• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

patka08 

Wysłany: 2008-10-21, 16:20   Czy to prawda???

Wiem o tym,że nie kazda kobieta podczas pierwszego razu krwawi,ale czy to prawda ze u takiek kobiety po stosunku pojawia sie obfity śluz z niewielką domieszką jasnoczerwonej krwi????(mam na mysli dziewicę) i mowie o malutkiej ilosci jasnej krwi ze sluzem.To prawda?

s3t0r  

Wysłany: 2008-10-21, 20:54   

z tego co wiem to moze byc tak ze partner nie przebije blony podczas pierwszego stosunku...

one, ... one thousand, ... two one thousand"

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-10-21, 20:58   

patka08 napisał/a:
czy to prawda ze u takiek kobiety po stosunku pojawia sie obfity śluz z niewielką domieszką jasnoczerwonej krwi????
Może być tak, może wystąpić obfite lub mniej obfite krwawienie, a może w ogóle nic się nie pojawić. Na to nie ma reguły.

grlało, matulu

thinker  

Wysłany: 2008-10-21, 21:24   

patka08 napisał/a:
To prawda?

wszystko zależy od kobiety i jej organizmu. tu nie ma prawdy i kłamstwa.

Lola  

Wysłany: 2008-10-21, 21:37   
   Polecający: religia tv

patka08 napisał/a:
Wiem o tym,że nie kazda kobieta podczas pierwszego razu krwawi,ale czy to prawda ze u takiek kobiety po stosunku pojawia sie obfity śluz z niewielką domieszką jasnoczerwonej krwi????

nieprawda ;] wiem bo ja miałam tak ze w ogole nie krwawiłam ani podczas pirwszego razu ani po , ani kilka dni po ani tydzien po. I to nie jest reguła ze u "takich" kobiet to sie dzieje. Wiadomo ze kazdy jest inny i trzeba to zrozumiec i nie panikować gdy mamy inne objawy niz kolezanki ;] Jedna bedzie miała kałuze krwi na przescierdle a inna nic. I tu sie pojawia problem facetów , którzy gdy zobacza ze ich dziewczyna nie krwawi a wiedza ze robiła to pierwszy raz , zaczynaja sie zastanawiac czy aby nie kłamie ;p
Ludzie to nie roboty , nie da sie ustawic programu na to co chcemy ;p
A co do tych domieszek krwi w sluzie , mogło byc tak ze błona została tylko naderwana albo była taka cienka ze tylko troche krwi "uleciało". Ogolnie to sądze ze nie warto sie takimi rzeczami przejmowac , tylko poczekac az przejdzie ;p Nie ma co budowac teorii ze przebiło Ci wątrobe czy coś w tym stylu ;p

Odpowiedz do tematu