• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-08-12, 13:02
Autor Wiadomość

Miyako  

Wysłany: 2008-08-10, 10:43   

MariaM napisał/a:
Dziwiłabym się gdyby pytanie 15-latki zabrzmiało: skąd się biorą dzieci, ale nie widzę nic dziwnego w zapytaniu "czy w ten sposób mogłam zajść w ciążę?".

Gdyby wiedziała skąd się biorą dzieci, to nie pytałaby czy możliwe by tym sposobem została zapłodniona.

Karczoch napisał/a:
Cytat:
rzeciez to logiczne ze nie jestem zbyt dorosla zeby wiedziec o takich sprawach

przecież to jest CHORE.

Tak właśnie to jest chore. Jest gotowa na to, żeby pieścić się z chłopakiem, ale nie gotowa na to pomyśleć o konsekwencjach? Idiotyzm. A jak będzie w ciąży to też będzie twierdziła, że to przeciez logiczne, że nie wiedziała o tym jak się robi dzieci, a ona z chłopakiem bawili sie w doktorka?

Jeśli ktoś nie jest wystarczająco dojrzały i odpowiedzialny na seks i jego konsekwencje to niech się za to nie zabiera. Takie moje zdanie, o!

Leilah  

Wysłany: 2008-08-10, 10:50   

moze nie do konca zrozumialam tu pierwszy post,ale dlaczego to jest niemozliwe?jesli facet dostal orgazmu,sperma sie wydostala,on ja dotknal,a potem wsadzil palec w jej pochwe,to dlaczego to mialo by byc niemozliwe?bo jest dziewica?to nie ma nic do rzeczy..choc dziewczyna nie do konca sprecyzowala czego dotknal.czy czesci czlonka na ktorej znajdowala sie sperma,czy czesci,ktora byla sucha.takze napisz dokladniej,jesli laska
Olka93xxx napisał/a:
dotknąl swoje dlonia czlonka;/

ale to mnie zaciekawilo najbardziej.

kochanica Karczocha^^

MariaM  

Wysłany: 2008-08-10, 11:35   

Podziwiam niektóre osoby, że są takie uświadomione, wiedzą wszystko i są pewne, że komu jak komu, ale im nic podobnego przydarzyć się nie może, zazdroszczę szczerze i życzę aby niechciana ciąża nigdy im się nie przytrafiła. Chociaż w to "uświadomienie" powątpiewam, bo jakie można mieć doświadczenie w wieku np. 16 czy 17 lat?
Pozdrawiam
MariaM.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-08-10, 14:30   

Backspace napisał/a:
Pewnie następnym razem zanim coś zrobi zdobędzie wiedze, bardziej hmm profesjonalną.. bo na to forum nie ma co liczyć
A widziałeś gdzieś tu dopisek "forum ginekologiczne"? Albo "wędkarskie", "medyczne", "robótek ręcznych" czy jakikolwiek inny? To chyba zrozumiałe, że jeśli ktoś faktycznie chce zdobyć wiedzę "bardziej hmm profesjonalną" powinien jej szukać w "bardziej hmm profesjonalnych" źródłach, bo forum ogólnodyskusyjne to kiepski sposób zdobywania rzetelnych informacji.
MariaM napisał/a:
Kobieta dojrzewa średnio w wieku 12-13 lat i jest gotowa fizycznie do rodzenia dzieci, a to, że psychika jej nie jest przygotowana, to styl życia naszych czasów i wymogów współczesnego świata, a także wychowania. Kiedyś rola kobiety była inna, w średniowieczu dziewczynki dwunastoletnie zostawały żonami i matkami, kobieta 18-letnia byla uważana za starą pannę, więc proszę łaskawie nie czepiać się wieku, bo trudno się oprzeć, kiedy poczuje się tzw. wolę bożą.
Fajnie, tyle, że nie żyjemy w średniowieczu.
MariaM napisał/a:
Problem polega na tym, że Olka nie ma osoby, z którą mogłaby porozmawiać, stąd jej wizyta na forum.
Nie ma, czy po prostu nie próbowała zdobyć informacji w inny sposób?
MariaM napisał/a:
Podziwiam niektóre osoby, że są takie uświadomione, wiedzą wszystko i są pewne, że komu jak komu, ale im nic podobnego przydarzyć się nie może, zazdroszczę szczerze
Nie ma powodów do zazdrości i podziwu - to nie jest wiedza tajemna, dostępna tylko nielicznym. Wystarczyło uważać na biologii/wychowaniu do życia w rodzinie w szkole, ew. porozmawiać na ten temat z kompetentnymi osobami.
MariaM napisał/a:
Chociaż w to "uświadomienie" powątpiewam, bo jakie można mieć doświadczenie w wieku np. 16 czy 17 lat?
To mówisz teraz o teoretycznym uświadomieniu czy praktycznym doświadczeniu, bo nie wiem, co ma do tego wiek?

grlało, matulu

Backspace  

Wysłany: 2008-08-10, 14:57   

sis napisał/a:
A widziałeś gdzieś tu dopisek "forum ginekologiczne"? Albo "wędkarskie", "medyczne", "robótek ręcznych" czy jakikolwiek inny? To chyba zrozumiałe, że jeśli ktoś faktycznie chce zdobyć wiedzę "bardziej hmm profesjonalną" powinien jej szukać w "bardziej hmm profesjonalnych" źródłach, bo forum ogólnodyskusyjne to kiepski sposób zdobywania rzetelnych informacji.

O sis, nie zauważyłem cie, zmieniłaś avatara? :P

Forum jest o wszystkim i o niczym, ale... posiada pewne działy :P dobrze, że nie napisała tego w oftopicu :P Z tym że to kiepski pomysł na zakładanie takiego tematu właśnie tu to się zgodzę, ale po co od razu mieszać ją z błotem.

Czasem odnosze wrażenie, że niektóre osoby na tym forum są przesyceni dobrocią aż do złości.

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-08-10, 19:47   

Backspace napisał/a:
ale po co od razu mieszać ją z błotem.

bo takiego czegoś nie nalezy aprobować.
przeczytaj sobie jej post i wyobraź sobie, że zostanie za 9 miesięcy matką. może jej pogratulujemy?
to może imię dla dziecka wymyślimy, złożymy się na łóżeczko? albo jej niańkę wynajmiemy żeby mogła gimnazjum skończyć?
przecież to jest ABSTRAKCJA.

MariaM napisał/a:
Kiedyś rola kobiety była inna, w średniowieczu dziewczynki dwunastoletnie zostawały żonami i matkami, kobieta 18-letnia byla uważana za starą pannę, więc proszę łaskawie nie czepiać się wieku, bo trudno się oprzeć, kiedy poczuje się tzw. wolę bożą.

a nie przyszło ci do głowy, że kiedyś to kiedyś a teraz to teraz?
to może skończ podstawówkę, a potem się wypowiadaj.
wolę bożą? WTF?!

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

bro  

Wysłany: 2008-08-10, 19:55   

Karczoch napisał/a:
wolę bożą? WTF?!
to się nazywa zew natury, a przecież z naturą walczyć nie należy, nie po to mamy rozum

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-08-10, 20:05   

Cytat:
to się nazywa zew natury, a przecież z naturą walczyć nie należy, nie po to mamy rozum

ależ oczywiście :luka:

mi chodziło również o to, kto Boga wplątuje w chcicę? :x

[ Dodano: 2008-08-10, 22:14 ]
MariaM napisał/a:
Jesteś o rok starsza od Olki, a tak głośno krzyczysz, to mnie najbardziej rozbawiło.

niby dlaczego?

MariaM napisał/a:
Mogłabyś być milsza dla swojej rowieśnicy i nie spiesz sie z tą dorosłością, masz jeszcze czas.

co ty gadasz, kto tu się śpieszy z dorosłością, ja czy ona? mam jeszcze czas? na co? na własną opinię, na tępienie głupoty wśród polskiej młodzieży?
dlaczego mam być dla niej milsza? bo jest rówieśnicą? proszę cię, nie rozwalaj mnie...

ludzie, wymiękam xD

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Odpowiedz do tematu