• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

oldboy  

Wysłany: 2016-05-16, 06:48   Co na większy wytrysk

Chodzi mi tutaj o większą ilość spermy i mocniejszy ograzm? Pytam się bo moja dziewczyna bardoz lubi jak mam mocny wytrysk a od jakiegoś czasu tak nie jest. W sensie nie mam problemów z erekcją bo fiutek staje kiedy musi ale jednak objętość spermy nie jest już taka duża jak jeszcze kilka lat temu.
Czy są jakieś środki na to?

mariuszm 

Wysłany: 2016-05-17, 09:52   Re: Co na większy wytrysk

oldboy napisał/a:
Chodzi mi tutaj o większą ilość spermy i mocniejszy ograzm? Pytam się bo moja dziewczyna bardoz lubi jak mam mocny wytrysk a od jakiegoś czasu tak nie jest. W sensie nie mam problemów z erekcją bo fiutek staje kiedy musi ale jednak objętość spermy nie jest już taka duża jak jeszcze kilka lat temu.
Czy są jakieś środki na to?

Ale zawsze tak miałeś czy od jakiegoś czasu masz problemy z mniejszą ilością spermy? Bo sam jakiś czas temu miałem podobne problemy ;/Nigdy wczesniej nie miałem kłopotów z objętością spermy, zaczęły się jakiś czas temu. Chłopaki na fourm kulturystycznym doradzili mi cum on. OBecnie biorę już miesiąc i efekty sa i to niezłe. Spermy jest zdecydowanie więcej, mam również lepsze odczucia, wiekszy orgazm.

oldboy  

Wysłany: 2016-05-18, 07:00   

To coś o czym piszesz oczywiście nie jest na receptę? Bo do lekarza na razie na pewno sie nie wybiorę. Szukam czegoś co będę mógł przyjmować bez tego typu wizyt. Po jakim czasie od przyjmowania widzi się jaki jest efekt?

mariuszm 

Wysłany: 2016-05-19, 07:05   

Cum on dostępny jest bez recepty. Tutaj znajdziesz jego skład i trochę więcej informacji na jego temat: http://intymnosc.pl/stosu...sci-p-1646.html

Link kieruje akurat do pakietu z 3 opakowaniami - a więc 3 miesięczną kuracją. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach. U mnie był to jakiś 5-7 dzień.
Charakteryzowało się tym, że szybciej się podniecałem, podniecenie było większe no i wytrysk mocniejszy i bardziej obfity.

Odpowiedz do tematu