• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Bastrado  

Wysłany: 2009-11-03, 15:01   Brak orgazmu i kobiet

Witam wszystkich, chciałbym zapytać was (szczególnie kobiet ;]) o zdanie w pewnej kwestyji... ;P Od pewnego czasu mamy zamiar ze swoja ukochaną zrobić "ten pierwszy raz" i tutaj pojawia sie mój problem >.<Otóż surfując po Internecie, natknąłem się na masę wypowiedzi pań mówiących, że czasami przez wiele wiele kontaktów nie mają orgazmu i ogólnie lepiej jest im szczytować samą ze sobą niż z partnerem 0_O Czy to prawda? Czy jeżeli ktoś się nigdy nie masturbował, będzie to liczylo się u niej jako + czy - do osiągnięcia orgazmu w kontakcie z partnerem? Czekam na wypowiedzi ;>

http://www.lastfm.pl/user/BastradPL

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-11-03, 22:31   

tytul tematu wyszedl ci świetny, a to tylko "i" zamiast "u" ;D

zalezy tak naprawde, to rzecz absolutnie prywatna i kazda jedna kobieta moze inaczej do tego dochodzic, inaczej to przezywac i innych czynnikow potrzebowac zeby to osiagnac. sie nie przejmuj, z czasem sie dopracujecie pod tym wzgledem. nie orgazm jest najwazniejszy przy pierwszym razie, prawda? :luka:

Pasażer  

Wysłany: 2009-11-05, 01:09   

Dla niektórych kobiet, przynajmniej z tego co zdążyłem zaobserwować lub usłyszeć, masturbacja bywa stawianiem sobie wysoko poprzeczki w osiąganiu orgazmu, z którą to poprzeczką czasem nie radzi sobie partner (Chryste, to brzmi prawie, jakbym się żalił :rotfl: ). Ale zwykle to nie jest raczej jakoś negatywnie inwazyjne.

Bastrado napisał/a:
lepiej jest im szczytować samą ze sobą niż z partnerem 0_O Czy to prawda?

Chodziło tu chyba o to, że to się niektórym częściej zdarza - dochodzić samej, a nie z partnerem. Dla niektórych zwyczajnie "samemu najlepiej się wie, kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć, kiedy mocniej, a kiedy się wstrzymać zupełnie". Co jest odrobinę smutne.

Raczej rzadkie są przypadki kobiet, które nie wolałyby orgazmu wywołanego przez faceta.

Bastrado napisał/a:
Czy jeżeli ktoś się nigdy nie masturbował, będzie to liczyło się u niej jako + czy - do osiągnięcia orgazmu w kontakcie z partnerem?

Będzie miało, o ile przez to np. dłużej może zająć Ci dojście, bo "wyćwiczyłeś się w dłuższych dystansach". Ale, generalnie rzecz biorąc, jakie ma znaczenie dla niej to, czy Ty się masturbowałeś, czy nie? Żadne raczej.

No chyba, że Twoja partnerka jest ortodoksyjną katoliczką. Albo też jeśli podniecają ją onaniści, bądź odwrotnie - ludzie stroniący od samozaspokajania się. Wtedy to może Ci pomóc lub zaszkodzić.

I w kwestii ogólnej, ustosunkowując się do tego:

Bastrado napisał/a:
Od pewnego czasu mamy zamiar ze swoja ukochaną zrobić "ten pierwszy raz" i tutaj pojawia sie mój problem >.<Otóż surfując po Internecie, natknąłem się na masę wypowiedzi pań mówiących, że czasami przez wiele wiele kontaktów nie mają orgazmu

Skoro macie zamiar, to proponuję pójść na żywioł. Nie katuj się tym, co w Internecie piszą. Uproszczę trochę i ujmę to tak - w czasie, kiedy Ci wszyscy ludzie się żalą, reszta populacji uprawia seks z dużym powodzeniem i satysfakcją. Ja też słyszałem mnóstwo ostrzeżeń w stylu "seks jest przereklamowany".

"Szkoda trwonić siły na strach". Powodzenia.

ciassa 

Wysłany: 2009-11-05, 11:23   

Przede wszystkim orgazm u kobiet zalezy od jej umiejetnosci otwarcia sie na partnera. Watpie, by za pierwszym razem miala orgazm - ale to malo istotne. Dla obydwu was bedzie to wiecej stresu niz frajdy - ale potem bedzie z gorki ;)

Pasażer  

Wysłany: 2009-11-05, 21:26   

ciassa napisał/a:
Dla obydwu was bedzie to wiecej stresu niz frajdy

Żadna to zasada. Ja odczułem sporo frajdy, mimo stresu, więc nie bzdurz.

[ Dodano: 2009-11-05, 23:03 ]
kenusarf napisał/a:
Mam nadzieję, że masz świadomość iż można mieć sporo frajdy i mieć więcej stresu niż frajdy...

Owszem. Mam świadomość też, że podczas seksu stres może wyeliminować frajdę.

Odpowiedz do tematu