w ogóle nie wiem co to w ogóle jest "sztuka" więc Ci nie powiem czy ten telefon nią jest. Jeśli masz na myśli sztukę użytkową to może być, czemu nie...
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-04-01, 22:15   
   Polecający: Paulinaaa

Podoba mi sie ten telefon, ale słowo "sztuka" jest nieodpowiednie w tym przypadku. W każdy telefon ludzie wkładali swoją dusze i robili go z pasją, tak samo można powiedzieć o Nokii 3310, jak na tamte czasy był to telefon wyjątkowy, tak samo jest z Aurą, za jakiś czas będzie zwykłym starym telefonem.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-04-02, 01:02   

Ani z wyglądu mi sie nie podoba, ani zapewne wygodą użytkowania nie grzeszy. Jak dla mnie komórka powinna być prosta i funkcjonalna, a nie piękna.

armand 

Wysłany: 2009-04-02, 11:53   

kanarinho18, no tak - ja pytałem ogólnie czy telefon może być dziełem sztuki, a nie tylko że aura nim jest :]
mi się podoba, że firmy starają się wypuszczać na rynek telefony nie tylko funkcjonalne, ale i piękne - czemu nie, przecież jesteśmy ludźmi, a o człowieczeństwie świadczy między innymi ten "niepotrzebny" naddatek formy, czyli właśnie sztuka :)
a btw, czemu aura ma być niefunkcjonalna?? pod tym względem to telefon jak każdy, ma normalną klawiaturę, sposób otwierania, myślę, że jest wygodna w użytkowaniu.

Odpowiedz do tematu