• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

AnitaLaura  

Wysłany: 2008-06-18, 18:09   Dziewica w ciąży??

Czy możliwe jest to, żeby dziewica była w ciąży??
Nasłuchałam się różnych wypowiedzi na ten temat.
Powiadają, że gdy sperma dotrze do wnętrza dziewicy, może to wywołać ciążę.
Czy to prawda??
Proszę o wypowiedzenie się na ten temacik.

Leilah  

Wysłany: 2008-06-18, 20:40   

A dlaczego by nie?Jest to możliwe,jak najbardziej

kochanica Karczocha^^

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-18, 22:31   

AnitaLaura napisał/a:
Czy możliwe jest to, żeby dziewica była w ciąży??
tak, jest to możliwe.

morfina 

Wysłany: 2008-06-19, 00:24   
   Polecający: dziwka szatana

Nie do końca. Jeżeli zajdzie w ciążę, to o byciu dziewicą mowy być nie może...

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-06-19, 00:40   

morfina napisał/a:
Jeżeli zajdzie w ciążę, to o byciu dziewicą mowy być nie może...
Może. Dziewictwo traci się w momencie przerwania błony dziewiczej, a to teoretycznie nie jest warunkiem koniecznym do zapłodnienia. O byciu dziewicą nie może być mowy w momencie zostania matką, a więc porodu.

grlało, matulu

Sagalek  

Wysłany: 2008-06-19, 08:59   

morfina napisał/a:
że dlaczego, że niby? Może zostać zapłodniona nieprzerywając błony, chyba, że mówimy tu o dziewictwie emocjonalnym.

morfina 

Wysłany: 2008-06-19, 10:06   

Cytat:
Może. Dziewictwo traci się w momencie przerwania błony dziewiczej
Nie moja droga, dziewictwo traci się w momencie odbycia stosunku płciowego. Dziewicą można być tylko raz, tak samo jak odbyć pierwszy stosunek można tylko raz. O błonie dziewiczej nie można powiedzieć tego samego; zresztą od kiedy to konotacja słowa "dziewictwo" polega na błonie dziewiczej? Heloł?
Cytat:
chyba, że mówimy tu o dziewictwie emocjonalnym.
Jak już to mentalnym, nie twórz nowych pojęć, z góry dzięki.

Zresztą, aby nie było tak jałowo, może dwa przykłady. Pierwszy, biblijny - dlaczego określa się Maryję jako "zawsze dziewicę"? ... <miejsce na przemyślenia> Drugi - męskim odpowiednikiem dziewicy jest prawiczek, którym nie przestaje się być po przerwaniu błony dziewiczej, a już kosmicznie tym bardziej nie po porodzie. Jest to również określenie właściwe osobie, która nie odbyła stosunku płciowego.

Leilah  

Wysłany: 2008-06-19, 11:24   

morfina napisał/a:

Dlaczego nie?Wystarczy,że pewna ilość spermy dostanie się na wargi sromowe,co chyba nie musi oznaczać stosunku,prawda?One sobie drogę znajdą,do tego nie musi być przerwana błona.

kochanica Karczocha^^

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-06-19, 12:23   

morfina napisał/a:
dziewictwo traci się w momencie odbycia stosunku płciowego
Podczas którego dochodzi do przerwania błony dziewiczej. Tyle, że stosunek (i w konsekwencji: defloracja) nie są warunkiem konicznym do zapłodnienia.
morfina napisał/a:
Pierwszy, biblijny - dlaczego określa się Maryję jako "zawsze dziewicę"?
Bo opiera się to na wierze, którą nie wszyscy wyznają. Więc przykład nie bardzo adekwatny.

grlało, matulu

Kurczol  

Wysłany: 2008-06-19, 12:35   
   Polecający: baba jaga ;P

Leilah napisał/a:
Dlaczego nie?Wystarczy,że pewna ilość spermy dostanie się na wargi sromowe,co chyba nie musi oznaczać stosunku,prawda?One sobie drogę znajdą,do tego nie musi być przerwana błona.

tak maja mapki, latarki i przewodnika od warg sromowych do komorki jajowej ktora jest w uj daleko.... v.v

zaplodnienie ma miejsce wtedy gdy plemnik zlaczy sie z komorka jajowa, ktora wypada z jajowodu do macicy raz na pierdyljart czasu, wiec zeby zajsc w ciaze z plemnikow, ktorych garstka akuratnie znalazla sie na Twoich wargach sromowych, musialabys miec zajebiste szczescie, z takim to gra sie juz w Lotka ;)

Leilah  

Wysłany: 2008-06-19, 13:32   

Kurczol napisał/a:
zeby zajsc w ciaze z plemnikow, ktorych garstka akuratnie znalazla sie na Twoich wargach sromowych, musialabys miec zajebiste szczescie

ale takie rzeczy się zdarzają;].kiedy facet się spuszcza,to tych plemników nie jest garstka,tylko cały pułk,że tak powiem,na dodatek jeśli zrobi to nad jej sromem,a kobieta jest podniecona i wypływają z niej "soki",to oczywiście zapłodnienie jest jak najbardziej możliwe(oczywiście,jeśli kobieta ma dni płodne).

kochanica Karczocha^^

morfina 

Wysłany: 2008-06-19, 14:44   

Cytat:
Podczas którego dochodzi do przerwania błony dziewiczej.
Niekoniecznie. A jak kobieta rodzi się bez błony dziewiczej, to nie jest dziewicą? Albo jak podczas masturbacji uszkodzi sobie błonę dziewiczą? Albo jeszcze lepiej - stosunek bez penetracji (planowany, tudzież z zamierzeniem przebicia na tle biologicznego niefartu - znane przypadki tzw. przeze mnie "hardej błony", gdy po prostu błona nie zostanie przerwana podczas stosunku)? Nonsens.
Cytat:
Tyle, że stosunek (i w konsekwencji: defloracja) nie są warunkiem konicznym do zapłodnienia.
Tyle, że nie mówimy o zapłodnieniu tylko utracie dziewictwa. Korelacja ta jest widoczna w przypadku gdy po odbytym stosunku kobieta nie zachodzi w ciążę. Wedle Twojego toku myślenia, w którym zajście w ciążę (obok przebicia błony dziewiczej) jest wyznacznikiem utraty dziewictwa - mamy tu problem.
Cytat:
Bo opiera się to na wierze, którą nie wszyscy wyznają. Więc przykład nie bardzo adekwatny.
Wiara wiarą, ale to nie wyjaśnia natury zastosowania takiego określenia. Próba przemyślenia zmarnowana. Teraz moja kolej - dlatego, że zaszła w ciążę nie odbywając stosunku płciowego.
Cytat:
Częściowo się zgadzam, jako że nie uważam przerwania błony dziewiczej za element konieczny. Co do pierwszej części - przypadek trochę wydumany, bo skąd sperma na wargach sromowych u dziewicy jak nie po współżyciu z partnerem? Przy czym warto zaznaczyć, że stosunek waginalny nie jest jednym i jedynym z kategorii seksualnych.

Leilah  

Wysłany: 2008-06-19, 14:49   

Skąd sperma na jej wargach?Wiele powodów dla których mogła się tam znaleźć,np facet masturbuje się i spuszcza właśnie tam.To chyba nie zalicza się do stosunku,chyba,że się mylę.

kochanica Karczocha^^

morfina 

Wysłany: 2008-06-19, 15:53   

Cytat:
Skąd sperma na jej wargach?
:rotfl: sory nie mogłem się powstrzymać...
Cytat:
Wiele powodów dla których mogła się tam znaleźć,np facet masturbuje się i spuszcza właśnie tam.
Petting, oral?
Cytat:
To chyba nie zalicza się do stosunku,chyba,że się mylę
Stosunek oralny może być przyczyną utraty dziewictwa. Podobnie jak analny. Natomiast petting jest trochę kontrowersyjną sprawą . Z jednej strony seksuolodzy twierdzą, że tego typu obcowanie z drugą osobą nie powoduje utraty dziewictwa (ale! spuszczanie się na narządy płciowe partnerki nie jest częścią pettingu!), dla odmiany KK twierdzi, że tego typu obcowanie seksualne powoduje utratę ów czystości seksualnej. Imo jeśli facet spuszcza Ci się na narządy płciowe, trudno tu mówić o zachowaniu jakiejkolwiek czystości -.-'

Leilah  

Wysłany: 2008-06-19, 16:54   

Nie mówiłam o stosunku ani oralnym,ani analnym,ani o pettingu.
Chociażby o zwykłym pieszczeniu na golasa;]

[ Dodano: 2008-06-19, 16:55 ]
morfina napisał/a:
Cytat:
Skąd sperma na jej wargach?
:rotfl: sory nie mogłem się powstrzymać...

chodziło o wargi sromowe,nie usta:P

kochanica Karczocha^^

Odpowiedz do tematu