• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-08-12, 13:02
Autor Wiadomość

Olka93xxx 

Wysłany: 2008-08-04, 12:42   Czy takie cos jest mozliwe???

Witam;]
Moje pytanie moze wyda sie smieszne badz nie odpowiedzialne ale musze sie dowiedziec calej prawdy;/
A wiec tak:
Od kilku miesiecy uprawiam ze swoim chlopakiem petting;]
Jest nam obojgu naprawde prze milo;]
Ale ostatnim razem Moj chlopak dostał wytrysk i nie chcaco dotknąl swoje dlonia czlonka;/
Po czym wystapila tzw. ^palcowka^ ( pozwole sobie napisac ze jest to wkładanie palca do pochwy )
Dodam takze ze jeszcze jestem dziewica;]
Teraz okres spoznia mi sie juz tydzien;/ Jestem troche zdenerwowana bo juz mialam kilka razy regularnie;/
Wiem,ze dzieci tak łatwo sie nie robi;] Ale czy ja jestem w ciazy?????
Pomocy!!! Piszcie!!! Blagam!!! To wazne:(:(:(

Delusa  

Wysłany: 2008-08-04, 12:46   

Heh..
Dziewczynko weź sobie foremki i zabawiaj się lepiej w piaskownicy!
Każda dorosła dziewczynka wie co robić w takiej sytuacji...

Olka93xxx 

Wysłany: 2008-08-04, 12:56   

Przeciez to logiczne ze nie jestem zbyt dorosla zeby wiedziec o takich sprawach wiec dlatego pragne uzyskac odpowiedzi od Dziewczyn ktore bede tak chojne ze mi pomoga...A skoro Ty nie chcesz to niepisz !!! nikt Cie o to nie prosi!!;/

Delusa  

Wysłany: 2008-08-04, 13:00   

Olka93xxx napisał/a:
nie jestem zbyt dorosla zeby wiedziec o takich sprawach

więc po co się za to w ogóle bierzesz?
Poczekaj aż dojrzejesz do takich spraw... Zaoszczędzisz sobie mniej problemów!!

Idź do ginekologa i tyle!
pozdrawiam!

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-08-04, 13:03   

Olka93xxx napisał/a:
nie odpowiedzialne
'nieodpowiedzialne'
Olka93xxx napisał/a:
prze milo
'przemiło'
Olka93xxx napisał/a:
nie chcaco
'niechcący'
Olka93xxx napisał/a:
chojne
'hojne'
Olka93xxx napisał/a:
niepisz
'nie pisz'

Olka93xxx napisał/a:
Przeciez to logiczne ze nie jestem zbyt dorosla zeby wiedziec o takich sprawach
Ale na palcówkę i petting i do tego, aby było Wam "naprawdę przemiło" jesteś?
Olka93xxx napisał/a:
Dodam takze ze jeszcze jestem dziewica;]
Teraz okres spoznia mi sie juz tydzien;/ Jestem troche zdenerwowana bo juz mialam kilka razy regularnie;/
Gratulujemy. To było niepokalane poczęcie, czuj się wyróżniona.

grlało, matulu

Jóga  

Tytuł: mądra i piękna

Wysłany: 2008-08-04, 17:02   

Olka93xxx napisał/a:
Wizyta u ginekologa lekiem na całe zło.

Antykoncepcja PO? Tabletka RU (nielegalna)? Test ciążowy za kilka tygodni? Ale to ostatnie tylko dla potwierdzenia i jako start szukania nielegalnej aborcji...

B.H.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-08-04, 17:18   
   Polecający: Paulinaaa

sis napisał/a:
hahaha, rozwaliło mnie to xD
dziewica w ciąży, naprawde ciekawa sprawa, moze lepiej nie idz do ginekologa tylko do psychiatry? Jeszcze jedno, jak sie chce uprawiac sex(w kazdej postaci) to radze troche o tym poczytać.

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2008-08-04, 17:58   

Żeby w XXI w. pojęcia nie mieć o antykoncepcji!!! Chociaż jak sobie przypominam historię, którą opowiedział mi mój ojciec, to aż uwierzyć nie mogę, że coś takiego miało miejsce w rzeczywistości. Otóż 18-letni chłopak poszedł do apteki po jakiś środek antykoncepcyjny i farmaceutka doradziła mu prezerwatywy. Gdy zapytał jak się to stosuje, ona myśląc, że chłopak robi sobie z niej żarty odpowiedziała: "Doustnie" i chłopak skończył na stole operacyjnym...
Rodzice 18-latka podali farmaceutkę do sądu, ale ta została uniewinniona. Nie pamiętam dokładnie jak to było z tym wyrokiem sądowym, ale wciąż nie mogę wyjść ze zdumienia, że jest takie zacofanie wśród młodzieży... :orany: I dzieci rodzicami zostają :przestraszony:

Tynka88  

Wysłany: 2008-08-08, 13:24   

Dziewczynko weź się za teorię a później praktykę !!
Sama sobie zaprzeczyłaś ... Jak można się brać za takie coś nie mając w ogóle pojęcia o tym ??!!

an792  

Wysłany: 2008-08-08, 15:53   

I teraz bedzie placz.Ile TY masz lat aby przed praktyka troche teori :wstyd:

Backspace  

Wysłany: 2008-08-10, 01:30   

No no no.. Ileż w waszych wypowiedziach agresji :P nie wiedziałem że to forum jest aż tak błogosławione i czcigodne :P Za chwile ukrzyżujecie dziewczyne :P

Kochani forumowicze, czasy się zmieniły. Teraz o takie sprawy młodzież pyta na forach bo tu są anonimowi, mogą dostać szybką odpowiedź itd Oczywiście nie jest to najlepsza forma zdobywania wiedzy ale... bądźcie litościwi i wyrozumiali :P

Olko, nie jesteś w ciąży.

Drodzy forumowicze, troche zrozumienia :P Każdy z nas ma chwile uniesień, zapomnieliście jak to było w młodości?

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-08-10, 01:37   

Backspace napisał/a:
Drodzy forumowicze, troche zrozumienia :P Każdy z nas ma chwile uniesień, zapomnieliście jak to było w młodości?

błagam cię, ona ma 15 lat, palcówe jej gość robi, mają się "przemiło", a ona jak gdyby nigdy nic
Olka93xxx napisał/a:
rzeciez to logiczne ze nie jestem zbyt dorosla zeby wiedziec o takich sprawach

przecież to jest CHORE.
właśnie tego nienawidzę - kiedy jestem bezsilna wobec takiego debilizmu, no wybacz ale inaczej tego nazwac nie można.

nie poczuwam się do mówienia do Ciebie dziecko, gdyż wiekiem niezbyt się różnimy,. powiem więc:
Młoda kobieto! Stuknij się!

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Backspace  

Wysłany: 2008-08-10, 01:48   

sis napisał/a:

kanarinho18 napisał/a:
lepiej nie idz do ginekologa tylko do psychiatry?

Karczoch napisał/a:
kiedy jestem bezsilna wobec takiego debilizmu,

Delusa napisał/a:
weź sobie foremki

Jesteście wspaniali :P

Cytat:
błagam cię, ona ma 15 lat, palcówe jej gość robi, mają się "przemiło", a ona jak gdyby nigdy nic

Współczuje jej, że zdecydowała się napisać ten temat, bo została zbesztana. Forum to najprostszy i najszybszy sposób żeby skontaktować się z ludźmi i być anonimowym. Pewnie następnym razem zanim coś zrobi zdobędzie wiedze, bardziej hmm profesjonalną.. bo na to forum nie ma co liczyć :P

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-08-10, 02:54   

Backspace napisał/a:
Współczuje jej, że zdecydowała się napisać ten temat, bo została zbesztana. Forum to najprostszy i najszybszy sposób żeby skontaktować się z ludźmi i być anonimowym. Pewnie następnym razem zanim coś zrobi zdobędzie wiedze, bardziej hmm profesjonalną.. bo na to forum nie ma co liczyć :P

nie, tu nie chodzi o to że na forum nie ma co liczyć
tu chodzi o to, że się bierze gówniarstwo za coś, o czym pojęcia nie ma, a potem histerycznie błaga o informację, czy jest w ciąży.
to jest żenujące.
myślisz, że powinniśmy ze spokojem powiedzieć : "nie, droga Aleksandro, to jest niemożliwe, bla bla bla, nie powinno sie tak czynić gdyż..."? proszę cię, zlituj się...

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

MariaM  

Wysłany: 2008-08-10, 09:19   

Karczoch napisał/a:
...się bierze gówniarstwo za coś, o czym pojęcia nie ma, a potem histerycznie błaga o informację, czy jest w ciąży...

Zostawcie dziewczynę w spokoju, wiek nie ma tu nic do rzeczy. Kobieta dojrzewa średnio w wieku 12-13 lat i jest gotowa fizycznie do rodzenia dzieci, a to, że psychika jej nie jest przygotowana, to styl życia naszych czasów i wymogów współczesnego świata, a także wychowania. Kiedyś rola kobiety była inna, w średniowieczu dziewczynki dwunastoletnie zostawały żonami i matkami, kobieta 18-letnia byla uważana za starą pannę, więc proszę łaskawie nie czepiać się wieku, bo trudno się oprzeć, kiedy poczuje się tzw. wolę bożą. Ja czasy pierwszych randek mam za sobą, ale gdyby mnie przydarzyło się coś takiego, też miałabym wątpliwości, czy aby nie zaszłam. Problem polega na tym, że Olka nie ma osoby, z którą mogłaby porozmawiać, stąd jej wizyta na forum. Jak zostało przyjęte jej pytanie? Wystarczy poczytać poprzednie posty, szczególnie bardzo "uświadomionych" pań. Skąd to zacietrzewienie? zupełnie nie rozumiem. Dziwiłabym się gdyby pytanie 15-latki zabrzmiało: skąd się biorą dzieci, ale nie widzę nic dziwnego w zapytaniu "czy w ten sposób mogłam zajść w ciążę?". Jest to raczej chęć rozwiania swoich wątpliwości, bo takowe mogą być. Olka nie przejmuj się, ja myślę, że nie jesteś w ciąży, ale test nie zaszkodzi i uszy do góry! :)
Ostatnio zmieniony przez MariaM 2008-08-10, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu