• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-06-18, 09:39
Autor Wiadomość

MetropolitanGirl 

Wysłany: 2008-06-16, 20:49   brak ochoty na seks :-/ ~kobieta

.ghghghghghgghhghgg jhjhjh

dkf  

Wysłany: 2008-06-16, 21:54   

Może jakieś urozmaicenia, inne techniki,

MetropolitanGirl 

Wysłany: 2008-06-16, 22:02   

urozmaiceniem to chyba byloby uprawianie seksu na bungee :-/ probowalismy juz chyba wszytskich tecxhnik i wlasnie w tym jest problem :-/

dkf  

Wysłany: 2008-06-16, 22:06   

No to o tym nie pisałaś, wiec skąd miałam wiedzieć. Chyba ci za dużo w tym temacie jednak nie poradzę, bo tak jak by doświadczenia brak.

Leilah  

Wysłany: 2008-06-17, 10:19   

Umówcie się np na miesięczny/dwu/trzy celibat.Przez ten okres oczywiście zero seksu,czy pieszczenia,ale mnóstwo rozmów o was,o waszych fantazjach, o tym co wam się podoba i co chcielibyście wypróbować,bądź powtórzyć.Możecie zakupić jakąś ciekawą akcesorię,książkę(poradnik,który przestudiujecie wspólnie),bądź przyjemny dodatek w seks shopie.Niech każdy wyzna drugiemu nawet te najskrytsze marzenia i niech drugi obieca,że po okresie celibatu to spełni(o ile oczywiście nie będzie to niebezpieczne,bądź przeciwne wszelkim zasadom tej drugiej osoby).Bądźcie blisko siebie(psychicznie) i oczywiście wymagana 100% szczerość.Myślę,że po owym okresie przyjdzie znowu ochota i seks znowu będzie przyjemny i pikantny:)Trzymam kciuki

kochanica Karczocha^^

MetropolitanGirl 

Wysłany: 2008-06-17, 16:53   

wow...no powiem szczerze ze pomysl super ciekawy:) dzieki bardzo na pewno wyprobuje :)

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-17, 17:14   

MetropolitanGirl napisał/a:
Biore tabletki , ale o obnizonej zawartosci hormonow... wiec to nie powinien byc problem...
nawet takie mogą obniżać libido, więc ja szukałabym najpierw tam rozwiązania.
Może on przestał Cię pociągać, bo może zbliżenia stały się, aż tak schematyczne i przewidywalne, że ochoty na nie nie masz?
może kochacie się za często i może teraz każde myśli tylko o sobie nie myśląc o dawaniu rozkoszy drugiej osobie? Może skupiliście się tylko na cielesności nie dbając o inne aspekty Waszego związku?Leilah, moim zdaniem dobrze sugeruje celibat, może pomóc, ale jednak ja szukałabym innych rozwiązań też, bo w końcu dojdzie do tego, że co rok, pół roku czy kilka miesięcy będziecie musieli to stosować.

Leilah  

Wysłany: 2008-06-17, 19:03   

Sagalek napisał/a:
MetropolitanGirl napisał/a:
Biore tabletki , ale o obnizonej zawartosci hormonow... wiec to nie powinien byc problem...

nawet takie mogą obniżać libido

Jeśli to prawda to fakt,można by spróbować poeksperymentować z innymi środkami antykoncepcyjnymi
Jednak co do reszty co napisałaś to również byłby dobry celibat,który ma za zadanie odejść od schematów,zastanowić się nad dotyczczasowymi błędami,pofantazjować i zapragnąć siebie na nowo.
Ale jeśli wkońcu dalej będziecie się zatrzymywać w martwym punkcie to owszem celibat nie byłby dobrym rozwiązaniem za każdym razem a trzeba by poszukać czegoś innego i skupić się nad tym,by do waszego łóżka nie wkradła się rutyna(która jak mawia nie jeden poradnik jest dla życia łóżkowego zabójcza)

kochanica Karczocha^^

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-06-18, 02:37   

A może to nie seks jest tutaj problemem, a stanowi jedynie objaw?

Jesteście razem już jakiś czas, to normalne, że fascynacja fizyczna nie trwa wiecznie - u jednych mija szybciej, u innych później, ale to nieuniknione. Moje przedmówczynie zaproponowały celibat, który ma służyć szczerym rozmowom o swoich fantazjach i potrzebach i w konsekwencji wywołaniu większych doznań, ale może to nie o to chodzi? Nie o to, by rozmawiać o tym, czego chcielibyście w łóżku, ale w ogóle czego chcielibyście. Czego pragniecie, o czym marzycie, czego się boicie, co Was smuci, wkurza, rozśmiesza, etc.
Bez popadania w skrajności, nie chodzi o to, żeby tylko gadać, ale też nie seks jet fundamentem związku. I chyba nie do końca chodzi w nim tylko o to, by potęgować doznania i osiągać spełnienie przy użyciu jakichś ekstremalnych gadżetów i pozycji, przeczącym prawom grawitacji.

grlało, matulu

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-18, 08:38   

sis napisał/a:
Nie o to, by rozmawiać o tym, czego chcielibyście w łóżku, ale w ogóle czego chcielibyście. Czego pragniecie, o czym marzycie, czego się boicie, co Was smuci, wkurza, rozśmiesza, etc.
no właśnie o tym też pisałam:
Cytat:
Może skupiliście się tylko na cielesności nie dbając o inne aspekty Waszego związku?
możliwe, że po prostu coś wygasło, a przez brak rozmów oboje się do tego przyznać nie chcą, albo sobie nie zdają z tego sprawy.

Odpowiedz do tematu