• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

patka08 

Wysłany: 2009-03-04, 17:50   doradzcie

Zastanawiam się nad stosunkiem przerywanym z moim chlopakiem,ale się boje tego płynu przedejakulacyjnego.Cykle mam 26 dniowe...i chce sie zabezpieczyc tylko globulka pantenex oval.Co o tym sadzicie???wiem ze to ryzykowne i to bardzo,ale moze macie dla mnie jakies spostrzezenia i uwagi.Moze ktos z was stosuje ta metode???piszcie

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-03-04, 18:45   

patka08 napisał/a:
wiem ze to ryzykowne i to bardzo,ale moze macie dla mnie jakies spostrzezenia i uwagi.
To ryzykowne, i to bardzo.

Poza tym nie wiem, na ile jest to prawdą, bo niespecjalnie mnie to interesuje, ale z opinii, które czytałam w necie, to ponoć - poza tym, że umiarkowanie skuteczny - także wyjątkowo nieprzyjemny i kłopotliwy sposób zabezpieczenia. Polecam poczytać - niektóre wynurzenia użytkowniczek o "efekcie plusssza" są wzruszające.

grlało, matulu

Lola  

Wysłany: 2009-03-05, 15:22   
   Polecający: religia tv

sis napisał/a:
"efekcie plusssza"

ze jak ?? :DDo rozwin pojęcie ;p

sis  

Wysłany: 2009-03-05, 16:22   

lolinka napisał/a:
ze jak ?? :DDo rozwin pojęcie ;p
Nie słyszałaś o tym? ;D

Zaznaczam, że osobiście nie sprawdzałam, bo nie przepadam za aż tak ekstremalnymi doznaniami, ale widziałam w necie mnóstwo opinii na temat globulek - przeważającą większość negatywnych. Użytkowniczki skarżyły się przede wszystkim na to, że "pianka", w którą rzekomo po 10 minutach zmieniają się globulki, to mało powiedziane, bo robi się z tego nie "pianka", a istne pianiszcze. Zwłaszcza, że jedna globulka = tylko jeden stosunek, więc jeśli ma się ochotę na ripleja, należy zaaplikować kolejną. Z której znowu robi się piana. Co w ogólnym rozrachunku daje ostatecznie efekt zbliżony do załadowania plusssza... no, wiadomo gdzie ;p Te, które próbowały, twierdziły że taka wzmożona produkcja piany skutecznie zniechęca do jakichkolwiek zabaw. Tym bardziej, że - aby było śmieszniej - rzeczona piana w wielu przypadkach okazała się drażniąca, zarówno dla niej, jak i dla niego, więc do nieoczekiwanego plusssza dochodziło jeszcze pieczenie. Im pewnie do śmiechu nie było, ale ja miałam ubaw po pachy czytając to. Polecam poszukać, można się obśmiać ;D

grlało, matulu

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-03-05, 21:26   
   Polecający: Paulinaaa

patka08 napisał/a:
Co o tym sadzicie???
Jeśli chcesz zostać mamą za 9 miesięcy to prosze bardzo. 34% stosunków przerywanych kończy sie ciążą, a wiec wybór nalezy do Ciebie.

metaphorical  

Wysłany: 2009-03-06, 00:27   

A to problem założyć kapturek na główke? :) Bezpieczniej i przyjemniej. :hyhy:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-03-07, 02:00   

Przerywany stosunek to bez sensa jest. Co za problem założyć prezerwatywe? A jak jest zwolennikiem kończenia w innych miejscach niż pochwa, to prezerwatywe szybko można zdjąć ^^'

Monika20 

Wysłany: 2009-03-28, 04:05   

Wszystko jest dla ludzi, wszystkiego trzeba spróbować :P Tak mówi mój chłopak, jednak w naszym związku tak nie jest do konca :D

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2009-04-02, 08:02   

Psycho Krusher napisał/a:
Przerywany stosunek to bez sensa jest. Co za problem założyć prezerwatywe? A jak jest zwolennikiem kończenia w innych miejscach niż pochwa, to prezerwatywe szybko można zdjąć ^^'

Jakiś Ty nieuświadomiony;p Nie każdy lubi uprawiać seks z prezerwatywą, ja na przykład nie lubię. Stosunek przerywany zdarza mi się stosować i jakoś jeszcze nigdy nie miałem potem problemów, podobnie mój kumpel ze swoją dziewczyną, Stosunek przerywany to jedyna metoda antykoncepcji jaką stosują i sprawdza się o dziwo.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-04-02, 08:27   

wbrew pozorom zajść w ciążę wcale nie jest superłatwo. wiadomo, zdarzają się wpadki, ale to że się zdarzają nie znaczy, że każdy stosunek przerywany czy nieprzerywany się ciążą zakończy. proste.
Nasir napisał/a:
Nie każdy lubi uprawiać seks z prezerwatywą, ja na przykład nie lubię
ja też nie :chytry:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-04-02, 09:24   

Nasir napisał/a:
Stosunek przerywany to jedyna metoda antykoncepcji jaką stosują i sprawdza się o dziwo.
Jak na razie. Na cholere ryzykować w imie tego, że "sie nie lubi z prezerwatywą"?
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2009-04-02, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  

Nasir  

Wysłany: 2009-04-02, 09:48   

Psycho Krusher napisał/a:
Jak na razie. Na cholere ryzykować w imie tego, że "sie nie lubi z prezerwatywą"?

Chociażby dla oszczędności, jak ktoś na ten przykład uprawia seks dwa razy dziennie to tanio nie wychodzi. Przyjemnie i oszczędnie.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

sis  

Wysłany: 2009-04-02, 09:50   

Mamy XXI wiek, dla niechętnych gumkom wymyślono już mnóstwo innych, skutecznych metod antykoncepcji. Stosunek przerywany niespecjalnie do nich należy, bo wiadomo - raz się uda, innym razem niekoniecznie, ale jeśli ktoś lubi jak mu adrenalina skacze, to jego sprawa.

grlało, matulu

Nasir  

Wysłany: 2009-04-02, 09:55   

W sumie chyba najlepszym rozwiązaniem z mojego punktu widzenia są tabletki antykoncepcyjne, ale to chyba nie jest coś przyjemnego dla kobiety, taka terapia hormonalna.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

sis  

Wysłany: 2009-04-02, 10:01   

Nic nadzwyczajnego, bo przy odpowiednim dobraniu w ogóle się tego nie odczuwa, więc trudno rozpatrywać to w kategoriach przyjemności/nieprzyjemności.
Jedyny minus to kwestia pamiętania o regularnym braniu pigułek. Plusów jest zdecydowanie więcej.

grlało, matulu

Odpowiedz do tematu