• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

monika85 

Wysłany: 2010-07-16, 17:20   

Jednak postanowiłam zainwestować w ten telefon...dzięki za wasze wypowiedzi :)
aaa i jeszcze jedno...od momentu jak się dowiedziałam na temat tej akcji na facebooku byłam z nią nawet na bieżąco :) I tak się wkręciłam w grę, że normalnie dziwnie się czuję, że już dzisiaj jest ona zakończona...normalnie nawykiem stało się przeglądanie LgOnLife na facebooku :D niesamowicie interesująca akcja... szkoda, że już się skończyła :(
Ostatnio zmieniony przez monika85 2010-07-16, 17:22, w całości zmieniany 1 raz  

speed14  

Wysłany: 2011-08-30, 19:27   

według mnie ten telefon jest dobry jak na swą cenę, jednak w super gierki sobie nie pograsz, oprócz tego ma wiele wad, mógłbym je wymieniać godzinami, ale nie mam na to czasu. podsumowując, jeśli nie masz więcej kasy to kup ten telefon, jak najbardziej polecam

AmerykańskiTata 

Wysłany: 2011-09-01, 13:44   

Jakoś nie mogę się przekonać do telefonów LG miałem kilka modeli i wszystkie raczej szybko wysiadały. Swifta miałem 2-3 tygodni ale mnie nie zachwycił niczym dlatego go szybko sprzedałem zanim zdążyło się coś zepsuć. teraz jestem szczęśliwym użytkownikiem htc i jak na razie uważam że lepszego telefonu nie ma.

Odpowiedz do tematu