• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sony13  

Wysłany: 2011-10-28, 14:18   Czy mogę być w ciąży.. ?

Cześć. A więc uprawiałam seks oralny z moim mężczyzną. Jego wytrysk miałam w buzi po czym pocałowaliśmy się namiętnie. Po tym on pieścił mnie ,,tam niżej'' ;) językiem, czyli robił mi tzw. minetę. Dodam, że robiliśmy to kilka dni przed dostaniem miesiączki. Miesiączki nie mam do dziś i spóźnia mi się 10dzień..
Czy mogło dojść do zapłodnienia? ;/ Czy mogę być w ciąży?
Proszę o Waszą pomoc. Z Góry dziękuje;))

[ Dodano: 2011-10-28, 15:30 ]
Proszę pomóżciee

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-10-28, 17:56   

apteki kolportują testy ciążowe.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-10-28, 18:04   

biorąc pod uwagę, że dzielisz się spermą z chłopakiem z ust do ust a później opisujesz to na forumciu, co jest bardzo romantyczne i mnie poruszyło do głębi, zrobiłam dla ciebie wirtualny test ciążowy, który sprawdził poziom twojej inteligencji i hormonów i jednoznacznie wykazał, że niestety tak, jesteś w ciąży.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-10-28, 18:08   

Martina napisał/a:
biorąc pod uwagę, że dzielisz się spermą z chłopakiem z ust do ust

bwahahaha, śnieżynka! : D

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-10-29, 12:56   

ej, no co Wy.
w ustach plemniki nabraly sil, bo zapewne ow chlopak cos wczesniej jadl i jako superniezniszczalne spelnily swoje biologiczne zadanie :P

a na serio - dziewcze, ile Ty masz lat?
co wiesz o biologii? zwlaszcza ukladu rozrodczego? i co wiesz o komorkach rozrodczych, ich wlasciwosciach?
wezze Ty najpierw poczytaj ile i w jakim srodowisku zyja komorki plemnikowe oraz kiedy wypadaja dni plodne, a potem sie zabieraj za takie rzeczy..

sony13  

Wysłany: 2011-10-29, 14:43   

Proszę, nie róbcie sobie ze mnie jaj.. To dla mnie bardzo stresujące.. Dziś mija 11 dzień jak spóźnia mi się miesiączka..
Powiedzcie szczerze czy jest możliwość, że jestem w ciąży..?;/

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2011-10-29, 14:49   
   Polecający: google

na początek to przestań się martwić , poczekaj miesiąc jeśli dalej nie będzie miesiączki zapie*dalaj do ginekologa

i kuva nie uprawiaj więcej seksu , bo cię znajdę i do sióstr zakonnych wyśle

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

nisza  

Wysłany: 2011-10-29, 22:09   

Sony, ile masz lat? nie odpowiedzialas.

generalnie po takich kpiacych odpowiedziach mozna sie domyslic, ze nie masz szans zeby byc w ciazy...
i jak sugeruje es-cs_wuv, nie zajmuj sie fizycznymi aspektami zwiazku z plcia przeciwna az nie zmadrzejesz i nie poczytasz nieco i fizjologii ciala kobiety i ogolnie o sprawach zwiazanych z plodnoscia.
bo potem tylko placz.

okres spozniac sie moze z masakrycznie wielkiej ilosci powodow. moze to byc stres, moga byc zmiany jakies, nie wiem ile masz lat, ale u mlodych dziewczat nieraz sie chrzani cykl bez przyczyny, ot - organizm nie jest jeszcze "ustabilizowany" i czasem glupieje....

jesli nie chcesz sie denerwowac, a bawisz sie w sprawy damsko-meskie, wykaz sie (a Twoj chlopak takze powinien) choc odrobina odpowiedzialnosci.

sony13  

Wysłany: 2011-10-30, 01:57   

Mam 17lat.
Kiedyś już też mi się spóźnił okres 7dni.. Ale to był tylko raz taki dłuższy, a teraz jest drugi, który trwa już 12 dni..;/
Nie wiem czego mam się obawiać.. i nie wiem co robić..

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-10-30, 08:22   

Przestać płakusiać, przede wszystkim, i publicznie rozdzierać szaty ;P Skoro aż tak Cię to martwi i niepokoi, to a) Naprawdę dobrym pomysłem jest skorzystanie z testu ciążowego, b) Wizyta u ginekologa. Czy poza tymi dwoma wyjątkowo długimi okresami spóźniania się miesiączki przychodzi ona zwykle regularnie? Z drugiej strony, 17 lat to wciąż wiek, gdy podobne wahnięcia nie są jeszcze w sumie niczym nadzwyczajnym ;P Next, jaki rodzaj antykoncepcji stosujesz? Meh, i tak sugeruję zastosować się w najbliższej przyszłości do podpunktów a) i b) ;P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-10-30, 11:36   

es-cs_wuv napisał/a:
Kerosine napisał/a:
jaki rodzaj antykoncepcji stosujesz?

wątpię by wiedziała że coś takiego isnieje
a ja wątpię żeby ktokolwiek z was stosował antykoncepcję przy seksie oralnym, no bez przesady...

dziewczyno, zajśc w ciążę nie jest wcale tak łatwo, jak ci się wydaje. chociaż jasne, jakieśtam szanse zawsze są :oczami:

nisza  

Wysłany: 2011-10-30, 19:26   

Kerosine napisał/a:
Next, jaki rodzaj antykoncepcji stosujesz? Meh, i tak sugeruję zastosować się w najbliższej przyszłości do podpunktów a) i b) ;P

ja sugeruje zastopowanie z tak bliska i hmm..naga? fizycznoscia.
pomijam ewentualne przekonania religijne itd. bo to juz kazdy ma inaczej, ale jesli dziewczyna w TYM wieku zadaje TAKIE pytania, no to znaczy, ze naprawde powinna zaprzestac na co najwyzej mocnym calowaniu i przytulaniu..w ubraniu.
uklady rozrodcze byly w gimnazjum i cala fizjologia rozmnazania oraz cyklu kobiety takze..

to raz, a dwa - 17lat? to dziewcze jestes mlodzutkie bardzo...
jak najbardziej moze Ci sie droga Sony okres wahac. to jest jak najbardziej naturalne teoretycznie cykl stabilizuje sie kolo 18roku zycia, a i tez niekiedy czasem pozniej sie waha. nie pisze tu oczywiscie o dodatkowych czynnikach typu stres, przemeczenie, przeziebienie czy cokolwiek.

jesli bardzo sie denerwujesz - zrob test, tak jak radzi KErosine. Tylko pamietaj, ze jeden starczy (czytalam kiedys gdzies jakies pytanie laseczki, choc chyba nieco mlodsze, ktora calowala sie z chlopakiem i chyba dotykali sie w miejscach intymych, a ona sie bala, ze zaszla w ciaze, nie bylo kontaktu zadnego z nasieniem, ba.. w ogole wytryslu nie bylo, ale zrobila 3 testy i pelna obaw pytala czy aby na pewno nie jest w ciazy.. jak to przeczytalam, to myslalam, ze spadne z krzesla....).

Jesli okres Ci sie nie pojawi dluzej niz miesiac/poltorej, idz koniecznie do ginekologa.. Znaczy, oczywiscie mozesz wczesniej, ale ze zrodel lekarskich wiem, ze wahania do miesiaca, jesli sa jednorazowe, sa moze nie tyle w normie, co nie musza wskazywac na nic zlego. Aczkolwiek i tak wybranie sie do ginekologa byloby bardzo dobrym pomyslem.

AAaa.. no i poczytanie o tym, jak sie zachodzi w ciaze, o organizmie kobiety, o wlasciwosciach meskich komorek rozrodczych, ile gdzie i w jakim srodowisku sa w stanie przezyc.
Nie wiem, moze ja taka przemadrzala, bo bylam w biolchemie, a biologie miala z nami kobitka, ktora dosc rozszerzala material na wszelkie mozliwe strony, plus doszly do teg informacje od prowadzacego z nami w LO lekcje z przygotowania do zycia w rodzinie, ktory byl z zawodu seksuologa, ale w zasadzie nie wydaje mi sie, aby troszke myslenia i wyszukanie informacji komus zaszodzc moglo :luka:

sony13  

Wysłany: 2011-10-31, 21:10   

Ok. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych lub tym podobne.
Poczekam jeszcze parę dni, jeśli nie dostane okresu to zrobię test.

Katharsis  

Wysłany: 2011-10-31, 21:22   
   Polecający: Lewiatan

A tak w ogóle to wolisz chłopca czy dziewczynkę? Masz już imię?

Pasażer  

Wysłany: 2011-10-31, 22:05   

sony13 napisał/a:
Nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych lub tym podobne.

To nas dodatkowo upewnia, że nie chcesz zajść w ciążę. :oczami:

Odpowiedz do tematu