• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-19, 17:01   

morfina napisał/a:
nie twórz nowych pojęć, z góry dzięki.
dlaczego miałabym tego nie robić? wiele razy z takim określeniem sie spotkałam, więc niestety nie mogę się mianować autorką.
morfina napisał/a:
Nie moja droga, dziewictwo traci się w momencie odbycia stosunku płciowego.
Wiele różnych głosów jest na ten temat, tak jak dla niektórych stosunkiem jest penetracja, a dla innych petting.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-06-19, 18:51   

morfina napisał/a:
Tyle, że nie mówimy o zapłodnieniu tylko utracie dziewictwa.
Owszem, mówimy o zapłodnieniu
AnitaLaura napisał/a:
Czy możliwe jest to, żeby dziewica była w ciąży??
Do ciąży niezbędne jest zapłodnienie.
morfina napisał/a:
Wedle Twojego toku myślenia, w którym zajście w ciążę (...) jest wyznacznikiem utraty dziewictwa
W którym miejscu napisałam, że zajście w ciążę jest dla mnie wyznacznikiem utraty dziewictwa?
morfina napisał/a:
dlatego, że zaszła w ciążę nie odbywając stosunku płciowego
Co odnotowuje Pismo, a w treści w nim zawarte nie wszyscy muszą wierzyć. Być może i nie odbyła, być może i nie utraciła dziewictwa pomimo porodu, ale przykład moim zdaniem nadal jest nieadekwatny, bo odnosi się do jednego z dogmatów religijnych. Wolałabym przykład jakiejś innej "zawsze dziewicy", tym razem potwierdzony naukowo, a nie tylko odwołujący się do takich czy innych wierzeń.

grlało, matulu

morfina 

Wysłany: 2008-06-19, 20:47   
   Polecający: dziwka szatana

Cytat:
chodziło o wargi sromowe,nie usta:P
Ale mimo wszystko dziwnie to zabrzmiało ^^
Cytat:
Chociażby o zwykłym pieszczeniu na golasa;]
Wybacz, ale pieszczenie na golasa nie jest dla mnie czymś zwykłym ;p To wszystko zależy czego się dopuszczasz, ot kwestia szufladki. Teoretycznie gdyby rozważać stosunek waginalny jako jedyny wytracający dziewictwo, analny nie powinien być niczym ujmującym. A jednak. Definicje definicjami, a mentalność mentalnością. Przypomniał mi się jeden post z pewnego forum młodzieżowego, gdzie nastolatka narzekała na swojego faceta, a właściwie na to, że nie chciała jeszcze z nim dziewictwa stracić. Tyle że 1. już mu obciągnęła mówiąc dosadnie 2. przetrwała stosunek analny; i tu pytanie ode mnie - czy w takich okolicznościach nadal może uważać się za dziewicę? ;]
Cytat:
Wiele różnych głosów jest na ten temat, tak jak dla niektórych stosunkiem jest penetracja, a dla innych petting.
Dla niektórych stosunkiem jest penetracja, pomijając duży skrót myślowy, czy znasz takich, dla których klasyczny stosunek dopochwowy nie jest stosunkiem? Tak z ciekawości pytam, bo jeszcze z takim czymś się nie spotkałem -.-' A petting fakt faktem jest przypadkiem wyjątkowym...
Cytat:
Do ciąży niezbędne jest zapłodnienie.
Ale zapłodniona kobieta już dziewicą nie jest.
Cytat:
W którym miejscu napisałam, że zajście w ciążę jest dla mnie wyznacznikiem utraty dziewictwa?
W którym miejscu napisałem, że napisałaś, iż zajście w ciążę jest wyznacznikiem utraty dziewictwa? Co do toku myślenia - a co według Ciebie dzieli okres po defloracji i przed porodem? Bo imo, pomijając rozwój zarodka, w którym to okresie zwykle stosunków się nie odbywa, pozostaje tylko doprowadzenie do tego stanu tj. zajście w ciążę. Może nie doceniasz mocy wyznaczanych przez siebie granic, a może ja stosuję jakąś nieludzką logikę...

cdn. muszę się ewakuować w tym momencie.

Leilah  

Wysłany: 2008-06-20, 00:32   

Moim zdaniem pieszczenie na golasa nie można jeszcze klasyfikować do utraty dziewictwa.Kwestia indywidualna kiedy przestajemy czuć,że mamy to już za sobą.Dla jednych jest to pieszczenie na golasa,dla innych wsadzenie penisa w pochwę.

kochanica Karczocha^^

morfina 

Wysłany: 2008-06-20, 01:27   
   Polecający: dziwka szatana

Cytat:
Co odnotowuje Pismo, a w treści w nim zawarte nie wszyscy muszą wierzyć. Być może i nie odbyła, być może i nie utraciła dziewictwa pomimo porodu, ale przykład moim zdaniem nadal jest nieadekwatny, bo odnosi się do jednego z dogmatów religijnych. Wolałabym przykład jakiejś innej "zawsze dziewicy", tym razem potwierdzony naukowo, a nie tylko odwołujący się do takich czy innych wierzeń.
Wiara nie ma nic tu do rzeczy, a tym bardziej dogmatyka. Chodzi mi tylko o postrzeganie dziewictwa przez pryzmat tego przykładu, niezależnie od tego, czy jest prawdziwy, czy nie, pewna konotacja dziewictwa została utarta, a ten przykład tylko w odpowiedni sposób go obrazuje. Czy to takie trudne do zrozumienia?
Cytat:
Dla jednych jest to pieszczenie na golasa,dla innych wsadzenie penisa w pochwę.
A i owszem, jednak nie popadajmy od skrajności w skrajność. Trzymajmy się chociaż uzusu językowego.

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-20, 08:58   

morfina napisał/a:
czy znasz takich, dla których klasyczny stosunek dopochwowy nie jest stosunkiem?
nie. Stosunek dopochwowy jest stosunkiem- właśnie w taki sposób traci się dziewictwo.
Leilah napisał/a:
Moim zdaniem pieszczenie na golasa nie można jeszcze klasyfikować do utraty dziewictwa.
moim zdaniem też nie, nie doszło do stosunku dopochwowego, więc nie można wg mnie mówić o utracie dziewictwa.

MarSla  

Wysłany: 2008-07-02, 09:51   

Leilah napisał/a:
Skąd sperma na jej wargach?Wiele powodów dla których mogła się tam znaleźć,np facet masturbuje się i spuszcza właśnie tam.To chyba nie zalicza się do stosunku,chyba,że się mylę.

zapewniam Cie że się mylisz. Mówiąc o stosunku nie można mówić tylko o samej penetracji.

Leilah  

Wysłany: 2008-07-02, 15:11   

MarSla napisał/a:
Mówiąc o stosunku nie można mówić tylko o samej penetracji

a ja nie powiedziałam,że tylko penetracja zalicza się do stosunku.to,czy samo spuszczenie zaliczysz do stosunku czy nie to Twoja sprawa,tak jak moja,że to nie zaliczę.Kwestia poglądu

kochanica Karczocha^^

moo  

Wysłany: 2008-07-30, 17:10   

właśnie dlatego dzieci nie powinny brać się za seks = =

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-07-30, 19:09   

aniolek91 napisał/a:
uprawiałam sex oralny ze swoim chłopakiem i bardzo mi się okers spóżnia:( jestem w ciąży??
Tak, jesteś. Gratulacje! W przyszły wtorek urodzisz Obcego.

grlało, matulu
Ostatnio zmieniony przez sis 2008-07-30, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  

sylwia17  

Wysłany: 2011-06-27, 08:57   

Zgadzam się z mmarysia. Ja równiez słyszałam, że można zajśc w ciąże nie uprawiając sexu.
Wystarczy, że sperma dostanie sie na wargi sromowe. Istnieje mało prawdopodobieństwo zapłodnienia, ale może się akurat zdażyc. Rzeczywiście to tak jak gra w lotka.

A to, że Ci sie okres spóznia nie musi być akurat powodowane ciążą. Okres może Ci sie spóznic np. ze stresu itp.
A jeżeli sie tak martwisz to zrób sobie test ciążowy i wszystko się wyjaśni.

Odpowiedz do tematu