• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2007-07-23, 17:00
Autor Wiadomość

Falcon  

Wysłany: 2007-10-22, 12:12   

mi kondom nigdy nie pękł - na szczęście, to prawda że nic nie daje 100% skutecznego zabezpieczenia no ale zawsze można jakoś łączyć.
wg badań najbardziej bezpieczne są tabletki tyle że muszą być przyjmowane przez kobietę wg zaleceń bo jeśli raz się zapomni mogą być nieskuteczne.
jak chcesz mieć 100% pewności to można brać tabletki a dodatkowo uprawiać seks w gumce np.

MissIndependent  

Wysłany: 2007-10-28, 16:30   

agnes31 napisał/a:
Najlepsze sa wkładki wewnatrzmaciczne

no to ja już wolę brać do końca życia pigułki niż dać sobie założyć wkładkę. to bądź co bądź zabieg inwazyjny i bałabym się, że coś pójdzie nie tak.
agnes31 napisał/a:
Prezerwatywa jest najmniej skuteczna,radziła bym iść do lekarza i on zdecyduje jakie hormony będa pasowac do Ciebie i twojego organizmu.Moim zdanie lepiej isc do doktora nawet w wieku szesnastu lat po pigołki,niż z niechcianą ciąża

z prezerwatywą jest na ogół wszystko w porządku, tylko niektórzy nie umieją ich obsługiwać po prostu. nie wszystkie kobiety mogą (i chcą) łykać tabletki. niektórzy ginekolodzy nie wypisyją pigułek antykoncepcyjnych niepełnoletnim pacjentkom bez konsultacji z jej rodzicami.

jaki z tego morał? zero seksu... i po sprawie.

femme  

Wysłany: 2007-10-28, 17:22   
   Polecający: sama znalazłam =)

Ja prezrwatywy nie lubię, ale to ze względu na odczucia :hyhy:
Pigułki chyba najlepsze, tyle, że nie dla tych co często o czymś zapominają..
Teraz podobno są takie zastrzyki hormonalne co działają na zasadzie pigułek i stosuje się je raz na trzy miesiące..

MissIndependent  

Wysłany: 2007-10-28, 18:03   

femme napisał/a:
Teraz podobno są takie zastrzyki hormonalne co działają na zasadzie pigułek i stosuje się je raz na trzy miesiące..

i mają jedną zasadniczą wadę: jeśli wystąpią jakieś skutki uboczne, będziesz musiała się męczyć, nie masz możliwości pozbycia się hormonów z organizmu (tak jak w przypadku tabletek, które się po prostu odstawia) :chytry:

MADZIEK 

Wysłany: 2007-11-02, 16:30   

skoro jest temat o antykoncepcjii czy ktos uzywal plastrow bo nie wiem czy sie na nie zdecydowac bo wydaja mi sie takie wygodne,zaznaczamz e mam tedencje do tycia a nie chcialabym wiec co najlepiej wybrac????

Falcon  

Wysłany: 2007-11-02, 16:32   

Cytat:
skoro jest temat o antykoncepcjii czy ktos uzywal plastrow bo nie wiem czy sie na nie zdecydowac bo wydaja mi sie takie wygodne,zaznaczamz e mam tedencje do tycia a nie chcialabym wiec co najlepiej wybrac????

ogólnie jeśli stosuje sie hormony można zacząć tyć, ale z tego co wiem to nie u każdego tak się to objawia.. [szwagierka raczej sie nie zmieniła, natomiast kumpla dziewczyna skoczyła na wadze]

MissIndependent  

Wysłany: 2007-11-04, 12:48   

Cytat:
ogólnie jeśli stosuje sie hormony można zacząć tyć, ale z tego co wiem to nie u każdego tak się to objawia..

najczęściej powodem jest źle dobrana pigułka, warto ją zmienić. albo objawy są przejściowe, pojawiają sie na początku stosowania tabletek.

natalkasa123  

Wysłany: 2008-01-22, 15:58   

:) ile osób tyle teorii. Przez jakiś czas stosowałam tabletki, a teraz wykryli u mnie nowotwór(na szczęście łagodny) i dowiedziałam się, że stosowanie antykoncepcji hormonalnej mogło mieć duży wpływ na jego pojawienie się. Za dwa dni mam zabieg i będą mi usuwać to cholerstwo:( od tego czasu zaufałam prezerwatywom, bo okazało się, że są chyba najmniej inwazyjne:/ a żaden rodzaj antykoncepcji nie daje stu procentowej pewności:)

MissIndependent  

Wysłany: 2008-01-23, 13:57   

natalkasa123 napisał/a:
od tego czasu zaufałam prezerwatywom, bo okazało się, że są chyba najmniej inwazyjne:/ a żaden rodzaj antykoncepcji nie daje stu procentowej pewności:)

ja też w tym momencie polegam na gumkach (choć kilka razy to chole*stwo pękło :suchy: ), ale stwierdziłam, że jesdnak wracam na antykoncepcję hormonalną, bo z prezerwatywą nie jest tak przyjemnie jak bez :luka:

natalkasa123  

Wysłany: 2008-01-23, 14:50   

MissIndependent oczywiście masz rację:) najwygodniejszą metodą są tabletki ;) ale zrób wcześniej badanie na poziom hormonów:) lekarze powinni zawsze wypisywać skierowanie ale dopóki się nie upomnisz to najczęściej go nie dostajesz:) a później ehm szkoda gadać :( same problemy. Pozdrawiam i życzę stosunkowo udanego dnia:)

MissIndependent  

Wysłany: 2008-01-23, 14:59   

miałam :) właściwie powinnam je brać choćby z powodu bolesnych miesiączek, które od lat utrudniają mi życie, ale z własnej głupoty kiedyś przerwałam ich przyjmowanie, bo wydawało mi się, że problem był już rozwiązany :luka: teraz chcę upiec 2 pieczenie na jednym ogniu :]

natalkasa123  

Wysłany: 2008-01-23, 15:03   

;] ja po operacji wybiorę się na badania i porozmawiam z lekarzem bo chyba też chciałabym wrócić do tej wygody:) może wystarczy zmienić tabletki na inne :) ale teraz żyję stresem przed jutrzejszym dniem:/ pozdrowienia dla Wszystkich:)

jowitka171 

Wysłany: 2008-04-06, 17:03   kochanie

witam wszystkich.
Chciałabym abyście udzielili mi takiej inf
mam 18 lat chciałabym zacząc współżyć ze swoim mężczyzną.
Teraz stawiam sobie pytanie o zabezpieczeniu.
Proszę powiedzcie co myślicie
o dwóch prezerwatywach i tabletkach antykoncepcyjnych ?
jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?
czy te 2 prezerwatywy cokolwiek zmienią ? czy jest wtedy większe prawdopodobieństwo ze nie zajdę w ciąże ? czy to w ogóle nie robi różnicy czy 1 czy 2?
pozdrawiam

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-04-06, 18:10   

2 prezerwatywy, jedna na drugą?
a nie będzie mu niewygodnie? xD

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

goga  

Wysłany: 2008-04-06, 18:21   

A tak się da?
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

Odpowiedz do tematu