• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Sol
2010-11-27, 12:14
Autor Wiadomość

Raise  

Tytuł: ~_^ Meow?

Wysłany: 2010-05-23, 18:01   

Oczywiście, cyberseks nie oznacza skrzywdzenia psychicznego. Anka_DD przecież wyraźnie napisałam powyżej :luka: Jednak ludzie, którzy perfidnie chcą nakłonić nas do cyberseksu po prostu mnie śmieszą i myślę,że coś z nimi jest nie tak. Nie wiedzą kto siedzi po drugiej stronie monitora a jednak na siłę próbują wcisnąć nam tego wirtualnego siusiaka żeby go "popieścić" -to jest dla mnie nieco nienormalne.

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-05-23, 18:09   

Nienormalne to może być to, że sobie dajesz takiego wirtualnego siusiaka wcisnąć logując się na takich portalach, a rzekomo tego nie chcesz :chytry:
Piszczenie siusiaka też nienormalne nie jest - pewnie wmawiano Ci, że masturbacja to grzech, więc spróbuję Cię zrozumieć :oczami:

Raise  

Wysłany: 2010-05-23, 18:16   

Anka_DD napisał/a:
Nienormalne to może być to, że sobie dajesz takiego wirtualnego siusiaka wcisnąć logując się na takich portalach, a rzekomo tego nie chcesz :chytry:
Piszczenie siusiaka też nienormalne nie jest - pewnie wmawiano Ci, że masturbacja to grzech, więc spróbuję Cię zrozumieć :oczami:

E...? A skąd nagle taki podsumowanie? Bo nie rozumiem.
Nie, nie daję sobie takiego siusiaka wcisnąć, bo jak już napisałam nie kręci mnie cyberseks z nieznajomym. I... to żenujące,że tak o mnie myślisz, ale nikt mi niczego nie wmawiał oprócz Ciebie teraz. I trudno będzie Cię mnie zrozumieć z takim błędnym podejściem. Hyh... chyba,że masz właśnie okres to odbij gdzie indziej i nie obrażaj.
Ostatnio zmieniony przez Raise 2010-05-23, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-23, 18:32   

Chodzi mi o to, że jeśli nie chcę/nie kręci mnie otrzymywanie propozycji wirtualnych zabaw od panów, to nie zakładam konta na portalach, które są potencjalnym siedliskiem takich osobników.
Okresu nie mam, ale nie omieszkam poinformować jak nadejdzie ^^

Raise  

Wysłany: 2010-05-23, 18:52   

Anka_DD napisał/a:
Chodzi mi o to, że jeśli nie chcę/nie kręci mnie otrzymywanie propozycji wirtualnych zabaw od panów, to nie zakładam konta na portalach, które są potencjalnym siedliskiem takich osobników.

Czy np. naszą "kochaną" klasę zakłada się z myślą, że ktoś obcy zaczepi o cyberseks? Nie sądzę i chyba najlepszy przykład podała Martina. Tacy "śmieszni" ludzie znajdą się wszędzie, nawet na zwykłych komunikatorach. Mamy nie instalować komunikatorów, bo odezwą się jacyś napaleńcy? Och... W takich momentach wystarczy block i po problemie.

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-23, 18:59   

Dlatego z gg i NK rzadko korzystam. Z komunikatorów najlepszy jest MSN, bo nikt obcy nie może tak bezkarnie do mnie napisać dopóki nie zaakceptuje jego zaproszenia. Ogólnie jak jest możliwość to blokuję obcym możliwość wysyłania do mnie prywatnych wiadomość na społecznościówkach. A jak się zdarzy, to ignoruję, a jeśli natręt to załatwiam mu bana na IP :oczami:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-05-23, 19:19   

ja korzystam z komunikatora tlen i jest dla mnie wygodny, ale niestety zdarzają się natręci. zawsze można zbanować, ale mnogość takich skrzywieńców mnie przeraża momentami.

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-23, 19:27   

Martina napisał/a:
skrzywieńców

Jeszcze raz zaznaczam, że sama chęć uprawiania cyberseksu nie jest skrzywieniem. Jest to jakiś tam rodzaj fetyszu/perwersji, ale nie skrzywienie. Skrzywieniem są próby narzucania swoich pragnień innym, mimo wyraźnej odmowy., no i oczywiście wyszukiwanie do takich zabaw dzieci ;/

Raise  

Wysłany: 2010-05-23, 20:13   

Anka_DD napisał/a:
Skrzywieniem są próby narzucania swoich pragnień innym, mimo wyraźnej odmowy

No to przecież O TYM ciągle mówimy A nie o samym cyberseksie. Czytaj ze zrozumieniem zanim kogoś znów zaatakujesz :chytry: .

Anka_DD  

Wysłany: 2010-05-23, 22:14   

Ja zrozumiałam (i raczej nie jest to wynikiem braku umiejętności czytania ze zrozumieniem), że nienormalne jest dla was, że mężczyźni w ogóle składają wam takie propozycje. Zdania na temat narzucania się wciąż jednego i tego samego nie zanotowałam. Jeśli uraziłam to sorry.
Ogólnie moim zdaniem masturbowanie się przed kamerkami nie jest niczym złym, choć może się też kojarzyć z desperacją, ale taki rodzaj zaspokajania się jest na dłuższą metę zwyczajnie nudny. Prawdziwego seksu nie zastąpi nigdy.

Lynxu 

Wysłany: 2010-05-25, 00:07   

Martina napisał/a:

09:46:24 (tylkopatrze@tlen.pl)
pokaz cipusie
podotykaj mi go

Anka_DD, Martina pisze wyraźnie "nie".

Martina napisał/a:
09:50:29 Martina (pomaranczowam@tlen.pl)
także wypi**dalaj generalnie.

Koleś nadal nie rozumie i natarczywie pisze:

Martina napisał/a:
09:52:35 (tylkopatrze@tlen.pl)
lubie sie masturbowac
09:53:02 Martina (pomaranczowam@tlen.pl)
mało mnie to obchodzi.
09:54:30 (tylkopatrze@tlen.pl)
wyslij fotke
09:54:38 Martina (pomaranczowam@tlen.pl)
wypi**dalaj o_O

Następne:
Raise napisał/a:
Oczywiście, cyberseks nie oznacza skrzywdzenia psychicznego.

Anka_DD przecież wyraźnie Raise napisała co myśli o samym cyberseksie.
Raise napisał/a:
Jednak ludzie, którzy perfidnie chcą nakłonić nas do cyberseksu po prostu mnie śmieszą i myślę,że coś z nimi jest nie tak. Nie wiedzą kto siedzi po drugiej stronie monitora a jednak na siłę próbują wcisnąć nam tego wirtualnego siusiaka żeby go "popieścić" -to jest dla mnie nieco nienormalne.

Podsumowanie zachowania ludzi nie dających innym spokoju. Więc w czym tak trudno było Ci się połapać? Bo chyba nawet dziecko z podstawówki zrozumiałoby napisane przez Martinę i Raise słowa. Uważam że tylko facet z gigantycznymi kompleksami jest w stanie natarczywie błagać nieznajomą dziewczynę o cyberseks. To są ludzie pokrzywieni.

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2010-05-26, 00:14   

jestem tego zdania, co Raise, zgadzam się w stu procentach. To, czy ktoś "uprawia", czy "nie uprawia" seksu przez Internet mało mnie obchodzi, jeśli ma taką potrzebę uważam, że to trochę przykre, ale cóż... natomiast jak ktoś się narzuca (pomijając już fakt, że jak miałam 10 lat i zaczynałam korzystać z Internetu takich natrętów było więcej niż teraz...) uważam, że to nie tylko niesmaczne, ale świadczy o jakiejś dysfunkcji... Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie narzuca się na żywo przypadkowej osobie, żeby uprawiała z nim seks, koniecznie, teraz, żeby cipkę pokazała, czy coś. To samo w Internecie - jeżeli ktoś jest natrętny, i musi, koniecznie tu i teraz się masturbować z wibratorem przed kamerką i koniecznie ty to musisz zobaczyć to.. cóż.

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Martina  

Wysłany: 2010-05-26, 08:58   

09:50:21 (aaaaa-zboczony@tlen.pl)
witam Cie,sorki,ze przeszkadzam...siedze nagusienki przed kamerka z bardzo duzym wibratorem,popatrzysz jak sie zabawiam?

22:47:45 (luntek347@tlen.pl)
hej wlaczysz kamerke
22:48:06 Martina (pomaranczowam@tlen.pl)
hej wyp***dolisz
22:54:31 (luntek347@tlen.pl)
hej hej

00:05:41 (zxr@tlen.pl)
CHCESZ ZOBACZYĆ MOJEGO KU**SKA? <UŚMIECH>

. . .
perełki z ostatnich trzech tygodni :suchy:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-05-26, 11:19   

Masz zbyt prowokacyjny nick na tlenie, stąd te ataki. Jesteś sama sobie winna.

Martina  

Wysłany: 2010-05-27, 10:11   

napisałaś
Anka_DD napisał/a:
Ja zrozumiałam (i raczej nie jest to wynikiem braku umiejętności czytania ze zrozumieniem), że nienormalne jest dla was, że mężczyźni w ogóle składają wam takie propozycje. Zdania na temat narzucania się wciąż jednego i tego samego nie zanotowałam.

więc Lynxu ci wyjaśnił, że nie, nie chodzi nam o propozycje W OGÓLE, tylko o narzucanie się. czegoś jeszcze nie rozumiesz? :oczami:

Odpowiedz do tematu