• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-01-21, 19:21
Autor Wiadomość

Niunia288 

Wysłany: 2009-01-21, 19:10   ciąża czy moze zblizajacy sie okres?????

ostatnia miesiaczka skonczyła mi sie 2stycznia dzisiaj mamy 21 stycznia przez ten czas współzyłam z moim chłopakiem jakies 5 razy bez zabezpieczenia stosunek przerywany napewno sie we mnie nie spuśćił lecz wiem ze w jego wydzielinie sa jakies tam plemniki tez od jakiegos 17stycznia strasznie bola mnie piersi i kregoslup dodam ze byłam w te dni przeziebiona lecz boje sie czy czasem nie jestem w ciazy bo nigdy tak wczesnie nie bolaly mnie piersi moj cykl trwa od 32 do 36dni prawidlowo powinnam dostac okres 28stycznia czyli za 7dni lecz prawie zawsze spoźnia mi sie okolo 7dni dlatego boje sie ze ejstem w ciazy ze tak wczesnie zaczely bolec mnie piersi :( dodam ze moj śluz jest duzy gestawy i bialy lepki pachnie przyjemnie jak uwazacie?????? prosze o powazne odpowiedzi z góry dziekuje

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-01-21, 19:31   

Przede wszystkim pamiętać należy o tym, że większość objawów ciąży można zaobserwować dopiero po kilku tygodniach. A takie sugerowanie się objawami, które zostały zauważone w pierwszych dniach od rzekomego zapłodnienia, jest po prostu zwykłym i przede wszystkim niepotrzebnym stresowaniem się ;p
poza tym mówi Ci coś takiego jak test ciążowy? ;>

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-01-21, 20:54   

Niunia288 napisał/a:
napewno
'na pewno'
Niunia288 napisał/a:
spuśćił
'spuścił'
Niunia288 napisał/a:
przez ten czas współzyłam z moim chłopakiem jakies 5 razy bez zabezpieczenia stosunek przerywany
a wieprzka w ofierze złożyliście? w przeciwnym razie taka antykoncepcja może nie zadziałać.
Niunia288 napisał/a:
prosze o powazne odpowiedzi
poważne odpowiedzi wymagają uprzedniego zadania poważnego pytania.
Niunia288 napisał/a:
boje sie ze ejstem w ciazy
fusy z jaśminowej herbaty, karty tarota i zestaw młodego wirtualnego ginekologa podpowiadają mi, że - uwaga - seks bez zabezpieczenia grozi ciążą. aby upewnić się, czy nie spotkało to i Ciebie karty mówią "zrób test ciążowy".

grlało, matulu

Odpowiedz do tematu