• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Księżycowa  

Wysłany: 2011-08-27, 20:00   

Martina napisał/a:
bez telefonu jak bez ręki.

Gdy zdałam sobie sprawę z tego, że u mnie podobnie - trochę się przeraziłam.;p
Na pierwszym miejscu wysyłanie smsów. Do tego czasem dzwonienie, zrobienie zdjęcia, nagranie filmu czy dźwięku (gdy natrafię na coś, co po prostu muszę uwiecznić). No i mbooki. Dziwi mnie to niezmiernie, ale czytanie na maleńkim ekranie mojej komórki w ciągu ostatnich dwóch miesięcy stało się dla mnie czymś zupełnie normalnym (jeśli tylko nie mam pod ręką książki zwyczajnej, a na przykład - muszę na coś czekać). Telefon praktycznie zawsze (choć może bardziej teoretycznie ;D?) mam ze sobą, więc podręczna biblioteczka bardzo się przydaje. Notatnik też bywa użyteczny, podobnie jak kalkulator. Ale z internetu i słuchania muzyki nie korzystam. Do tego pierwszego mam komputer, do drugiego mp4.
W sumie w telefonie komórkowym dobre jest głównie to, że jest niewielki, a wszechstronny - ratuje w wielu sytuacjach. Choć staram się nie popadać w przesadę. I muszę przyznać, że robię postępy, bo jeszcze jakiś czas temu życia sobie bez telefonu nie wyobrażałam, a dziś jestem w stanie to zrobić.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-27, 20:11   

Ja jeszcze rok temu stały dostęp do neta posiadałam wyłącznie przez telefon komórkowy ;D To były czasy [oby nigdy nie wróciły]... a pisania SMSów serdecznie njenawidzę ;P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2011-10-17, 16:09   

Telefon to dla mnie: telefon (hmm...?), odtwarzacz muzyczny i aparat. Korzystam wyłącznie z tych trzech funkcji. Nie jestem fanem SMS'ów. Zdecydowanie bardziej wolę rozmowę przez owy aparat.

qarolina  

Wysłany: 2011-10-26, 12:37   

ja tez nie przepadam za pisaniem smsów, zdecydowanie wolę zadzwonić, wtedy czuje, że mam bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, poza tym , komórki używam do sprawdzania maili , no i muzyka
Ostatnio zmieniony przez qarolina 2011-10-26, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 14:19   
   Polecający: dzięki sobie

Telefon jest do dzwonienia i pisania smsów - to drugie robię częściej
również sprawdzam na nim godzinę i czasem piszę w notatniku ważne rzeczy kiedy nie mam kartki i długopisu
kiedy się nudzę czekając nie wyglądam głupio kiedy coś na nim klikam, mogę też pograć na nim
przypomina mi o ważnych sprawach gdy zapiszę coś w kalendarzu
wbrew pozorom jednak potrafię się bez niego obejść spokojnie :suchy:

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-10-28, 16:58   

Zegarek, bo nie noszę nic na przegubach. Czasem zadzwonię lub napiszę esesmana. W autobusie puszczam muzę, bo nie mam słuchawek.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Nyara  

Wysłany: 2011-12-19, 22:47   

Mój telefon. Jego funkcja w moim życiu służy do dzwonienia, sms-y pisze strasznie rzadko, wole zadzwonić i już. Niepowtarzalna funkcja mp3 umila jazdę w komunikacji (u mnie) prywatnej. Ostatnio fejsa w fona za free mam to korzystam czasem na 'ciekawych' zajęciach, aby zabić czas.
Aparat w telefonie mam dość niezły i nie raz dzięki karcie pamięci mogę w danej sytuacji uchwycić tzn. moment warty uwiecznienia. ;]
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'
Ostatnio zmieniony przez Nyara 2011-12-19, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  

Katharsis  

Wysłany: 2011-12-19, 22:57   
   Polecający: Lewiatan

1. Budzik
2. Zegarek
3. Rozmowy ;)

Tonique  

Tytuł: Feeling Sory

Wysłany: 2011-12-20, 23:10   

Głównie sms'y i słychowanie muzyki. Czasem jakieś zdjęcie dla pamiątki (wole zwykły aparat, którego nie noszę zawsze przy sobie)/ Oczywiście te budzik, który mi tylko przypomina o szkole, po czym dalej śpię. Opcjonalnie na niektórych moich telefonach mam możliwość korzystania z gg, więc korzystam. Dzwonię rzadko, bo szybko kasę marnuję.

CrazMaN  

Wysłany: 2011-12-29, 15:25   

Przede wszystkim telefon jest dla mnie budzikiem i zegarkiem, bo nie lubiłem nigdy zegarka na ręce. Poza tym służy mi do pisania smsów, korzystania z gadu-gadu (niestety jestem tak leniwy, że nie chce mi się czasami siedzieć za długo przed kompem) no i do rozmawiania na końcu ;)

Mateusz!  

Wysłany: 2011-12-29, 16:44   

CrazMaN napisał/a:
Przede wszystkim telefon jest dla mnie budzikiem i zegarkiem, bo nie lubiłem nigdy zegarka na ręce. Poza tym służy mi do pisania smsów, korzystania z gadu-gadu (niestety jestem tak leniwy, że nie chce mi się czasami siedzieć za długo przed kompem) no i do rozmawiania na końcu ;)

Ja to samo właściwie bez zegarka bo uwielbiam zegarki naręczne i mam ich kilka dlatego nie potrzebuję, i dla mnie tylko budzik smsy i dzownienie się przydaje... a w salonie dali mi Iphona :orany: za grosze:) Chyba go sprzedam bo i tak nie używam jego funkcji za bardzo, choć przyznam że zdjęcia i filmy kręci bardzo dobre!

CrazMaN  

Wysłany: 2011-12-29, 17:06   

No tak, z telefonem mogę leżeć i nikt nie będzie krzyczał, że się przegrzeje :D

HeadShot  

Wysłany: 2012-02-13, 20:14   

Gdybym mial odtwarzacz mp3 to telefon nie bylby mi do niczego potrzebny. Nie mialem przez jakies 2 lata, teraz mam (z w/w powodu) i jakos wiele sie nie zmienilo. No, czasem machne jakies foto jak czegos mi sie nie chce przepisywac, jako zegarek/budzik tez sie sprawdza. Swojego numeru nikomu nie podaje (no dobra, maja go ze 3 osoby, ale to znajomi. Do 'oficjalnych' spraw go nie podaje, nie mam telefonu i koniec.), bo nie zawsze mam czas/ochote odebrac a nie chce mi sie potem wysluchiwac pretensji. Telefon jest dla mnie, a nie ja dla telefonu.

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.
www: https://www.getinfleet.pl...ng-zwrotny.html

mr.somebody  

Wysłany: 2012-02-20, 13:55   

No więc telefon w moim zyciu spełnia bardzo wiele roli. Zastępuje kilka innych urządzeń.
Muzyka, internet, budzik, aparat, konsolka do gier, wiadomosci, polączenia, notatnik, przechowywanie danych, latarka, filmy, a mysle, ze jeszcze kilka by sie znalazlo.
Ogolnie w obecnym momencie nie wyobrazam sobie zycia bez mojego telefonu :P

Odpowiedz do tematu